Sandra Janke :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Sandra Janke

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Truelinked[Svět(ne)]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 17  SalomeEin Sklave deOper LeipzigD: U Schirmer; R: A Stiehl 
 IV-VI 17  Die Frau ohne SchattenEine Stimme von obenOper LeipzigD: U Schirmer; R: Balázs Kovalik 
 IV-VI 17  Die Frau ohne Schatten3. DienerinOper LeipzigD: U Schirmer; R: Balázs Kovalik 
 IV 17  ParsifalAltsolo deOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 IV 17  Parsifal3.Blumenmädchen II deOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 III-VII 17  GotterdammerungFloßhilde deOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 I-VI 17  Die WalkureSchwertleite deOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 I-VI 17  Das RheingoldFloßhilde deOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 XII 16-V 17  La cenerentolaTisbe itOper LeipzigD: Bramall; R: Hume 
 XI 16-V 17  Lucia di LammermoorAlisa itOper LeipzigD: Bramall; R: K Thalbach 
 X 16-IV 17  Le nozze di FigaroCherubino itOper LeipzigD: Foremny; R: Mehmert 
 X 16-I 17  Aladino e la lampada magicaMutter AladinOper LeipzigD: Gedschold; R: Solfaghari 
 X 16  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: Gedschold; R: G Nowack 
 X 16-VI 17  Madama ButterflySuzuki itOper LeipzigD: Bramall / Gedschold; R: A Stiehl 
 X 16-II 17  La traviataFlora itOper LeipzigD: Bramall; R: Homoki 
 IX 16-V 17  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: Gedschold; R: Nürnberger 
 IX 16-VI 17  ArabellaKartenlegerinOper LeipzigD: U Schirmer; R: Schmidt-Garre 
 IV-VII 16  GotterdammerungFloßhildeOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 III-VI 16  La cenerentolaTisbe itOper LeipzigD: Bramall; R: Hume 
 I-VI 16  Die WalkureSchwertleiteOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 I-VI 16  Das RheingoldFlosshildeOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 XII 15-III 16  FaustMarthe frOper LeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
 XII 15-IV 16  La traviataFlora itOper LeipzigD: Gedschold; R: Homoki 
 XI 15-IV 16  Madama ButterflySuzuki itOper LeipzigD: Bramall; R: A Stiehl 
 XI 15-V 16  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: Foremny; R: Nürnberger 
 XI 15  Die WalkureSchwertleiteOper HalleD: Caballé Domenech; R: Hansgünther Heyme 
 IX 15  Charleys TanteDonna Lucia d'AlvadorezOper LeipzigD: U Schirmer; R: Franziska Severin 
 IV-V 15  ParsifalBlumenmädchenOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 XII 14  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: Bramall / Foremny; R: B Eckenweber 
 XI 14-V 15  The Rake's ProgressMother Goose enOper LeipzigD: Bramall / Carnall; R: Michieletto 
 XI 14-II 15  Aladino e la lampada magicaMutter AladinOper LeipzigD: J Pell; R: Solfaghari 
 X 14  Ariadne auf NaxosDryadeBeijing Music FestivalD: Foremny; R: Karoline Gruber 
 X 14-IV 15  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: U Schirmer / Carnall; R: Nürnberger 
 X 14-I 15  FaustMarthe frOper LeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
 IX-XII 14  Die FledermausPrinz OrlowskyOper LeipzigD: Engeli; R: Volker Vogel 
IV-V 14  The Rake's ProgressMother Goose enOper LeipzigD: Bramall; R: Michieletto 
III-VI 14  RequiemAltOper LeipzigD: Carnall;
I-V 14  Elektra1. MagdOper LeipzigD: U Schirmer; R: Peter Konwitschny 
XII 13-V 14  PinocchioDer Kater deOper LeipzigR: G Nowack 
XII 13-I 14  Die WalkureSchwertleiteOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
XII 13  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: U Schirmer; R: B Eckenweber 
XI 13-IV 14  Die FledermausPrinz OrlowskyOper LeipzigD: Seiffarth; R: Volker Vogel 
XI 13-V 14  La traviataFlora itOper LeipzigD: Prior; R: Homoki 
X 13-III 14  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: Carnall; R: Nürnberger 
IX-XI 13  Das RheingoldFlosshildeOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
V-VI 13  Das RheingoldFlosshildeOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
III-VI 13  PinocchioDer Kater deOper LeipzigD: Foremny / Margherita Colombo; R: G Nowack 
II-V 13  ParsifalBlumenmädchenOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
XI-XII 12  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: U Schirmer / Bramall; R: B Eckenweber 
X 12-III 13  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: W Lacey / Foremny / Milko Milev; R: Nürnberger 
X 12-VI 13  Die FledermausPrinz OrlowskyOper LeipzigD: W Lacey / J Jee; R: Volker Vogel 
IX-XII 12  Ariadne auf NaxosDryadeOper LeipzigD: Foremny / U Schirmer; R: Karoline Gruber