Miloslav Podskalský :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Miloslav Podskalský

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 X 15-V 16  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumceNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 X 14-V 15  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumceNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 IX 14-IV 15  RusalkaWater GoblinNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniIl CommendatoreNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
X 13-V 14  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 13-V 14  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
IX 13-V 14  JakobinCount Vilém of Harasov csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 13-VI 14  Prodana nevestaMícha csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
IX 13-VI 14  Die ZauberfloteSarastro csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
IX 13-VI 14  Die ZauberfloteDer Sprecher csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
IX 13-VI 14  AidaIl re itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
VIII 13-VI 14  Don GiovanniComtur itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
VI 13  JakobinVilém csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 12-VI 13  Prodana nevestaMícha csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
X 12-V 13  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
IX 12-VI 13  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
IX 12-VI 13  JakobinCount Vilém of HarasovNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniComturNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VIII 12-VI 13  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
VIII 12-VI 13  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
VI 12  Don GiovanniComturNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
X 11-V 12  LibuseLutobor of Dobroslavský ChlumecNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Petr Novotný 
X 11-VI 12  JakobinCount Vilém of HarasovNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
IX 11-V 12  Prodana nevestaMíchaNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 11-V 12  La traviataMarchese D'ObignyNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 11-VI 12  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX-XII 11  AidaIl reNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
VIII-XII 11  Don GiovanniComtur itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
XII 10-IV 11  Die ZauberfloteSarastro csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
X 10-V 11  LibuseLutobor of Dobroslavský Chlumec csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
IX 10-IV 11  Prodana nevestaMícha csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 10-VI 11  AidaIl reNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek 
IX 10-I 11  La traviataMarqius d'Obigny itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 10-VI 11  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 10-IV 11  Don GiovanniIl Commendatore itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil