Orlin Anastassov, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Orlin Anastassov

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Ariosi[Gen, Svět]
 Opera et Concert[Francie, var]
 Zemsky Green


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V 15  Benvenuto CelliniLe Pape Clément VIIAmsterdam(NO)D: Mark Elder; R: Gilliam / Hausman 
 X-XI 14  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itMilano(Scala)D: Ranzani / Barenboim; R: Tiezzi 
 IX-XI 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioParis(Opera)D: C Montanaro; R: Michieletto 
 II 14  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itMilano(Scala)D: Pier Giorgio Morandi; R: M Zimmerman 
 XII 13  AidaRamfis itNapoliD: Luisotti; R: Dragone 
 IX-XII 13  NabuccoZaccaria itBerlin(Deutsche)D: A Battistoni / Spaulding; R: Keith Warner 
 VIII-IX 13  AidaRamfisVerona(Arena)D: Oren / P Domingo; R: de Bosio 
 VI 13  AttilaAttilaTrieste(Verdi)D: Renzetti; R: Stinchelli 
 V 13  La GiocondaAlvise itParis(Opera)D: Oren; R: Pier Luigi Pizzi 
 I-II 13  KhovanshchinaDosifey ruParis(Opera)D: M Jurowski; R: A Serban 
 X-XI 12  AidaRamfisDallas D: Graeme Jenkins; R: J Copley 
VII-VIII 12  AttilaAttilaRoma(Caracalla)D: Renzetti; R: Pier Luigi Pizzi 
VI 12  Luisa MillerIl conte di Walter itMilano(Scala)D: Noseda / Daniele Rustioni; R: Martone 
IV 12  Don QuichotteDon Quichotte frCagliariD: Daniel Cohen; R: Tiezzi 
III 12  Luisa MillerGraf WalterBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Götz Friedrich 
II 12  Romeo et JuliettebasseParis(CE)D: Mark Elder;
XI 11  Boris GodunovBorís GodunovValencia(Artes)D: Wellber / Carlo Goldstein; R: Konchalovsky 
IX-X 11  Simon BoccanegraJacopo FiescoBilbao(ABAO)D: Renzetti; R: De Ana 
VI-VII 11  AttilaAttila itMilano(Scala)D: Luisotti; R: Lavia 
V 11  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaNapoliD: Gelmetti; R: G De Monticelli 
III-IV 11  Luisa MillerWalter itParis(Opera)D: Oren; R: Deflo 
I 11  Luisa MillerWalter itMünchen(SO)D: Bertrand de Billy; R: C Guth 
XI 10-II 11  Don CarlosNoRoleSofiaD: Delibozov;
XI 10  Don QuichotteNoRoleSofiaD: Campellone;
X 10  Boris GodunovBoris GodunovTorino(Regio)D: Noseda; R: Konchalovsky