Festivāli: Šveice 2017 
*Publiski pieejama vietne    >Operabase Professional 
   Festivāli    Šveice
2017 (Visas izrādes / Nākotnē)

Festivāli pēc zemesAmerikas savienotās valstis · Apvienotā karaliste · Ar&gcedil;entīna · Austrālija · Austrija · Beļ&gcedil;ija · Brazīlija · Bulgārija · Čehija · Dānija · Francija · Grieķija · Honkonga · Igaunija · Īrija · Islande · Itālija · Izraēla · Japāna · Jaunzēlande · Kanāda · Ķīna · Kipra · Latvija · Libāna · Makau · Malta · Meksika · Melnkalne · Nīderlande · Norvē&gcedil;ija · Peru · Polija · Slovākija · Somija · Spānija · Šveice · Ungārija · Vācija · Zviedrija

Gstaad Menuhin Festival — 13 jūl-2 sep
Aida Verdi.    Roberto Alagna (Radames), Kristin Lewis (Aida), Anita Rachvelishvili (Amneris), Simone Piazzola (Amonasro), Erwin Schrott (Ramfis), Giacomo Prestia (Re), D Gianandrea Noseda Gstaad, Tente du Festival: Piekt 1c sep 2017   info 

Mājas lapa: www.gstaadmenuhinfestival.ch
Hombrechtikon : Operettenbühne Hombrechtikon — 9 sep-14 okt

Gemeindesaal Blatten, Hombrechtikon
Der Zigeunerbaron Strauss.    Manuel König (Sándor Barinkay), Erich Bieri (Zsupán), Rea Claudia Kost (Czipra), Cecilia Berglund (Saffi), Nadia Catania (Mirabella), Stefanie Frei (Arsena), Wolf Latzel (Graf Peter Homonay), Hans Michael Sablotny (Conte Carnero), Luca Bernard (Ottokar), D Caspar Dechmann, R Simon Burkhalter.   Gemeindesaal Blatten: Sest 9, Sv 10m, Piekt 15, Sest 16, Sv 17m, Piekt 22, Sest 23, Sv 24m, Piekt 29, Sest 30 sep, Sv 1m, Piekt 6, Sest 7, Sv 8m, Piekt 13, Sest 14 okt 2017   info 

Mājas lapa: www.operette-hombrechtikon.ch
Lucerne : Lucerne Festival im Sommer — 11 aug-10 sep

Luzerner Theater
en Around 70 events, grouped around a theme
it Circa 70 eventi, raggruppati attorno a un tema

Blank Out van der Aa.   Chamber opera for soprano and 3D film.  Miah Persson (soprano), R Michel van der Aa Luzerner Saal: Sest 12 aug 2017   info 

L'orfeo Monteverdi.    English Baroque SoloistsKrystian Adam (Orfeo), Hana Blažíková (La Musica/ Euridice), Kangmin Justin Kim (Speranza), Anna Dennis (Ninfa), Lucile Richardot (Messaggiera), Francesca Boncompagni (Proserpina), Gianluca Buratto (Caronte/ Plutone), Furio Zanasi (Apollo), D John Eliot Gardiner, R Elsa Rooke Konzertsaal: Otr 22 aug 2017 ◊ Berlin, Vācija, Philharmonie: Sest 2 sep 2017 ◊ Paris, Francija, Philharmonie de Paris: Sest 16 sep 2017 ◊ Chicago, Amerikas savienotās valstis, Harris Theater: Cet 12 okt 2017 ◊ New York, Amerikas savienotās valstis, Alice Tully Hall: Treš 18 okt 2017   info 

Il ritorno d'Ulisse in patria Monteverdi.    English Baroque SoloistsFurio Zanasi (Ulisse), Lucile Richardot (Penelope), Hana Blažíková (Minerva/ Fortuna), Krystian Adam (Telemaco), Fernando Fernández-Rueda (Eumete), Robert Burt (Iro), Zachary Wilder (Eurimaco), Anna Dennis (Melanto), John Taylor Ward (Giove), Francesca Boncompagni (Giunone), Francesca Biliotti (Eurimaco), Silvia Frigato (Amore), D John Eliot Gardiner, R Elsa Rooke Konzertsaal: Piekt 25 aug 2017 ◊ Berlin, Vācija, Philharmonie: Sv 3 sep 2017 ◊ Wrocław, Polija, NFM: Cet 7, Piekt 8 sep 2017 ◊ Paris, Francija, Philharmonie de Paris: Sv 17 sep 2017 ◊ Chicago, Amerikas savienotās valstis, Harris Theater: Piekt 13 okt 2017 ◊ New York, Amerikas savienotās valstis, Alice Tully Hall: Cet 19 okt 2017   info 

L'incoronazione di Poppea Monteverdi.    English Baroque SoloistsHana Blažíková (Poppea/ Fortuna), Kangmin Justin Kim (Nerone), Carlo Vistoli (Ottone), Gianluca Buratto (Seneca), Lucile Richardot (Arnalta/ Venere), Michal Czerniawski (Nutrice), Silvia Frigato (Amore/ Valletto), Anna Dennis (Drusilla/ Virtù), John Taylor Ward (Mercurio/ Littore), D John Eliot Gardiner, R Elsa Rooke Konzertsaal: Sest 26 aug 2017 ◊ Berlin, Vācija, Philharmonie: Otr 5 sep 2017 ◊ Paris, Francija, Philharmonie de Paris: Pirm 18 sep 2017 ◊ Chicago, Amerikas savienotās valstis, Harris Theater: Sv 15 okt 2017 ◊ New York, Amerikas savienotās valstis, Alice Tully Hall: Sest 21 okt 2017   info 

