Ralf Rachbauer, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Ralf Rachbauer

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Kreft Artists[Svět(ne)]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.ralfrachbauer.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 17  Die GezeichnetenPietroOper KölnD: Soltesz; R: Kinmonth 
 IV 17  Lucia di LammermoorNormannoOper KölnD: Eun Sun Kim; R: Höckmayr 
 IV-V 17  TurandotPangOper KölnD: C Schnitzler; R: Steier 
 I-II 17  Die KlugeDer Mann mit dem EselOper KölnD: Mühlbach; R: Gillessen 
 XII 16-I 17  Der VogelhandlerSüffleOper KölnD: A Rumpf;
 XI-XII 16  The Cunning Little VixenDer Gastwirt Pasek deOper KölnD: Arne Willimczik; R: Torsten Fischer 
 XI-XII 16  The Cunning Little VixenDackel deOper KölnD: Arne Willimczik; R: Torsten Fischer 
 X-XI 16  FalstaffBardolfoOper KölnD: W Humburg; R: Dietrich Hilsdorf 
 X-XII 16  Die ZauberfloteMonostatosTheater MünsterD: Daniel Klein / Fabrizio Ventura / Veselka; R: K van Rensburg 
 VI-VII 16  Lucia di LammermoorNormanno itOper KölnD: Eun Sun Kim; R: Höckmayr 
 IV-V 16  Die ZauberfloteMonostatos deTheater BonnD: Thomas Wise; R: Jürgen Rose 
 II-III 16  Szenen aus dem Leben der Heiligen JohannaColin deOper KölnD: Zagrosek / Foremny; R: Tatjana Gürbaca 
 XII 15-I 16  My Fair LadyJamie/ Lord Boxington deOper KölnD: A Schüller; R: Dietrich Hilsdorf 
 IX-X 15  Die ZauberfloteMonostatosTheater MünsterD: Veselka; R: K van Rensburg 
 IV-V 15  ArabellaGraf Elemer deOper KölnD: Soltesz / Feltz; R: R Doucet 
 XII 14-I 15  Die lustige WitweVicomte Cascada deOper KölnD: Piollet;
 XII 14  Die ZauberfloteMonostatosOper KölnD: W Humburg; R: Mariame Clément 
 IX 14-V 15  Die Frau ohne SchattenDer Bucklige deHessisches Staatstheater WiesbadenD: Hamar; R: Uwe Eric Laufenberg 
 IX 14-IV 15  CarmenLe Remendado frTheater MünsterD: Fabrizio Ventura; R: Georg Köhl 
I 14  La forza del destinoTrabuco itOper KölnD: W Humburg; R: Py 
XII 13-I 14  Die FledermausDr BlindOper KölnD: Prießnitz;
IX-X 13  Wozzeck2. HandwerksburschOper KölnD: Markus Stenz; R: Kerkhof 
IX-XI 13  Rauber HotzenplotzZauberer Petrosilius ZwackelmannOper KölnD: Mühlbach; R: E Ecker 
IV-V 13  Die GezeichnetenPietroOper KölnD: Markus Stenz; R: Kinmonth 
X-XII 12  My Fair LadyHarry deOper KölnD: A Schüller; R: Dietrich Hilsdorf 
IX-X 12  La forza del destinoTrabuco itOper KölnD: W Humburg; R: Py 
VI-VII 12  ArabellaEin Zimmerkellner deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Marco Arturo Marelli 
IV-VI 12  BorderManolOper KölnD: Fuad Ibrahimov; R: Tzavara 
I-III 12  SchneewittchenZwerg EdiOper KölnD: Laufen; R: Tzavara 
XI 11-II 12  FalstaffBardolfo itWuppertaler BühnenD: Peter Kuhn / Hilary Griffiths; R: J Weigand 
IX-X 11  War and PeaceAdjutant des Fürsten Eugène/ GérardOper KölnD: Michael Sanderling; R: Nicolas Brieger 
V-VI 11  Wozzeck2. HandwerksburschOper KölnD: Markus Stenz; R: Kerkhof