Ulrike Schneider, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Ulrike Schneider

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Spelt[Gen, Svět]
 Haydn Rawstron[var]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-VI 17  ElektraKlytämnestra deAalto-Musiktheater EssenD: Netopil; R: David Bösch 
 II-VI 17  ElektraKlytämnestra deStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Markus Dietz 
 XII 16-IV 17  Luisa MillerFederica itStaatstheater KasselD: A Bihlmaier; R: Mentha 
 III-VII 16  The Love for Three OrangesClarisseStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Mentha 
 XII 15-I 16  Hansel und GretelHänselStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg / Allan Evans; R: Gehlen 
 XI 15-III 16  Eugene OneginOlgaStaatstheater KasselD: A Bihlmaier / Xin Tan / Antony Hermus; R: Küssner 
 X 15-I 16  Lohengrin4. EdelknabeKonzert Theater BernD: Mario Venzago; R: Märki 
 X 15-V 16  NormaAdalgisaStaatstheater KasselD: Unander / A Bihlmaier; R: Yona Kim 
 VI-VII 15  Eugene OneginOlga ruStaatstheater KasselD: Gazarian / Xin Tan; R: Küssner 
 V 15  AgrippinaAgrippinaInternationale Händel-Festspiele GöttingenR: Laurence Dale 
 I-III 15  La clemenza di TitoSesto itStaatstheater KasselD: Hannemann; R: Johannes 
 XII 14-VII 15  Iphigenie en TaurideOberpriesterin der IphigénieStaatstheater KasselD: Halubek; R: Reinhild Hoffmann 
 XI 14-I 15  Hansel und GretelHänselStaatstheater KasselD: Xin Tan; R: Gehlen 
V-VI 14  Die Frau ohne SchattenDie Amme deStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Michael Schulz 
III-VI 14  A Kekszakallu herceg varaJudit huStaatstheater KasselD: Hannemann; R: Stephan Müller 
X-XI 13  Samson et DalilaDalila frStaatstheater KasselD: Gamzou;
IV-VI 13  TannhauserVenusStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Fioroni 
III-V 13  L'olimpiadeAristeaStaatstheater KasselD: Halubek; R: Mentha 
III 13  Das RheingoldFrickaOper HalleD: A Henning; R: Hansgünther Heyme 
XII 12-I 13  Hansel und GretelHänselStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Gehlen 
IV-VI 12  La clemenza di TitoSesto itStaatstheater KasselD: Hannemann / Comin; R: Johannes Schütz 
IV-V 12  ParsifalStimme aus der HöheStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Malkowsky 
IV-V 12  Parsifal3. BlumenmädchenStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Malkowsky 
II-IV 12  GriseldaRobertoStaatstheater KasselD: Halubek; R: Stephan Müller 
XII 11-II 12  Hansel und GretelHänselStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg / Rimes; R: Gehlen 
XII 11-VI 12  Lucrezia BorgiaMaffio Orsini itOper HalleD: A Henning; R: Zschoch 
XI 11  Das RheingoldFrickaOper HalleD: Karl Heinz Steffens; R: Hansgünther Heyme 
VI 11  JephthaStorgéInternationale Händel-Festspiele GöttingenD: Forck;
VI 11  OttoneMatildaOper HalleD: M Creed; R: Franziska Severin 
VI 11  OttoneMatildaHändel-Festspiele HalleD: M Creed; R: Franziska Severin 
IV 11  Lucrezia BorgiaMaffio OrsiniOper HalleD: M Luig; R: Zschoch 
II-IV 11  LuluGräfin GeschwitzOper HalleD: Karl Heinz Steffens / M Luig; R: J Hadziahmetovic 
I-VI 11  Die lustigen Weiber von WindsorBürgerin deKonzert Theater BernD: Dinić / Rekers; R: Stollwitzer 
XI 10  Das RheingoldFrickaOper HalleD: Karl Heinz Steffens; R: Hansgünther Heyme 
IX 10-V 11  SiegfriedErdaTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
IX 10-V 11  Das RheingoldErdaTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi