Nadchodzące występy Od dziś
Poprzednie występy 2002 — Wczoraj
-
-
-
Prodaná nevěsta (Sprzedana narzeczona), Smetana
National Theatre PragueHáta
Zobacz obsadę i ekipęśr19:00
Praga, CzechyRusalka (Rusałka), Dvořák
National Theatre PragueJežibaba
Zobacz obsadę i ekipęczw19:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipęsob19:00
Praga, CzechyRusalka (Rusałka), Dvořák
National Theatre PragueJežibaba
Zobacz obsadę i ekipęndz19:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipęczw19:00
Praga, CzechyProdaná nevěsta (Sprzedana narzeczona), Smetana
National Theatre PragueHáta
Zobacz obsadę i ekipęśr19:30
Praga, CzechyGianni Schicchi, Puccini
National Theatre PragueZita
Zobacz obsadę i ekipęczw19:00
Praga, CzechyRusalka (Rusałka), Dvořák
National Theatre PragueJežibaba
Zobacz obsadę i ekipęsob19:00
Praga, CzechyGianni Schicchi, Puccini
National Theatre PragueZita
Zobacz obsadę i ekipęProdaná nevěsta (Sprzedana narzeczona), Smetana
National Theatre PragueHáta
Zobacz obsadę i ekipęśr19:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipępt19:00
Praga, Czechywt19:00
Praga, Czechysob18:00
Praga, CzechyProdaná nevěsta (Sprzedana narzeczona), Smetana
National Theatre PragueHáta
Zobacz obsadę i ekipęwt19:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipępt19:00
Praga, CzechyProdaná nevěsta (Sprzedana narzeczona), Smetana
National Theatre PragueHáta
Zobacz obsadę i ekipępt19:00
Praga, CzechyRusalka (Rusałka), Dvořák
National Theatre PragueJežibaba
Zobacz obsadę i ekipęsob18:00
Praga, CzechyDer Rosenkavalier (Kawaler srebrnej róży), Strauss
National Theatre PragueAnnina
Zobacz obsadę i ekipęDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipępon19:00
Praga, CzechyRusalka (Rusałka), Dvořák
National Theatre PragueJežibaba
Zobacz obsadę i ekipępt19:00
Praga, CzechyProdaná nevěsta (Sprzedana narzeczona), Smetana
National Theatre PragueHáta
Zobacz obsadę i ekipęsob18:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipępon19:00
Praga, Czechysob14:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipęsob14:00
Praga, CzechyMadama Butterfly (Madame Butterfly), Puccini
National Theatre PragueSuzuki
Zobacz obsadę i ekipęČert a Káča, Dvořák
National Theatre PragueJejí máma
Zobacz obsadę i ekipęndz17:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipęsob14:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipęsob14:00
Praga, CzechyGianni Schicchi, Puccini
National Theatre PragueZita
Zobacz obsadę i ekipęśr19:00
Praga, CzechyČert a Káča, Dvořák
National Theatre PragueJejí máma
Zobacz obsadę i ekipęsob17:00
Praga, CzechyHänsel und Gretel (Jaś i Małgosia), Humperdinck
National Theatre PragueGertrud (Gertruda)
Zobacz obsadę i ekipęndz17:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipęndz17:00
Praga, CzechyDie Zauberflöte (Czarodziejski flet), Mozart
National Theatre PragueDritte Dame (Trzecia Dama)
Zobacz obsadę i ekipęndz17:00
Praga, CzechyDer fliegende Holländer (Holender tułacz), Wagner, Richard
National Theatre PragueMary
Zobacz obsadę i ekipę