Georg Zeppenfeld, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Georg Zeppenfeld

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 On Stage[(is,no,dk,se,fi)]
 Lore-M Schulz[Svět(ne)]
 Theateragentur Marx[Svět(ne)]
 Arias[Itálie]
 Alferink[Nizozemí]
 Machreich Artists[var(ne)]
 Opera4u[var]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 17  TannhauserHermann deMünchner OpernfestspieleD: Kirill Petrenko; R: Castellucci / Silvia Costa 
 V 17  TannhauserHermann deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Castellucci 
 IV 17  Symphony 9BassOsterfestspiele SalzburgD: C Thielemann;
 IV 17  Die WalkureHundingOsterfestspiele SalzburgD: C Thielemann;
 II-V 17  OtelloLodovico itSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Boussard 
 II-IV 17  RigolettoSparafucile itSächsische Staatsoper, DresdenD: Lorenzo Viotti; R: Lehnhoff 
 I 17  SiegfriedFafner deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Willy Decker 
 I 17  Der FreischutzKaspar deSächsische Staatsoper, DresdenD: Gedschold; R: Axel Köhler 
 XII 16-I 17  RequiemBassOpernhaus ZürichD: Luisi / Canellakis;
 X 16  Das RheingoldFasolt deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Willy Decker 
 X 16-VIII 17  Die ZauberfloteSarastro deSächsische Staatsoper, DresdenD: Gnann / Klingele / Jonathan Darlington / Repušić; R: A Freyer 
 IX-X 16  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: David Bösch 
 IX-XI 16  Salome1. Nazarene deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber; R: Michael Schulz 
 VIII-IX 16  Eugene OneginFürst Gremin ruSächsische Staatsoper, DresdenD: Inkinen; R: Bothe 
 VIII 16  Tristan und IsoldeKönig Marke deBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Katharina Wagner 
 VII-VIII 16  ParsifalGurnemanz deBayreuther FestspieleD: Nelsons; R: Uwe Eric Laufenberg 
 V 16  LohengrinHeinrich der Vogler deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Mielitz 
 IV 16  Die ZauberfloteSarastro deOpernhaus ZürichD: Luisi; R: Tatjana Gürbaca 
 III 16  OtelloLodovicoOsterfestspiele SalzburgD: C Thielemann; R: Boussard 
 II 16  Die WalkureHunding deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Willy Decker 
 I 16  FidelioRoccoTheater an der WienD: N Harnoncourt;
 XII 15-I 16  Die ZauberfloteSarastro deBayerische Staatsoper, MünchenD: A Fisch; R: August Everding 
 X 15-I 16  Der FreischutzKaspar deSächsische Staatsoper, DresdenD: Rani Calderon / Mihkel Kütson / Gedschold; R: Axel Köhler 
 X 15-IV 16  Der WildschutzBaculusSächsische Staatsoper, DresdenD: A Fisch; R: Jens Daniel Herzog 
 X 15-VI 16  Die ZauberfloteSarastroSächsische Staatsoper, DresdenD: Gnann / Klingele / Jonathan Darlington; R: A Freyer 
 VII-VIII 15  Tristan und IsoldeMarke deBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: Katharina Wagner 
 V 15  ParsifalGurnemanzSymphony Hall, Birmingham, Birmingham UKD: Nelsons;
 V 15  Der FreischutzKaspar deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Axel Köhler 
 III-VI 15  Der fliegende HollanderDaland deSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: F Klepper 
 II-III 15  Die ZauberfloteSarastroRoyal Opera, LondonD: C Meister; R: McVicar 
 I-II 15  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Wysocka 
 XII 14  Le nozze di FigaroBartolo itBayerische Staatsoper, MünchenD: I Bolton; R: Dieter Dorn 
 XI 14  CapriccioLa RocheSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Marco Arturo Marelli 
 X 14  FidelioRoccoSächsische Staatsoper, DresdenD: Mühlbach; R: Mielitz 
 IX-X 14  TannhauserLandgraf HermannSächsische Staatsoper, DresdenD: C Meister; R: Peter Konwitschny 
 IX-XI 14  DaphnePeneios deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber; R: Torsten Fischer 
 IX-X 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber; R: Kriegenburg 
 VIII 14  FierrabrasKönig Karl deSalzburger FestspieleD: Metzmacher; R: Peter Stein 
IV 14  Oedipus rexTirésias frThéâtre des Champs-Elysées, ParisD: D Gatti;
