Festivaliai: Jungtinė Karalystė 2018 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Festivaliai    Jungtinė Karalystė
2018 (Visi / Ateities planai)

Festivaliai pagal šalįAirija · Argentina · Armėnija · Australija · Austrija · Baltarusija · Belgija · Brazilija · Bulgarija · Čekija · Danija · Estija · Graikija · Honkongas · Islandija · Ispanija · Italija · Izraelis · Japonija · JAV · Jungtinė Karalystė · Juodkalnija · Kanada · Kinija · Kipras · Kroatija · Latvija · Lenkija · Libanas · Lietuva · Liuksemburgas · Macau · Malta · Meksika · Moldova · Naujoji Zelandija · Norvegija · Nyderlandai · Peru · Piet&uogonek; Afrika · Piet&uogonek; Korėja · Portugalija · Prancūzija · Rumunija · Rusija · Slovakija · Slovėnija · Suomija · Švedija · Šveicarija · Turkija · Venesuela · Vengrija · Vokietija

Dorset Opera

Bryanston School, Blandford Forum
Le Cid Massenet.    Lee Bisset (Chimène), Leonardo Capalbo (Rodrigue), Paul Gay (Don Diègue), Phillip Rhodes (The King), Charles Johnston (Le Comte de Gormas), NN (L'Infante), Ross Ramgobin (L'envoyé Maure), NN (Don Arias), NN (Don Alonzo), D Jeremy Carnall, R Christopher Cowell Blandford Forum, Bryanston School, Coade Theatre: An 24, Kt 26, Št 28 Liep 2018   info 

La bohème Puccini.    Adam Smith (Rodolfo), Shelley Jackson (Mimì), Nicholas Lester (Marcello), Lauren Michelle (Musetta), Ross Ramgobin (Schaunard), Pauls Putnins (Colline), Charles Johnston (Benoît/ Alcindoro), D Peter Robinson, R Peter Relton Blandford Forum, Bryanston School, Coade Theatre: Tr 25, Pn 27, Št 28 Liep 2018   info 

Internetinis puslapis: www.dorsetopera.com
Edinburgh International Festival — 3-27 Rugpj

Festival Theatre, Edinburgh
en Three-week-long performing arts festival throughout the city of Edinburgh
it Tre settimane di festival di arti dello spettacolo per la citta' di Edimburgo

The Barber of Seville Rossini.    Théâtre des Champs-ElyséesMichele Angelini (Count Almaviva), Guillaume Andrieux (Figaro), Catherine Trottmann (Rosina), Péter Kálmán (Bartolo), Robert Gleadow (Don Basilio), Julie Pasturaud (Berta), Louis De Lavignère (Fiorello), Stéphane Facco (Ambrogio), D Jérémie Rhorer, R Laurent Pelly Festival Theatre: Sk 5, An 7, Tr 8 Rugpj 2018   info    buy 

Siegfried Wagner.    Simon O'Neill (Siegfried), Gerhard Siegel (Mime), Iain Paterson (The Wanderer), Samuel Youn (Alberich), Clive Bayley (Fafner), Anna Larsson (Erda), Christine Goerke (Brünnhilde), Malin Christensson (Woodbird), D Mark Elder Usher Hall: Tr 8 Rugpj 2018   info    buy 

Hansel and Gretel Humperdinck.    Royal Scottish National OrchestraElizabeth DeShong (Hänsel), Laura Wilde (Gretel), Okka von der Damerau (Mother), Tomasz Konieczny (Father), Thomas Blondelle (Witch), Emily Birsan (Sandman/ Dew Fairy), D Andrew Davis Usher Hall: Tr 15c Rugpj 2018   info    buy 

The Beggar's Opera Pepusch.    Théâtre des Bouffes du NordRobert Burt (Mr Peachum), Beverley Klein (Mrs Peachum/ Diana Trapes), Kate Batter (Polly Peachum), Benjamin Purkiss (Macheath), Kraig Thornber (Lockit), Olivia Brereton (Lucy Lockit), Emma Kate Nelson (Jenny Diver), Sean Lopeman (Filch), Gavin Wilkinson (Matt), Taite- Elliot Drew (Jack), Wayne Fitzsimmons (Robin), Dominic Owen (Harry), Natasha Leaver (Molly), Emily Dunn (Betty), Louise Dalton (Suky), Jocelyn Prah (Dolly), D William Christie, R Robert Carsen King's Theatre: Kt 16, Pn 17, Št 18, Sk 19 Rugpj 2018   info    buy 

La Cenerentola Rossini.    Opéra de LyonMichèle Losier (Angelina), Taylor Stayton (Don Ramiro), Nikolay Borchev (Dandini), Renato Girolami (Don Magnifico), Clara Meloni (Clorinda), Katherine Aitken (Tisbe), Simone Alberghini (Alidoro), D Stefano Montanari, R Stefan Herheim Festival Theatre: Pn 24, Št 25, Sk 26 Rugpj 2018   info    buy 

Internetinis puslapis: www.eif.co.uk
Glyndebourne Festival — 19 Geg-26 Rugpj

Opera House, Glyndebourne
Giulio Cesare in Egitto Handel.    Sarah Connolly (Giulio Cesare), Joélle Harvey (Cleopatra), Christophe Dumaux (Tolomeo), Patricia Bardon (Cornelia), Anna Stephany (Sesto), John Moore (Achilla), Kangmin Justin Kim (Nireno), D William Christie / Jonathan Cohen, R David McVicar An 24m, Št 28m Liep 2018   info 

