Properes actuacions Avui Endavant
Actuacions passades 1998 — Ahir
Kát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
National Theatre PragueSavël Prokofjevič Dikój (Savel Prokofjevic Dikoj)
Veure elenc i equipThe Jacobin, Dvořák
South Bohemian Theatrehrabě Vilém z Harasova (Count Vilém of Harasov)
Veure elenc i equip-
Kát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
National Theatre PragueSavël Prokofjevič Dikój (Savel Prokofjevic Dikoj)
Veure elenc i equip-
Die lustige Witwe (The Merry Widow), Lehár
ND BrnoBaron Mirko Zeta
Veure elenc i equipLa Bohème, Puccini
ND BrnoBenoît
Veure elenc i equipDt.19:00
Brno, Czech RepublicTurandot, Puccini
National Theatre PragueTimur
Veure elenc i equipDt.19:00
Prague, Czech RepublicDs.18:00
Brno, Czech RepublicČert A Káča, Dvořák
ND BrnoČert Marbuel (Devil Marbuel)
Veure elenc i equipDt.18:00
Brno, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
National Theatre PragueKecal
Veure elenc i equipDc.19:00
Prague, Czech RepublicIl barbiere di Siviglia (The Barber of Seville), Rossini
National Theatre PragueDon Bartolo (Doctor Bartolo)
Veure elenc i equipDv.19:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDs.19:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
ND BrnoSarastro
Veure elenc i equipČert A Káča, Dvořák
ND BrnoČert Marbuel (Devil Marbuel)
Veure elenc i equipDc.18:00
Brno, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDv.19:00
Prague, Czech RepublicDg.19:00
Prague, Czech RepublicLa Bohème, Puccini
ND BrnoBenoît
Veure elenc i equipDg.18:00
Brno, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDs.19:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDj.19:00
Prague, Czech RepublicDj.19:00
Brno, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
National Theatre PragueKecal
Veure elenc i equipDc.19:30
Prague, Czech RepublicGianni Schicchi, Puccini
National Theatre PragueSimone
Veure elenc i equipDj.19:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDg.19:00
Prague, Czech RepublicGianni Schicchi, Puccini
National Theatre PragueSimone
Veure elenc i equipDl.19:00
Prague, Czech RepublicČert A Káča, Dvořák
ND BrnoČert Marbuel (Devil Marbuel)
Veure elenc i equipDl.11:00
Brno, Czech RepublicGianni Schicchi, Puccini
Simone
Veure elenc i equipDc.19:00
Prague, Czech RepublicLibuse, Smetana
J K Tyl TheatreLutobor z Dobroslavského Chlumce (Lutobor of Dobroslavsky chlumec)
Veure elenc i equipProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
National Theatre PragueKecal
Veure elenc i equipDc.19:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDj.19:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDj.19:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDv.19:00
Prague, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
ND BrnoKecal
Veure elenc i equipDv.19:00
Brno, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDt.19:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDj.19:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDj.19:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDs.18:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDg.19:00
Prague, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
National Theatre PragueKecal
Veure elenc i equipDt.19:00
Prague, Czech RepublicDie lustige Witwe (The Merry Widow), Lehár
ND BrnoBaron Mirko Zeta
Veure elenc i equipDj.19:00
Brno, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDv.19:00
Prague, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
National Theatre PragueKecal
Veure elenc i equipDv.19:00
Prague, Czech RepublicPříhody lišky Bystroušky (The Cunning Little Vixen), Janáček
ND BrnoRevírník (Forester)
Veure elenc i equipDs.18:00
Brno, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDl.19:00
Prague, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
National Theatre PragueKecal
Veure elenc i equipDs.18:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDl.19:00
Prague, Czech RepublicIl barbiere di Siviglia (The Barber of Seville), Rossini
National Theatre PragueDon Bartolo (Doctor Bartolo)
Veure elenc i equipDc.19:00
Prague, Czech RepublicIl barbiere di Siviglia (The Barber of Seville), Rossini
National Theatre PragueDon Bartolo (Doctor Bartolo)
Veure elenc i equipTurandot, Puccini
National Theatre PragueTimur
Veure elenc i equipDg.17:00
Prague, Czech RepublicPříhody lišky Bystroušky (The Cunning Little Vixen), Janáček
ND BrnoRevírník (Forester)
Veure elenc i equipDg.19:00
Brno, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDs.14:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDs.14:00
Prague, Czech RepublicČert a Káča (The Devil and Kate), Dvořák
National Theatre PragueLucifer
Veure elenc i equipDg.17:00
Prague, Czech RepublicLa Bohème, Puccini
ND BrnoBenoît
Veure elenc i equipDs.17:00
Brno, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDs.14:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDs.14:00
Prague, Czech RepublicDie lustige Witwe (The Merry Widow), Lehár
ND BrnoBaron Mirko Zeta
Veure elenc i equipDg.17:00
Brno, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
ND BrnoKecal
Veure elenc i equipDj.19:00
Brno, Czech RepublicLa Bohème, Puccini
ND BrnoBenoît
Veure elenc i equipDv.19:00
Brno, Czech RepublicGianni Schicchi, Puccini
National Theatre PragueSimone
Veure elenc i equipDc.19:00
Prague, Czech RepublicCosì fan tutte, Mozart
National Theatre PragueDon Alfonso
Veure elenc i equipČert a Káča (The Devil and Kate), Dvořák
National Theatre PragueLucifer
Veure elenc i equipDs.17:00
Prague, Czech RepublicCosì fan tutte, Mozart
ND BrnoDon Alfonso
Veure elenc i equipDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDg.17:00
Prague, Czech RepublicDie Zauberflöte (The Magic Flute), Mozart
National Theatre PragueSarastro
Veure elenc i equipDg.17:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDj.19:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDj.19:00
Prague, Czech RepublicJenůfa (Jenufa), Janáček
ND BrnoStárek (Starek)
Veure elenc i equipTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDg.17:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDg.17:00
Prague, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
ND BrnoKecal
Veure elenc i equipDc.19:00
Brno, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDc.19:00
Prague, Czech RepublicTajemství (The Secret), Smetana
National Theatre PragueDuch frátera Barnabáše
Veure elenc i equipDc.19:00
Prague, Czech RepublicDc.19:00
Brno, Czech Republic