Martin Gurbaľ, baix :: Calendari 
*Lloc públic   >Operabase Professional 
Mostrar instruccions
 Artista: Sona semblant a

Martin Gurbaľ

Calendari
Repertori
Fotografies
Biografia
Contacte
Contacte de l'agent
 ML production[var(ne)]
 RKM[var(ne)]


Personal/ altres web
 Suggereiu un afegitó o correcció

 Informació facilitada pel teatre  Debut amb la companyia
 Informació facilitada per l'agent/artista  Debut en el rol
De  / A Òpera  Rol  Lloc 
 Jun 16  The Brandenburgers in BohemiaOld manNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jakub Klecker / Prášil; Dir Esc: J Nekvasil 
 Mar-Abr 16  Anna BolenaHenry VIII.National Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: J Žídek; Dir Esc: Ivan Krejčí 
 Mar-Jun 16  HamletPoloniusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner; Dir Esc: Lipus 
 Feb-Abr 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Prášil; Dir Esc: Keprtová 
 Gen 16  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jakub Klecker; Dir Esc: J Nekvasil 
 Des 15-Mai 16  Roberto DevereuxSir Gualtiero RaleighNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; Dir Esc: Peter Gábor 
 Oct 15-Abr 16  NabuccoZaccariaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Dir Esc: Tarant 
 Oct 15-Mai 16  The Fiery AngelInquisitorNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Kučera; Dir Esc: J Nekvasil 
 Oct 15-Mar 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Chalupecký; Dir Esc: Martin Cičvák 
 Set-Des 15  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Dir Esc: Racek 
 Set 15-Mar 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Teepen; Dir Esc: Ivan Krejčí 
 Ago 15  RusalkaVodníkJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose / Peschík; Dir Esc: Jiří Heřman 
 Jun 15-Mar 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Teepen; Dir Esc: Ivan Krejčí 
 Mai 15  FiloktetesHeraclesNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Ivanović; Dir Esc: J Nekvasil 
 Mar-Abr 15  Anna BolenaJindřich VIII.National Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Dir Esc: Ivan Krejčí 
 Feb-Jun 15  The Fiery AngelInquisitor ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Kučera; Dir Esc: J Nekvasil 
 Des 14-Feb 15  NabuccoZachariášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Dir Esc: Tarant 
 Des 14-Jun 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Prášil; Dir Esc: Keprtová 
 Des 14-Mar 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoDir: J Kyzlink / Ondrej Olos; Dir Esc: Laco Adamik 
 Nov 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoDir: Robert Jindra; Dir Esc: Kukučka / Trpišovský 
 Nov-Des 14  NabuccoZachariášSlezské divadlo, OpavaDir: T Hanák; Dir Esc: Andělová-Pletichová 
 Nov 14-Jun 15  NabuccoZaccariaND BrnoDir: Jakub Klecker / J Kyzlink; Dir Esc: G Selmeczi 
 Nov 14  ErnaniDon Ruy Gomez de SilvaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Jan Šrubař; Dir Esc: Marián Chudovský 
 Oct-Nov 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Olivieri-Munroe / J Žídek; Dir Esc: Martin Glaser 
 Oct 14-Mar 15  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Miriam Němcová; Dir Esc: Carmen Or 
 Oct 14-Mai 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral / Lunobor / Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Dir Esc: Kukučka / Trpišovský 
 Oct 14-Mai 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Prášil; Dir Esc: J Nekvasil 
 Set 14-Gen 15  Eugene OneginGreminSlezské divadlo, OpavaDir: Chromčák; Dir Esc: Cukr 
 Ago 14-Jun 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Chalupecký; Dir Esc: Martin Čičvák 
 Jun 14  Certova stenaBenešSmetana Opera Festival, LitomyslDir: Robert Jindra; Dir Esc: J Nekvasil 
 Jun 14-Mai 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Dir Esc: J Nekvasil 
 Abr 14  Die SchopfungRaphael/AdamND BrnoDir: Caspar Richter / Ondrej Olos; Dir Esc: Uwe Scholz 
 Abr 14-Mar 15  La traviataDoctore itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Chalupecký; Dir Esc: Carmen Or 
 Mar 14  RequiembasSlezské divadlo, OpavaDir: Chromčák;
 Feb-Nov 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Olivieri-Munroe / J Žídek; Dir Esc: Martin Glaser 
 Feb-Jun 14  Eugene OneginGreminSlezské divadlo, OpavaDir: Chromčák; Dir Esc: Cukr 
 Gen 14-Feb 15  NabuccoZaccaria itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Dir Esc: Tarant 
 Des 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Dir Esc: Tarant 
 Des 13-Jun 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Ivanović; Dir Esc: J Nekvasil 
