Attila Jun, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Attila Jun

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Lore-M Schulz[Gen, Svět]
 Vitoria[var(ne)]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-VI 15  Luisa MillerWurm itStaatstheater StuttgartD: Comin; R: Markus Dietz 
 III-IV 15  Tristan und IsoldeLe Roi MarkeOpéra National du Rhin, StrasbourgD: Axel Kober; R: Antony McDonald 
 X 14  Don GiovanniIl Commendatore itLa Fenice, VeneziaD: Stefano Montanari; R: Michieletto 
 VIII 14  GotterdammerungHagenBayreuther FestspieleD: Kirill Petrenko; R: Castorf 
VII 14  Tristan und IsoldeKönig Marke deStaatstheater StuttgartD: S Cambreling; R: Wieler / S Morabito 
VI 14  GotterdammerungHagenWiener StaatsoperD: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
III-IV 14  SiegfriedFafner deStaatstheater StuttgartD: Marc Soustrot; R: Wieler / S Morabito 
XII 13-II 14  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater StuttgartD: Sandner; R: Peter Konwitschny 
X 13  ParsifalGurnemanzBeijing Music FestivalD: Gustav Kuhn; R: Michael Schultz 
VII-VIII 13  GotterdammerungHagenBayreuther FestspieleD: Kirill Petrenko; R: Castorf 
VI 13  GotterdammerungHagen deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
IV-V 13  ParsifalGurnemanz deStaatstheater StuttgartD: S Cambreling; R: Bieito 
I-II 13  GotterdammerungHagen deStaatstheater StuttgartD: Marc Soustrot; R: Peter Konwitschny 
XI-XII 12  Tristan und IsoldeKönig Marke deLa Fenice, VeneziaD: Myung-Whun Chung; R: Paul Curran 
XI-XII 12  NormaOroveso itStaatstheater StuttgartD: Ivan Anguélov; R: Wieler / S Morabito 
IX 12-I 13  Don GiovanniIl Commendatore itStaatstheater StuttgartD: Antony Hermus; R: A Moses 
VII 12  AidaRamfisGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: R Palumbo; R: José Antonio Gutiérrez 
VII 12  SolarisSartoriusBregenz FestivalD: Markus Stenz; R: M Leiser / Caurier 
V 12  Die WalkureHunding deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
III-VI 12  Luisa MillerWurmStaatstheater StuttgartD: Carella; R: Markus Dietz 
III-VII 12  GotterdammerungHagen deAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Kosky 
II-III 12  GotterdammerungHagen deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
XII 11-IV 12  NormaOroveso itStaatstheater StuttgartD: Ivan Anguélov; R: Wieler / S Morabito 
IX-XI 11  Der fliegende HollanderDaland deStaatstheater StuttgartD: S Hewett / Gómez Ríos / Handschuh / Titus Engel; R: Bieito 
VII 11  Der fliegende HollanderDalandStaatstheater StuttgartD: Handschuh; R: Bieito 
VI-VII 11  Das RheingoldFafner deLa Fenice, VeneziaD: Jeffrey Tate; R: Carsen 
V-VII 11  Der FreischutzKasparStaatstheater StuttgartD: Handschuh; R: A Freyer / McKechnie 
IV 11  Symphony 9BassBunka Kaikan, TokyoD: Zubin Mehta;
III-IV 11  ParsifalGurnemanzStaatstheater StuttgartD: Honeck; R: Bieito 
XI 10  Das RheingoldFasoltTeatro de la Maestranza, SevillaD: P Halffter; R: Padrissa 
X 10-VII 11  GotterdammerungHagenAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Kosky 
IX 10  Luisa MillerWurmStaatstheater StuttgartD: Søndergård; R: Markus Dietz