Le Grand Macabre Ligeti.   Revised version from 1996.  Luzerner TheaterRobert Maszl (Piet vom Fass), Magdalena Risberg (Amanda), Karin Torbjörnsdóttir (Amando), Claudio Otelli (Nekrotzar), Sarah Alexandra Hudarew (Mescalina), Vuyani Mlinde (Nostradamus), Diana Schnürpel (Gepopo/ Venus), Remy Burnens (Weisser Minister), Bernt Ola Volungholen (Schwarzer Minister), Hubert Wild (Fürst Go-Go), Marco Bappert (Ruffiack), Peter Wigger (Schobiack), Ivo Kazarow (Schabernack), D Clemens Heil, R Herbert Fritsch Luzerner Theater: Piekt 8 sep 2017   info 

Mājas lapa: www.lucernefestival.ch
Opéra St Moritz — 20-23 jūl
Bianca e Fernando Bellini.    Eva Fiechter (Bianca), Michael Feyfar (Fernando), Martin Snell (Carlo), Flurin Caduff (Filippo), Riccardo Di Francesco (Clemente), Véronique Sapin (Viscardo), James Park (Uggero), Anna Nero (Eloisa), D Olga Pavlu, R Peter George d'Angelino Tap Hotel Reine Victoria: Sest 22, Sv 23 jūl 2017 ◊ Chur, Somedia: Piekt 3, Sest 4, Sv 5 nov 2017 ◊ Interlaken, Austrija, Grand Hotel Victoria-Jungfrau: Piekt 17, Sest 18, Sv 19 nov 2017   info 

Mājas lapa: www.opera-stmoritz.ch
Schlossoper Haldenstein — 9 jūl-19 aug

Schloss Haldenstein
de Die Kammerphilharmonie Graubünden veranstaltet alle zwei Jahre eine Freilicht-Oper im nahe gelegenen Schloss Haldenstein

[JI] Die Entführung aus dem Serail Mozart.    Graciela Rivera-Quiroz / Yuliya Poleshchuk (Konstanze), Nazariy Sadivskyy / Utku Kuzuluk (Belmonte), Daniela Ruth Stoll / Vanessa Waldhart (Blonde), July Zuma / Michael Chacewicz (Pedrillo), Jose Coca Loza / Kyung Ho Park (Osmin), Jonathan Heck / Samuel Maku (Selim), D Philippe Bach, R Anthony Pilavachi Haldenstein, Schloss Haldenstein: Piekt 4, Sest 5, Otr 8, Piekt 11, Sest 12, Treš 16, Piekt 18, Sest 19 aug 2017   info 

Mājas lapa: www.kammerphilharmonie.ch/schlossoper-haldenstein.html
St Gallen : St Galler Festspiele — 23 jūn-7 jūl

Klosterhof, St Gallen
en Open air performances at the UNESCO World Heritage Site of St. Gallen Abbey

Loreley Catalani.    Theater St GallenAusrine Stundyte / Elena Rossi (Loreley), Timothy Richards / Derek Taylor (Walter), Giuseppe Altomare / Vittorio Vitelli (Hermann), Tatjana Schneider / Sheida Damghani (Anna), Tomislav Lucic (Rodolfo), D Stefan Blunier, R David Alden Piekt 23p, Sest 24, Otr 27, Piekt 30 jūn, Sest 1, Treš 5, Piekt 7 jūl 2017   info 

Mājas lapa: www.stgaller-festspiele.ch
Verbier Festival — 21 jūl-6 aug

Salle des Combins, Verbier
en Over 150 events, many free, presenting a repertoire ranging from opera, symphonic, chamber music to recitals and masterclasses

Salome Strauss.    Gun-Brit Barkmin (Salomé), Jane Henschel (Hérodias), Egils Silins (Jochanaan), Gerhard Siegel (Hérode), Andrew Staples (Narraboth), Idunnu Münch (Page), Paweł Konik (1. Nazaréen/ 1. Soldat), Julien Van Mellaerts (2. Nazaréen/ 2. Soldat), Rouwen Huther (1. Juif), Marcel Reijans (2. Juif), Mark Omvlee (3. Juif), Patrick Vogel (4. Juif), Alexander Vassiliev (5. Juif), Jasper Leever (Un Cappadocien), D Charles Dutoit.   Salle des Combins: Piekt 21c jūl 2017   info 

Elektra Strauss.    Lise Lindstrom (Elektra), Ingela Brimberg (Chrysothemis), Anna Larsson (Klytämnestra), Thomas Hampson (Orest), Wolfgang Ablinger-Sperrhacke (Aegisth), D Esa-Pekka Salonen Salle des Combins: Cet 27c jūl 2017   info 

Mājas lapa: www.verbierfestival.com
Šveice pēc datuma
St Galler Festspiele
Schlossoper Haldenstein
Gstaad Menuhin Festival
Opéra St Moritz
Verbier Festival
Lucerne Festival im Sommer
Operettenbühne Hombrechtikon

 Permalink: operabase.com/festival/ch/lv
Festivals: 7