 Nov-Des 13  Prodana nevestaKecal csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Dir Esc: Racek 
 Nov 13-Mai 14  AidaRamfisND BrnoDir: J Kyzlink / Feranec; Dir Esc: Veznik 
 Nov 13-Jun 14  Prodana nevestaKecalND BrnoDir: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; Dir Esc: Havelka 
 Oct-Nov 13  La WallyStromminger itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Srubař; Dir Esc: V Klemens 
 Oct 13-Jun 14  NabuccoZaccaria itSlezské divadlo, OpavaDir: T Hanák; Dir Esc: Andělová-Pletichová 
 Oct 13-Nov 14  ErnaniDon de Silva itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Jan Šrubař; Dir Esc: Marián Chudovský 
 Oct 13-Jun 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoDir: J Kyzlink / Ondrej Olos; Dir Esc: Laco Adamik 
 Oct 13-Mai 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoDir: J Kyzlink; Dir Esc: Zdeněk Kaloč 
 Oct 13-Feb 14  A Midsummer Night's DreamTheseusND BrnoDir: Jakub Klecker; Dir Esc: Meluzín 
 Set-Nov 13  Kat'a KabanovaDikoj csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Dir Esc: J Nekvasil 
 Set 13-Jun 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Chalupecký; Dir Esc: Martin Čičvák 
 Set 13-Mai 14  Anna BolenaEnrico VIII itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Dir Esc: Ivan Krejčí 
Jun 13  Anna BolenaEnrico VIIINational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; Dir Esc: Ivan Krejčí 
Gen-Abr 13  Romeo et JulietteFrère LaurentNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Dir Esc: Peter Gábor 
Gen-Mar 13  Die SchopfungRaphael / AdamND BrnoDir: Caspar Richter / Ondrej Olos; Dir Esc: Uwe Scholz 
Gen-Mai 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itND BrnoDir: J Kyzlink / Ondrej Olos; Dir Esc: Ladislav Adamík 
Des 12-Abr 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Dir Esc: Studený 
Des 12-Mar 13  Eugene OneginKníže GreminND BrnoDir: J Kyzlink; Dir Esc: Zdeněk Kaloč 
Nov 12-Jun 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Dir Esc: Tarant 
Nov 12-Mai 13  Kat'a KabanovaDykojNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / J Žídek; Dir Esc: J Nekvasil 
Oct 12-Mai 13  AidaRamfisND BrnoDir: J Kyzlink; Dir Esc: Veznik 
Oct 12-Jun 13  Prodana nevestaKecalND BrnoDir: Vronský / J Kyzlink; Dir Esc: Havelka 
Oct 12-Mai 13  NabuccoZachariášSlezské divadlo, OpavaDir: T Hanák; Dir Esc: Andělová-Pletichová 
Oct 12-Gen 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Dir Esc: J Nekvasil 
Set 12-Abr 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Chalupecký; Dir Esc: Martin Čičvák 
Set 12-Feb 13  La WallyStrommingerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Dir Esc: V Klemens 
Abr-Jun 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller; Dir Esc: Peter Gábor 
Mar-Jun 12  JenufaRychtářŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Dir Esc: Tarant 
Des 11-Mai 12  Prodana nevestaKecalND BrnoDir: Vronský / J Kyzlink; Dir Esc: Havelka 
Des 11-Mai 12  Romeo et JulietteBratr LaurentNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Dir Esc: Peter Gábor 
Nov 11-Mar 12  AidaRamfisND BrnoDir: J Kyzlink; Dir Esc: Veznik 
Oct 11-Jun 12  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Dir Esc: Studený 
Set 11-Mai 12  Prodana nevestaKecalNational Theatre Prague, PrahaDir: Lenárd / David Švec; Dir Esc: Magdalena Švecová 
Set 11-Jun 12  Let's Make an OperaMaxNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Dir Esc: Cukr 
Set 11-Jun 12  Let's Make an OperaBob/TomNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Dir Esc: Cukr 
Set 11-Feb 12  JenufaNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Dir Esc: Tarant 
Mar-Mai 11  FalstaffPistolaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Dir Esc: Venjamin Směchov 
Feb-Mar 11  L'Heure espagnoleInigo GomezŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič; Dir Esc: A Thorwald 
Nov 10-Jun 11  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Chalupecký; Dir Esc: Carmen Or 
Nov 10-Mai 11  WertherBailliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Dir Esc: J Nekvasil 
Oct 10-Jun 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Ivanović; Dir Esc: Martin Čičvák 
Set 10-Mai 11  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Dir Esc: Racek 
Set 10-Abr 11  Prodana nevestaKecal csNational Theatre Prague, PrahaDir: Lenárd / David Švec; Dir Esc: Magdalena Švecová 
Set-Des 10  L'italiana in AlgeriMustafàNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Chalupecký; Dir Esc: L Pugliese 
Set 10-Jun 11  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaDir: Hrůša / Zbyněk Müller; Dir Esc: Jiří Heřman