Konstantin Sfiris :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Konstantin Sfiris

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-VI 15  ManonHotelier frGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Goerden 
 III-V 15  Die Zauberflote1. PriesterGraz(Buehnen)D: Esandi; R: Mariame Clément 
 II-V 15  OtelloMontanoGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Lawless 
 X 14-VI 15  ToscaSciarrone itGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan / M Burkert; R: Schulin 
 IX-XI 14  Guillaume TellMelcthal frGraz(Buehnen)D: Fogliani; R: Lawless 
 III-VI 14  JenufaDorfrichterGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Konwitschny 
 I-V 14  TurandotTimur itGraz(Buehnen)D: Hindoyan; R: Marco Arturo Marelli 
 XI 13-V 14  Die Zauberflote1. PriesterGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan / Erdl / Esandi; R: Mariame Clément 
 X-XII 13  La bohemeAlcindoro itGraz(Buehnen)D: Esandi; R: Pflegerl 
 V 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJoeGraz(Buehnen)D: Salemkour; R: Bieito 
 X-XI 12  La traviataIl dottor Grenvil itGraz(Buehnen)D: Hindoyan; R: Konwitschny / Blauensteiner 
 X-XII 12  Manon LescautGeronte de Ravoir itGraz(Buehnen)D: M Boder / Esandi; R: Herheim 
VI 12  CarmenZuniga frGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Herheim 
I-V 12  ElektraEin alter Diener deGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch / M Boder; R: Erath 
I-V 12  ElektraDer Pfleger des Orest deGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch / M Boder; R: Erath 
XI 11-II 12  Pikovaya DamaNarumov ruGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans; R: Konwitschny 
X-XII 11  OtelloMontano itGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Lawless 
IV-VI 11  Lady Macbeth of MtsenskPope ruGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Matthias Hartmann 
I-V 11  La traviataIl dottor Grenvil itGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans; R: Konwitschny 
XI 10-III 11  Don GiovanniIl Commendatore itGraz(Buehnen)D: Vestmann / Tecwyn Evans; R: Erath 
IX-X 10  La bohemeAlcindoro itGraz(Buehnen)D: Vestmann; R: Pflegerl 
V-VI 10  La sonnambulaAlessio itGraz(Buehnen)D: Ariane Matiakh; R: T Kratzer 
V-VI 10  AidaKönigLeipzigD: Axel Kober / A Schüller; R: Konwitschny 
IV-VI 10  LuluSchigolch deGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch / Tecwyn Evans; R: Erath 
IX-XII 09  Die Meistersinger von NurnbergHans Schwarz deGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch / Tecwyn Evans; R: Schulin 
IV-VI 09  The Love for Three OrangesDie Köchin deGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Homoki 
III-V 09  Der RosenkavalierEin NotarGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli 
I-VI 09  NabuccoOberpriester des Baal itGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Koßdorff / C Lutz 
XI 08-IV 09  La bohemeColline itGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Pflegerl / Eybl 
XI 08-IV 09  La bohemeAlcindoro itGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Pflegerl / Eybl 
X-XII 08  Die Zauberflote2. Geharnischter MannGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Daniel Slater / Stefanie Bertram 
IX-XI 08  TannhauserReinmar von ZweterGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Himmelmann