IV 14  ParsifalGurnemanzLucerne Festival zu Ostern, LuzernD: Andris Nelson;
III-VI 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber; R: Kriegenburg 
II-III 14  GuntramDer alte Herzog deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber;
XII 13-I 14  LohengrinKönig HeinrichStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: Peter Konwitschny 
XI-XII 13  Tristan und IsoldeMarkeSächsische Staatsoper, DresdenD: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
X-XI 13  RusalkaDer Wassermann csBayerische Staatsoper, MünchenD: Hanus; R: Kušej 
X 13  La forza del destinoPadre Guardiano itLes Théâtres de la Ville de LuxembourgD: Erik Nielsen; R: Thalheimer 
IX-X 13  MacbethBanco itSächsische Staatsoper, DresdenD: Arrivabeni; R: Himmelmann 
VIII 13-VII 14  Der fliegende HollanderDaland deSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: F Klepper 
VIII 13  Rienzi, der letzte der TribunenSteffano Colonna deSalzburger FestspieleD: Philippe Jordan;
VIII 13  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deSalzburger FestspieleD: D Gatti; R: Herheim 
VI-VII 13  Der fliegende HollanderDalandSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: F Klepper 
V 13  LohengrinKönig HeinrichStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: Peter Konwitschny 
IV 13  ParsifalGurnemanzOpera Vlaanderen, GentD: E Inbal / D Inbal; R: Tatjana Gürbaca 
IV 13  ParsifalGurnemanzLes Théâtres de la Ville de LuxembourgD: E Inbal; R: Tatjana Gürbaca 
III-IV 13  ParsifalGurnemanzOpera Vlaanderen, AntwerpenD: E Inbal / D Inbal; R: Tatjana Gürbaca 
I-VI 13  OrlandoZoroastroSächsische Staatsoper, DresdenD: Jonathan Darlington; R: Kriegenburg 
XI-XII 12  Die ZauberfloteSarastro deBayerische Staatsoper, MünchenD: A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
X 12-V 13  TannhauserLandgraf HermannStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: H Kupfer 
IX-X 12  FidelioRoccoSächsische Staatsoper, DresdenD: dám Fischer; R: Mielitz 
IX 12  ConcertBassLucerne Festival im Sommer, LuzernD: Andris Nelson;
VII-VIII 12  Die ZauberfloteSarastro deSalzburger FestspieleD: N Harnoncourt; R: Jens Daniel Herzog 
VI-VII 12  FidelioRoccoSächsische Staatsoper, DresdenD: J Fiore; R: Mielitz 
V 12  Die ZauberfloteSarastroBaluarte, PamplonaD: R Reimer; R: J Font 
IV 12  Die ZauberfloteSarastroGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Pablo González; R: J Font 
III 12  ParsifalGurnemanz deOpéra de LyonD: Kazushi Ono; R: François Girard 
XII 11-I 12  Die ZauberfloteSarastroBayerische Staatsoper, MünchenD: A Fisch; R: August Everding 
XII 11  DaphnePeneiosWiener StaatsoperD: Simone Young; R: Nicolas Joël 
XI 11  LohengrinHeinrich der VoglerSächsische Staatsoper, DresdenD: dám Fischer; R: Mielitz 
X 11  L'incoronazione di PoppeaSeneca itSächsische Staatsoper, DresdenD: R Dubrovsky; R: F Klepper 
X 11-IV 12  RigolettoSparafucile itSächsische Staatsoper, DresdenD: Alexander Joel; R: Lehnhoff 
IX-XI 11  RusalkaWassermannSächsische Staatsoper, DresdenD: Netopil;
VII-VIII 11  LohengrinHeinrich der Vogler deBayreuther FestspieleD: Nelsons; R: Neuenfels 
VII-VIII 11  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deBayreuther FestspieleD: Sebastian Weigle; R: Katharina Wagner 
VI 11  RequiemBassBergen International FestivalD: Litton;
IV-V 11  L'incoronazione di PoppeaSeneca itSächsische Staatsoper, DresdenD: R Dubrovsky; R: F Klepper 
III-VI 11  Die ZauberfloteSarastro deSächsische Staatsoper, DresdenD: Luisotti / Klingele; R: A Freyer 
II-III 11  LohengrinKing Henry deLyric Opera of Chicago D: Andrew Davis; R: Moshinsky 
XII 10-V 11  RusalkaWassermann czSächsische Staatsoper, DresdenD: Netopil; R: Herheim 
X 10  DaphnePeneios deSächsische Staatsoper, DresdenD: Wellber; R: Torsten Fischer 
IX-XI 10  RigolettoSparafucile itSächsische Staatsoper, DresdenD: Marcello Beltrami / P Morandi; R: Lehnhoff 
VII-VIII 10  LohengrinHeinrich der Vogler deBayreuther FestspieleD: Nelsons; R: Neuenfels