Rubén Amoretti :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Rubén Amoretti

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Miguel Lerín[Gen]
 Carlos Marén Artists


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V 16  Simon BoccanegraPaolo AlbianiÓpera de Las PalmasD: R Tebar; R: Carreres 
 IV 16  MefistofeleMefistofeleLyrica, NeuchâtelD: Agudin; R: Robert Bouvier 
 II-III 16  Don CarlosGran InquisitorTeatros del Canal, MadridD: M Coves; R: Boadella 
 II 16  Juan JoseCanoTeatro de la Zarzuela, MadridD: Gomez-Martinez; R: Plaza 
 X 15  MefistofeleMefistófelesFestival Internacional Cervantino, GuanajuatoD: Dinić;
 VII 15  Il barbiere di SivigliaDon BasilioFestival d'Opéra AvenchesD: Kabaretti; R: Carniti 
 V 15  L'elisir d'amoreDulcamaraLyrica, NeuchâtelD: Roubaty; R: Robert Bouvier 
 IV 15  FaustMéphistoÓpera de Las PalmasD: Sabbatini;
 II 15  NormaOrovesoTeatro de la Maestranza, SevillaD: Maurizio Benini; R: Alberto Fassini / V Borrelli 
 I 15  I Capuleti e i MontecchiCapellioLa Fenice, VeneziaD: Wellber; R: Arnaud Bernard 
 X 14  CarmenEscamillo esTeatro de la Zarzuela, MadridD: Yi-Chen Lin; R: Ana Zamora 
VI 14  ToscaEl Barón ScarpiaÓpera de Las PalmasD: Massimo Zanetti; R: Pontiggia 
V 14  ConcertbajoTeatro de la Zarzuela, MadridD: A Zedda;
IV 14  Black el PayasoWhiteTeatro de la Zarzuela, MadridD: Renzetti; R: Ignacio García 
III 14  ToscaScarpiaLyrica, NeuchâtelD: Agudin; R: Robert Bouvier 
I 14  FeuersnotOrtolf SentlingerTeatro Massimo di PalermoD: G Ferro; R: E Dante 
XI-XII 13  L'AfricaineLe grand-prêtre de Brahma frLa Fenice, VeneziaD: Villaume; R: L Muscato 
X 13  Il trovatoreFerrandoAGAO, PamplonaD: Pérez-Sierra; R: Ignacio García 
IX 13  Il barbiere di SivigliaDon BasilioTeatro Massimo di PalermoD: Stefano Montanari; R: Francesco Micheli 
VI 13  Il trovatoreFerrandoÓpera de Bellas Artes, Mexico CityD: F Santi; R: M Espinosa 
V 13  El gato montesPadre AntónÓpera de OviedoD: Oliver Díaz; R: Plaza 
V 13  El gato montesPadre AntónTeatro de la Maestranza, SevillaD: C Soler; R: Plaza 
IV 13  La Damnation de FaustMephistoLyrica, NeuchâtelD: Pascal Mayer;
III-IV 13  MarinaPascualTeatro de la Zarzuela, MadridD: C Soler; R: Ignacio García 
XI 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentAGAO, PamplonaD: M Ortega; R: Romero Mora 
VI 12  TurandotTimurOpera de LimaD: Vieu; R: Jaime Martorell 
IV 12  Don CarlosFilippo IILyrica, NeuchâtelD: Agudin; R: Robert Bouvier 
IV 12  El gato montesNoRoleTeatro Calderón, ValladolidD: C Soler; R: Plaza 
II-III 12  El gato montesNoRoleTeatro de la Zarzuela, MadridD: C Soler / Oliver Díaz; R: Plaza 
I 12  RigolettoSparafucileTeatro Villamarta, JerezD: Carlos Aragón; R: Francisco López 
XI 11  Don CarlosFilippo II frTeatro Argentino, La PlataD: Alejo Pérez; R: Pontiggia 
VII 11  I masnadieriMassimilianoFestival de Radio France et MontpellierD: Fogliani;
VII 11  RigolettoSparafucileFestival d'Opéra AvenchesD: Rizzi-Brignoli; R: Sinivia 
V 11  La bohemeCollineTeatro Calderón, ValladolidD: Pietro Rizzo; R: José Luis Castro 
II-III 11  La GiocondaAlviseTeatro Massimo di PalermoD: Dinić; R: Grinda 
I 11  Don PasqualeNoRoleTeatro Villamarta, JerezD: Martinenghi; R: Carreres 
XII 10  FidelioDon PizarroÓpera de Bellas Artes, Mexico CityD: Bareza;