Konstantin Gorny, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Konstantin Gorny

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Jérôme Angot[Gen, Evropaexc Francie]
 Punto[Evropa]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.konstantingorny.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 X 14  La GiocondaAlvise BadoèroMarseilleD: F Carminati; R: Grinda 
 VII 14  Boris GodunovBoris Godunov ruKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
 V 14  RigolettoSparafucile itBruxelles(Monnaie)D: C Rizzi / S Jean; R: Carsen 
 II-III 14  Eugene OneginGreminSydney(OA)D: Tourniaire; R: K Holten / B Lluch 
 II-IV 14  TannhauserLandgraf deKarlsruheD: Justin Brown; R: A Stiehl 
 I-VI 14  Die ZauberfloteSarastro deKarlsruheD: Gedschold; R: Ulrich Peters 
 XII 13  RigolettoSparafucileStrasbourg(Opera)D: Carignani; R: Carsen / Gayral 
 XI 13-III 14  RigolettoSparafucile itKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
 X 13  La vestaleLe Souverain Pontife frParis(CE)D: Rhorer; R: Lacascade 
 VIII-IX 13  RigolettoSparafucileVerona(Arena)D: Frizza; R: Ivo Guerra 
 VI-IX 13  NabuccoZaccariaVerona(Arena)D: Kovatchev; R: de Bosio 
 V-VI 13  NabuccoZaccaria itTokyo(NNT)D: Carignani; R: Vick 
 IV 13  Eugene OneginFürst GreminWien(SO)D: Nelsons; R: Falk Richter 
 I-V 13  La vestaleGrand Prêtre frKarlsruheD: Willig; R: A Stiehl 
 I-II 13  Les troyensNarbalKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
 XII 12-IV 13  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Gedschold; R: Ulrich Peters 
 X 12  RigolettoSparafucileKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
 X 12-VI 13  TannhauserLandgrafKarlsruheD: Justin Brown; R: A Stiehl 
VI-IX 12  AidaIl reVerona(Arena)D: Oren / P Domingo / Marco Armiliato; R: de Bosio 
V 12  RigolettoSparafucile / El Conde de MonteroneLas Palmas(Opera)D: Ranzani; R: Pontiggia 
IV-VII 12  Don GiovanniDon GiovanniKarlsruheD: Hochstenbach; R: Tannenbaum 
IV 12  RecitalBassKarlsruhe
IV-VI 12  LohengrinHeinrich der VoglerKarlsruheD: Justin Brown; R: Reinhild Hoffmann 
III 12  Anna BolenaLord RochefortFirenze(Comunale)D: R Abbado; R: Vick 
XII 11  NabuccoZaccariaWien(SO)D: Güttler; R: Günter Krämer 
XI 11-VI 12  RigolettoSparafucileKarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
X 11-II 12  Les troyensNarbalKarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
VII 11  Simon BoccanegraNoRoleBuenos Aires(Colon)D: Ranzani / Vieu; R: Condemi 
II-IV 11  Eugene OneginFürst Gremin ruStuttgartD: Marc Soustrot; R: Waltraud Lehner 
XII 10-I 11  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
X 10-I 11  Don GiovanniDon GiovanniKarlsruheD: Hochstenbach; R: Tannenbaum 
X 10  Cosi fan tutteDon AlfonsoKarlsruheD: Hochstenbach; R: A Thorwald 
IX 10  Luisa MillerWalterStuttgartD: Søndergård; R: Markus Dietz 
IX 10  Eugene OneginGerminLuzern(Fest)D: D Jurowski;
IV-V 10  MefistofeleMefistofele itMontpellier(Operas)D: Davin; R: Grinda 
I-VI 10  I masnadieriMassimiliano/MoserKarlsruheD: Hochstenbach; R: Schulin 
I-V 10  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
XII 09  La bohemeCollineCagliariD: Bramall; R: G Del Monaco / Tannenbaum 
XII 09-VII 10  Cosi fan tutteDon AlfonsoKarlsruheD: Hochstenbach / Bieringer; R: A Thorwald 
XI 09-VII 10  Don CarlosFilippo IIKarlsruheD: Gedschold; R: Tannenbaum 
X 09-IV 10  Don GiovanniDon Giovanni itLeipzigD: W Lacey / Foskett / N Milton; R: Schroeter 
X 09  RigolettoSparafucileFirenze(Maggio)D: Ranzani; R: Ripa di Meana 
IX 09-I 10  Il barbiere di SivigliaDon BasilioKarlsruheD: Hochstenbach; R: Mentha 
VII 09  Il barbiere di SivigliaDon BasilioKarlsruheD: Justin Brown; R: Mentha 
VII 09  Don GiovanniDon GiovanniAvenchesD: Martinenghi; R: G Del Monaco 
IV-VII 09  Don CarlosFilippo IIKarlsruheD: Justin Brown; R: Tannenbaum 
I-V 09  Don GiovanniDon Giovanni itLeipzigD: Rouland; R: Schroeter 
I-III 09  Der FreischutzKasparKarlsruheD: Justin Brown; R: A Thorwald 
XI 08-I 09  Eugene OneginFürst GreminStuttgartD: Marc Soustrot; R: Waltraud Lehner 
XI-XII 08  AidaIl rePalermoD: Maurizio Benini; R: Zeffirelli / M Gandini 
X 08-II 09  TurandotTimurKarlsruheD: D Carlberg; R: Krief 
X 08  NabuccoZaccaria itVenezia(Fenice)D: R Palumbo; R: Günter Krämer 
X 08  AidaIl reMontpellier(Operas)D: Altinoglu;
VI-VIII 08  AidaIl reVerona(Arena)D: R Palumbo; R: de Bosio