Andreas Hörl, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Andreas Hörl

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Steinhaus[Gen, Svět]
 Alferink[Svět(ne)]
 CADEMI


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III 15  SiegfriedNoRoleBarcelona(Liceu)D: Josep Pons; R: Carsen 
 XI 14-II 15  Der RosenkavalierDer Baron Ochs von LerchenauInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: H Zednik 
 IX-X 13  Der RosenkavalierBaron Ochs deKlagenfurtD: Soddy; R: Marco Storman 
 IV-V 13  PollicinoDer MenschenfresserWien(SO)D: G Prießnitz; R: R Zisterer 
 IV 13  WertherLe BailliWien(SO)D: Güttler / Bertrand de Billy; R: A Serban 
 III-IV 13  ParsifalTiturelWien(SO)D: Welser-Möst; R: Mielitz 
 III 13  AidaIl reWien(SO)D: Pinchas Steinberg; R: Nicolas Joël 
VII-VIII 12  Die Zauberflote2. geharnischter Mann deSalzburg(Fest)D: Nikolaus Harnoncourt; R: Jens Daniel Herzog 
VI-VII 12  Mathis der MalerLorenz von Pommersfelden deZurich(Oper)D: D Gatti; R: Matthias Hartmann 
III 12  ParsifalTiturel deParis(CE)D: D Gatti;
I-II 12  Die Meistersinger von NurnbergNachtwächter deZurich(Oper)D: D Gatti; R: H Kupfer 
I-V 12  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminBerlin(UDL)D: Moulds; R: Thalheimer 
XI 11-III 12  TannhauserHermannWien(SO)D: Welser-Möst / Bertrand de Billy; R: C Guth 
XI-XII 11  Die Stadt der BlindenPolizist deZurich(Oper)D: Hamar; R: Stephan Müller 
X-XII 11  Die ZauberfloteSarastroWien(SO)D: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli 
X 11  Parsifal2. Gralsritter deZurich(Oper)D: D Gatti; R: C Guth 
IX-X 11  Nos7. Hausknecht/Kutscher der Postkutsche/6. Herr ruZurich(Oper)D: Metzmacher; R: Peter Stein 
VIII 11  Die ZauberfloteSarastroBerlin(Seefest)D: Kubitz; R: Thalbach 
VI-VII 11  ParsifalTiturel deZurich(Oper)D: D Gatti; R: C Guth 
VI-VII 11  Parsifal2. Gralsritter deZurich(Oper)D: D Gatti; R: C Guth 
IV 11  Un ballo in mascheraSamuel itZurich(Oper)D: N Santi; R: Pountney 
IV-V 11  La bohemeColline itZurich(Oper)D: C Rizzi; R: Sireuil 
XII 10-I 11  Die schweigsame FrauFarfalloZurich(Oper)D: Schneider.cond;
XII 10  Don GiovanniIl Commendatore itZurich(Oper)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
XI 10  LuluDomador/AtletaBarcelona(Liceu)D: M Boder; R: Py 
VII 10  Die WalkureHundingMannheimD: Axel Kober;
VI-VII 10  Der FreischutzEremit deZurich(Oper)D: Schneider.cond; R: Berghaus / Gudrun Hartmann 
V-VI 10  Boris GodunovVarlaam ruZurich(Oper)D: Fedoseyev; R: Klaus Michael Grüber 
IV-V 10  Das RheingoldFasoltLeipzigD: U Schirmer;
IV-VII 10  Die Meistersinger von NurnbergHans Schwarz deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; R: Lehnhoff 
III 10  La clemenza di TitoPublio itZurich(Oper)D: Adam Fischer; R: Jonathan Miller 
I-II 10  ElektraDer Pfleger des Orest deBaden-Baden(Fest)D: C Thielemann; R: H Wernicke 
XII 09-I 10  Die Frau ohne SchattenDer Einarmige deZurich(Oper)D: Welser-Möst; R: Pountney 
X 09-III 10  La bohemeCollineZurich(Oper)D: C Rizzi; R: Sireuil 
V-VI 09  Don GiovanniIl CommendatoreLisboa(S.Carlos)D: Stert; R: M Correia 
V 09  ConcertBassDresden(Fest)D: Nikolaus Harnoncourt;
IV-VI 09  Der fliegende HollanderDalandChemnitzD: Beermann; R: M Heinicke 
III-V 09  Il barbiere di SivigliaDon BasilioKölnD: Alexander Joel / E Delamboye; R: C Schuller 
II-IV 09  Tristan und IsoldeKönig MarkeChemnitzD: Beermann; R: M Heinicke 
II 09  La bohemeColline itZurich(Oper)D: Massimo Zanetti; R: Sireuil 
X-XI 08  AidaRamfis itZurich(Oper)D: Gomez-Martinez; R: Nicolas Joël 
X-XII 08  The Love for Three OrangesZauberer TschelioBerlin(Komische)D: Blunier; R: Homoki 
IX 08-VI 09  Das RheingoldFafner deZurich(Oper)D: Philippe Jordan; R: Robert Wilson / Gudrun Hartmann 
IX 08  Don CarlosFrateZurich(Oper)D: C Rizzi; R: Düggelin