Mirko Roschkowski, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Mirko Roschkowski

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Kreft Artists[Gen, Svět]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.mirkoroschkowski.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V 15  La clemenza di TitoTito VespasianoKölnD: C Spering; R: Uwe Eric Laufenberg 
 III-VII 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deWiesbadenD: K Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg 
 I-V 15  CarmenDon JoséWien(Volk)D: G Prießnitz; R: Guy Joosten 
 XII 14  Die ZauberfloteTaminoKölnD: W Humburg; R: Mariame Clément 
 X 14-VI 15  FaustFaust frLeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
 VII 14  Mitridate, re di PontoMitridateMannheimD: G Petrou; R: Nicolas Brieger 
 V-VI 14  ThaisNiciasBonnD: Blunier / Thomas Wise; R: F Negrín 
 I-II 14  The Love for Three OrangesDer Prinz deBerlin(Komische)D: Mihkel Kütson; R: Homoki 
 XII 13-I 14  Die FledermausAlfredKölnD: G Prießnitz;
 XI 13  LakmeGéraldMetzD: Jacques Mercier; R: P Fourny 
 IX-X 13  Der WildschutzBaron KronthalWien(Volk)D: Eschwé; R: Dietrich W Hilsdorf / Budde 
VII-VIII 13  Der BettelstudentSymon RymanowiczMoerbischD: U Theimer / G Fruhmann; R: Nürnberger 
VI-VII 13  Don GiovanniDon Ottavio itBonnD: Engelen; R: K Weise 
IV-VI 13  Der WildschutzBaron KronthalWien(Volk)D: Lorenz C Aichner; R: Dietrich Hilsdorf / Budde 
II-VII 13  La traviataAlfredo Germont itBonnD: Vestmann / C Sprenger; R: Homoki 
I-VI 13  Die ZauberfloteTaminoWien(Volk)D: K Edusei / R Paternostro; R: Lohner 
XII 12-I 13  La clemenza di TitoTito Vespasiano itKölnD: K Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg 
X 12-I 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteMagdeburgD: Ishii; R: Poewe 
V 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteWien(Volk)D: G Prießnitz; R: Malkowsky 
III-VI 12  Iphigenie en AulideAchille deLeipzigD: Foremny; R: Konwitschny 
II-III 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaUlisse itKölnD: K Junghänel; R: Bernd Mottl 
I-VI 12  LakmeGéraldBonnD: Blunier / Engelen; R: P Fourny 
XI 11-VI 12  La finta giardinieraBelfioreBonnD: Daniel Jakobi; R: Himmelmann 
IX-X 11  War and PeaceAnatole KuraginKölnD: M Sanderling; R: Nicolas Brieger 
V-VI 11  Don GiovanniDon OttavioKölnD: Markus Stenz; R: Uwe Eric Laufenberg 
V-VII 11  Der WildschutzBaron KronthalBonnD: Engelen; R: Dietrich Hilsdorf 
IV-VI 11  RusalkaDer Prinz csBonnD: Daniel Jakobi; R: Mark Daniel Hirsch 
II-VI 11  TamerlanoBajazeteBonnD: Dubrovsky; R: Himmelmann 
I 11  TannhauserWalther von der VogelweideNürnbergD: Perick; R: Rosamund Gilmore 
I-IV 11  Don GiovanniDon OttavioBonnD: Daniel Jakobi; R: K Weise 
XII 10-VII 11  CarmenDon JoséBonnD: Engelen; R: F Lutz 
XI-XII 10  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteKölnD: K Junghänel;
XI 10-I 11  Iphigenie en AulideAchilleLeipzigD: Nicholas Kok / W Lacey; R: Konwitschny 
XI 10-VI 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteBerlin(UDL)D: Moulds / F Haider; R: Thalheimer 
IX 10-I 11  The Love for Three OrangesDer PrinzBonnD: C Sprenger; R: Himmelmann