Josef Moravec, tenor 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Josef Moravec,  tenor
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio


Future performances[PP] Pasaulinė premjera
Current performances [P] Premjera
Josef Moravec: Užimtumo planas
Nuo Opera 
4 Liep-13 Rugs 2018 Libuse [P] csŠťáhlav na Radbuze National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink, R:Burian)
13 Rugs National Theatre, Praha
4 Liep Litomysl Castle
8 Kov-9 Birz 2018 Lady Macbeth of Mtsensk [P] ruZinoviy Borisovich Izmailov National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Teepen, R:Nekvasil)
Divadlo Antonína Dvořáka
1 Vas-13 Birz 2018 Le nozze di Figaro [P] itDon Basilio National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
1 Vas-5 Liep 2018 Mefistofele itWagner/ Nereo National Theatre Prague, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
National Theatre
19-23 Saus 2018 Jenůfa Laca Klemeň South Bohemian Theatre, České Budějovice (D:De Rose, R:Studený)
Metropol House of Culture
19 Gruod 2017-4 Geg 2018 Andrea Chénier L'abate poeta/ L'Incredibile National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
National Theatre
7 Lapkr-18 Gruod 2017 Das Land des Lächelns Su-Čong South Bohemian Theatre, České Budějovice (D:Bubák, R:Hlubková)
Metropol House of Culture
3 Lapkr 2017-6 Birz 2018 Le convenienze ed inconvenienze teatrali itGuglielmo Antolstoinoloff National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Theatre of the Estates
30 Spal 2017-12 Birz 2018 Carmen Le Remendado National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Jindra, R:Bednárik)
National Theatre
Spal-Lapkr 2017 Thaïs Nicias Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
27 Rugs 2017-18 Lapkr 2018 Prodaná nevěsta csVašek National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
National Theatre
11 Rugs 2017-10 Bal 2018 Orphée aux enfers Orphée National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Karlín Music Theatre
Rugs-Lapkr 2017 Jenůfa Števa Buryja Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
27 Rugpj 2017-10 Geg 2018 Madama Butterfly itGoro National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Štrunc, R:Heřman)
National Theatre
Liep 2017 Orphée aux enfers [P] csOrphée National Theatre Prague, Praha (D:Chalupecký, R:Caban)
Bal-Birz 2017 Krakatit [P] csIng. Prokop National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň, R:Nellis)
Kov-Bal 2017 Jenůfa Števa Buryja Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
Vas-Bal 2017 Le convenienze ed inconvenienze teatrali [P] itGuglielmo Antolstoinoloff National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Vas-Bal 2017 Andrea Chénier L'Incredibile National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
Saus-Geg 2017 Andrea Chénier L'abate poeta/ L'Incredibile National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Dočekal)
Gruod 2016-Saus 2017 Z mrtvého domu Skuratov National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Švec, R:Špinar)
Lapkr 2016 Der Freischütz Max J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Štrunc, R:Neuner)
Spal 2016 Das Land des Lächelns Su-Čong South Bohemian Theatre, České Budějovice (D:Bubák, R:Hlubková)
Spal 2016-Bal 2017 Die Kluge [P] 1. Strolch National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
Spal 2016-Bal 2017 Der Mond [P] 3. Bursche National Theatre Prague, Praha (D:Müller / Kraft, R:Nekvasil)
Spal 2016 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Babický, R:Otava)
Spal 2016 Thaïs [P] Nicias Divadlo F X Šaldy Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
Rugs 2016-Kov 2017 The Cunning Little Vixen csSchoolmaster/ Mosquito National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Havelka)
Rugs 2016-Kov 2017 Polenblut csBoleslav Baraňski ND Brno (D:Olos, R:Pilař)
Rugs 2016-Geg 2017 Die Csárdásfürstin Edwin J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Petrdlík / Zicha, R:Brabec)
Rugs 2016-Birz 2017 Carmen Le Remendado National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Rugs 2016-Kov 2017 Iolanta ruAlméric National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Müller, R:Beneš)
Rugs 2016-Kov 2017 Le Rossignol ruLe pêcheur National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Müller, R:Beneš)
Rugs 2016-Birz 2017 Le nozze di Figaro itDon Basilio National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Chalupecký / Klecker, R:Průdek)
Rugs 2016-Liep 2017 Prodaná nevěsta csVašek National Theatre Prague, Praha... (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Praha ◊ Litomysl
Rugpj-Lapkr 2016 Madama Butterfly Goro State Opera, Praha (D:Leginus / Štrunc, R:Heřman)
Rugpj 2016-Liep 2017 Madama Butterfly itGoro National Theatre Prague, Praha (D:Leginus / Štrunc, R:Heřman)
Geg 2016 Z mrtvého domu Skuratov/ Nikita National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Švec, R:Špinar)
Vas-Birz 2016 Madama Butterfly [P] Goro State Opera, Praha (D:Leginus, R:Heřman)
Saus 2016 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
Lapkr 2015-Birz 2016 Mefistofele itWagner/ Nereo State Opera, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
Lapkr-Gruod 2015 Salome 1. Jude State Opera, Praha (D:Štrunc, R:Treliński)
Lapkr 2015-Bal 2016 Boris Godunov Yuródivïy National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Keprtová)
Spal 2015 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Otava)
Spal 2015-Geg 2016 Iolanta [P] Alméric National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Chalupecký, R:Beneš)
Spal 2015-Geg 2016 Le Rossignol [P] Le pêcheur National Theatre Prague, Praha (D:Latham-Koenig / Chalupecký, R:Beneš)
Spal 2015-Saus 2016 Das Land des Lächelns [P] Su-Čong Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:Bubák, R:Hlubková)
Spal 2015 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kantořík / Petrdlík, R:Ježek)
Rugs-Gruod 2015 Prodaná nevěsta Jeník National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
Rugs-Gruod 2015 Prodaná nevěsta Vašek National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
Rugs 2015-Vas 2016 Die Csárdásfürstin Edwin J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Petrdlík / Zicha, R:Brabec)
Rugs 2015 Le nozze di Figaro Don Basilio Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
Rugs 2015 Le nozze di Figaro Don Curzio Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
Rugs 2015-Vas 2016 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi / Štrunc, R:Kališová)
Rugs 2015-Saus 2016 Eva Mánek Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Keprtová)
Rugs 2015-Kov 2016 Andrea Chénier L'Incredibile National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen / Šrubař, R:Krejčí)
Rugs 2015-Birz 2016 Prodaná nevěsta Vašek National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Rugs 2015-Birz 2016 Carmen Le Remendado National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Kyzlink / Müller, R:Bednárik)
Liep 2015 Carmen [P] frLe Dancaïre Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose, Bubák, R:Kališová)
Birz 2015-Kov 2016 Andrea Chénier [P] L'Incredibile National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
Kov 2015 Ariadne auf Naxos Ein Tanzmeister Štátne Divadlo Košice (D:Leitner / Dohovič, R:Keprtová)
Kov-Geg 2015 Boris Godunov [P] Yuródivïy National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň, R:Keprtová)
Saus-Birz 2015 Mefistofele [P] itWagner/ Nereo State Opera, Praha (D:Guidarini / Hein, R:Krejčí)
Saus 2015 Nabucco Ismaele Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Kaloč)
Saus 2015 Carmen frLe Dancaïre Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Gruod 2014-Vas 2015 Nabucco Ismaele National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Tarant)
Gruod 2014 Nová země [PP] Prochor National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň, R:Bambušek)
Gruod 2014-Saus 2015 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Gruod 2014-Saus 2015 Le nozze di Figaro [P] Don Basilio Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
Gruod 2014-Saus 2015 Le nozze di Figaro [P] Don Curzio Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Průdek)
Gruod 2014 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Otava)
Lapkr 2014-Vas 2015 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
Lapkr 2014 The Excursions of Mr Broucek Svatopluk Čech/ Duhoslav/ Vojta Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Kukučka, Trpišovský)
Lapkr 2014 Kát'a Kabanová Ván'a Kudrjas National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra, R:Nekvasil)
Spal 2014-Birz 2015 Salome [P] 1. Jude State Opera, Praha (D:Förster / Štrunc, R:Treliński)
Spal 2014-Geg 2015 Carmen Le Remendado National Theatre Prague, Praha (D:Jindra / Müller, R:Bednárik)
Spal 2014-Geg 2015 The Excursions of Mr Broucek [P] csSvatopluk Čech/ Duhoslav/ Vojta National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Kukučka, Trpišovský)
Rugs 2014-Saus 2015 Les contes d'Hoffmann Nathanaël/ Spalanzani J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
Rugs 2014-Birz 2015 Prodaná nevěsta Vašek National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Švecová)
Rugs 2014 Robinson Crusoe Robinson Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Otava)
Rugs 2014-Saus 2015 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kantořík / Petrdlík, R:Ježek)
Rugs-Gruod 2014 Prodaná nevěsta Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň... (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Plzeň ◊ Plzeň
Birz 2014 Mirandolina Hrabě d’Albafiorita Eurokontext sk, Bratislava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Birz 2014 Prodaná nevěsta [P] Jeník J K Tyl Theatre, Plzeň (D:von Dohnányi, R:Kališová)
Geg-Birz 2014 Die Zauberflöte 1. Priester State Opera, Praha (D:Förster / Hein, R:Štros)
Bal-Birz 2014 Les contes d'Hoffmann [P] Nathanaël/ Spalanzani J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Brauner, R:Beneš)
Kov-Birz 2014 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
Kov-Birz 2014 Ariadne auf Naxos [P] Ein Tanzmeister Štátne divadlo Košice (D:Leitner / Dohovič, R:Keprtová)
Vas-Geg 2014 Carmen [P] frLe Dancaïre Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Saus-Kov 2014 Rigoletto Matteo Borsa Jihočeské divadlo, České Budějovice (D:De Rose, R:Kališová)
Gruod 2013-Geg 2014 Eine Nacht in Venedig Caramello National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Prášil, R:Mikuláštík)
Gruod 2013 Jenůfa Števa Buryja Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Jindra, R:Tarant)
Gruod 2013-Birz 2014 Mirandolina Hrabě d’Albafiorita National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Lapkr-Gruod 2013 Die Fledermaus Alfred Slezské divadlo, Opava (D:Chromčák, R:Tesáček)
Lapkr-Gruod 2013 Prodaná nevěsta csVašek National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
Lapkr 2013-Kov 2014 Nabucco itIsmaele Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Doubravský, R:Kaloč)
Spal 2013-Geg 2014 Die Csárdásfürstin Edwin National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kevický / Žídek, R:Olšovský)
Rugs 2013-Birz 2014 Carmen frLe Remendado State Opera, Praha (D:Drs / Mikula, R:Troška)
Rugs 2013-Birz 2014 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski J K Tyl Theatre, Plzeň (D:Kantořík / Petrdlík, R:Ježek)
Rugs 2013-Bal 2014 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Otava)
Rugs 2013-Geg 2014 Anna Bolena itSir Hervey National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Rugs 2013-Geg 2014 Turandot itPong State Opera, Praha (D:Dovico / Hein / Kyzlink, R:Věžník)
Rugpj 2013-Birz 2014 La traviata itAlfredo Germont State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)
Rugpj 2013-Birz 2014 La traviata itGastone State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Bernard)

 Permalink: operabase.com/a/Josef_Moravec/20663/lt