Pelléas et Mélisande Debussy.    Christina Gansch (Mélisande), John Chest (Pelléas), Christopher Purves (Golaud), Brindley Sherratt (Arkel), Karen Cargill (Geneviève), D Robin Ticciati, R Stefan Herheim Pr 23m, Kt 26m, Sk 29m Liep, Tr 1m, Št 4m, Pr 6m, Kt 9m Rugpj 2018   info    buy 

Saul Handel.    Markus Brück (Saul), Iestyn Davies (David), Allan Clayton (Jonathan), Karina Gauvin (Merab), Anna Devin (Michal), D Laurence Cummings, R Barrie Kosky Pn 27m, Pr 30m Liep, Pn 3m, Tr 8m, Št 11m, Pr 13m, Kt 16m, Št 18m, An 21m, Kt 23m, Št 25m Rugpj 2018   info 

[P] Vanessa Barber.    Emma Bell (Vanessa), Virginie Verrez (Erika), Rosalind Plowright (The Old Baroness), Edgaras Montvidas (Anatol), Donnie Ray Albert (The Old Doctor), D Jakub Hrůša, R Keith Warner Sk 5m, An 7m, Pn 10m, Sk 12m, An 14m, Pn 17m, Sk 19m, Tr 22m, Pn 24m, Sk 26m Rugpj 2018   info 

Internetinis puslapis: www.glyndebourne.com
Iford Arts — 26 Geg-4 Rugpj

Iford Manor, Bradford on Avon
en Operas in-the-round for an audience of just 90 in Iford Manor's renaissance cloister

Madame Butterfly Puccini.    He Wu (Cio-Cio-San), Anthony Flaum (Pinkerton), Philip Smith (Sharpless), Sandra Porter (Suzuki), Simon Gfeller (Goro), Freddie Tong (The Bonze), Hanna-Liisa Kirchin (Kate Pinkerton), Samuel Lom (Prince Yamadori), D Thomas Blunt, R Bruno Ravella An 24, Kt 26, Št 28, An 31 Liep, Kt 2, Št 4 Rugpj 2018   info 

Internetinis puslapis: www.ifordarts.co.uk
Lammermuir Festival
The Burning Fiery Furnace Britten.   Semi-staged performance.  Scottish OperaD Derek Clark, R Jenny Ogilvie Haddington, St Mary's Parish Church: Pn 21 Rugs 2018   info    buy 

London : Opera Holland Park — 29 Geg-29 Liep

Holland Park Theatre, London
Isabeau Mascagni.    Anne-Sophie Duprels (Isabeau), Mikhail Svetlov (King Raimondo), David Butt Philip (Folco), George von Bergen (Cornelius), Nadine Benjamin (Ermyntrude), Joanna Marie Skillett (Ermyngarde), Fiona Kimm (Giglietta), Oliver Brignall (Il cavalier Faidit), Thomas Humphreys (L'araldo maggiore), D Francesco Cilluffo, R Martin Lloyd-Evans Kt 26, Št 28 Liep 2018   info 

Ariadne auf Naxos Strauss.    Mardi Byers (The Prima Donna/ Ariadne), Kor-Jan Dusseljee (The Tenor/ Bacchus), Jennifer France (Zerbinetta), Alex Otterburn (Arlecchino), Daniel Norman (Scaramuccio), Lancelot Nomura (Truffaldino), Elgan Llyr Thomas (Brighella), Eleanor Bron (The Major Domo), Stephen Gadd (The Music Teacher), Julia Sporsén (The Composer), Jamie MacDougall (The Dancing Master), Elizabeth Cragg (Naiad), Laura Zigmantaite (Dryad), Lucy Hall (Echo), Thomas Humphreys (A Wigmaker), Trevor Eliot Bowes (A Lackey), Oliver Brignall (An Officer), D Brad Cohen, R Antony McDonald Tr 25, Pn 27 Liep 2018   info 

Internetinis puslapis: www.operahollandpark.com
Longborough Festival Opera — 6 Birz-2 Rugpj

Opera House, Longborough
[P] L'incoronazione di Poppea Monteverdi.   Young Artists Production.  Sofia Troncoso (Poppea), Matthew Paine (Ottone), Anna Harvey (Nerone), Matthew Buswell (Seneca), Maria Ostroukhova (Ottavia), Beth Taylor (Arnalta), Chiara Vinci (Amor), Lucilla Graham (La Fortuna/ Damigella/ Venere), Isabella Cheevers (La Virtu/ Pallade), D Jeremy Silver, R Jenny Miller Št 28, Pr 30, An 31 Liep, Kt 2 Rugpj 2018   info 

Internetinis puslapis: www.lfo.org.uk
Woodhouse Opera Festival

Lake Amphitheatre, Woodhouse, Holmbury St Mary
Così fan tutte Mozart.   D Márcio da Silva, R Monika Saunders, Márcio da Silva Lake Amphitheatre: Št 4m, Sk 5m Rugpj 2018

The Cunning Little Vixen Janáček.   D Márcio da Silva, R Monika Saunders, Márcio da Silva Lake Amphitheatre: Št 1m, Sk 2m Rugs 2018

Internetinis puslapis: www.woodhousesounds.com
Jungtinė Karalystė pagal dat&aogonek;
Woodhouse Opera Festival
Dorset Opera
Glyndebourne Festival
Iford Arts
Opera Holland Park
Longborough Festival Opera
Edinburgh International Festival

 Permalink: operabase.com/festival/uk/future/lt