Johannes Beck, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Johannes Beck

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Cicada con[Svět(ne)]
 Mennicken[Svět]
 Truelinked


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-V 14  Die FeuersbrunstOdoardoAltenburgD: Troester; R: Sabine Schramm 
 IV 14  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofejewitsch Ismailow deAltenburgD: Reter Aderhold; R: Kuntze 
 III-VI 14  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofejewitsch IsmailowGeraD: Peter Aderhold; R: Kuntze 
 III-VII 14  Die lustige WitweBogdanowitschGeraD: Wicklein; R: Roland Schwab 
 III-V 14  Peter GrimesCaptain BalstrodeGeraD: Laurent Wagner; R: Kuntze 
 II-III 14  WertherAlbert frAltenburgD: Laurent Wagner; R: Roland Schwab 
 I 14  WertherAlbertGeraD: Laurent Wagner; R: Roland Schwab 
 XII 13-III 14  La bohemeMarcelloGeraD: Laurent Wagner; R: Pilavachi 
 XI-XII 13  Toi c'est moiAdolphe RobinetGeraD: Troester; R: G Hellriegel 
 XI 13  Toi c'est moiAdolphe RobinetAltenburgD: Troester; R: G Hellriegel 
 X 13  Die FeuersbrunstOdoardoGeraD: Troester; R: Sabine Schramm 
 X-XI 13  CarmenEscamillo deGeraD: Troester; R: Kuntze 
 IX 13-III 14  Die lustige WitweBogdanowitschAltenburgD: Wicklein; R: Roland Schwab 
 II-V 13  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofejewitsch Ismailow deGeraD: Peter Aderhold / G Prießnitz; R: Kuntze 
 II-IV 13  CarmenEscamillo frGeraD: Troester; R: Kuntze 
 XII 12-III 13  WertherAlbert frGeraD: Laurent Wagner; R: Roland Schwab 
 XI 12-I 13  CarmenEscamillo frAltenburgD: Troester; R: Kuntze 
IV-VI 12  LohengrinDer Heerrufer des KönigsKoblenzD: E Delamboye; R: Dietze 
X 10  ConcertbarítonMallorcaD: E Hauenstein;
II-IV 09  Salome1. NazareneKölnD: E Dovico; R: Thalbach 
XII 08-I 09  Hansel und GretelDer VaterKölnD: E Delamboye / Markus Stenz; R: Jürgen Rose 
XII 08-I 09  Adrianas FallBrunoKölnD: Markus Stenz; R: Martin Duncan 
X-XII 08  Die FledermausDr. FalkeKölnD: E Dovico; R: Lohner 
IX-X 08  Kat'a KabanovaKuliginKölnD: Koenigs; R: Carsen 
IX 08-III 09  Die ZauberflotePriester/SprecherKölnD: Markus Stenz / E Delamboye; R: Peer Boysen