Alexandra Reinprecht, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Alexandra Reinprecht

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Esther Schollum[Gen]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.alexandrareinprecht.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  Viktoria und ihr HusarNoRoleMünchener StaatstheaterD: Brandstätter; R: Köpplinger 
 VII-VIII 15  Don CarlosElisabetta itOper Burg Gars, Gars am KampD: Wildner; R: T Reinhardt 
 I-II 15  Die FledermausRosalinde itNew National Theatre TokyoD: Eschwé; R: H Zednik 
 XI 14-I 15  Die FledermausRosalinde deFinnish National Opera, HelsinkiD: Eschwé / K Kopecky; R: Marco Arturo Marelli 
 IX 14  Die ZirkusprinzessinFürstin Fedora PalinskaMünchener StaatstheaterD: Januschke; R: Köpplinger 
 VII 14  Die ZirkusprinzessinNoRoleMünchener StaatstheaterD: Brandstätter; R: Köpplinger 
 IX 13  GotterdammerungGutruneFestival Enescu, BucurestiD: Marek Janowski;
 IX 13  Das RheingoldFreiaFestival Enescu, BucurestiD: Marek Janowski;
III-IV 13  Parsifal2. BlumenmädchenWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Mielitz 
XII 12-IV 13  La bohemeMusettaWiener StaatsoperD: Welser-Möst / Nelsons; R: Zeffirelli 
X 12-III 13  Die FledermausRosalindeAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz / Perplies / T Rösner; R: Mehmert 
X 12-III 13  Don GiovanniDonna ElviraWiener StaatsoperD: Gaffigan / Langrée; R: Martinoty 
VII-VIII 12  Die FledermausRosalindeSeefestspiele MoerbischD: M Mayrhofer / G Fruhmann; R: Lohner 
II-III 12  Der EvangelimannMarthaStadttheater KlagenfurtD: Brandstätter; R: Köpplinger 
XII 11-VI 12  Die FledermausRosalindeAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz / Perplies; R: Mehmert 
X-XII 11  Die ZauberflotePaminaWiener StaatsoperD: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli 
V-VI 11  Die lustige WitweHanna GlawariVolksoper WienD: Henrik Nánási; R: Marco Arturo Marelli 
IV 11  FaustMargueriteWiener StaatsoperD: Altinoglu; R: Nicolas Joël / Stéphane Roche 
III 11  ArabellaZdenkaWiener StaatsoperD: U Schirmer; R: Bechtolf 
IX 10-II 11  La bohemeMusettaWiener StaatsoperD: Welser-Möst; R: Zeffirelli 
VII-VIII 10  Der ZarewitschSonjaSeefestspiele MoerbischD: Wolfdieter Maurer / G Fruhmann; R: Peter Lund