Vladislav Solodyagin, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Vladislav Solodyagin

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Kontakt
Osobní/jiné webové stránky
 http://www.solodyagin.de/de/


Kontakt
 vladislav@solodyagin.de

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IX 16-VI 17  Der fliegende HollanderDalandOper HalleD: Caballé Domenech; R: F Lutz 
 IV-VI 16  Lady Macbeth of MtsenskPriestTheater AugsburgD: Héja; R: Peter Konwitschny 
 III-VI 16  LohengrinKönig HeinrichTheater UlmD: Handschuh / J Jee; R: Matthias Kaiser 
 II-V 16  Die CsardasfurstinLeopold MariaTheater AugsburgD: Héja; R: Otto Pichler 
 I-II 16  JenufaDer Richter csStaatstheater StuttgartD: S Cambreling; R: Bieito 
 XI 15-III 16  Les contes d'HoffmannCrespelTheater AugsburgD: Fuhry; R: Lucassen 
 X 15-I 16  MacbethBanco itTheater AugsburgD: Nordmeyer; R: Fioroni 
 V-VI 15  MacbethBancoTheater AugsburgD: Fuhry; R: Fioroni 
 III-V 15  WozzeckDer DoktorTheater AugsburgD: Techet; R: L Engels 
 XII 14-III 15  RigolettoSparafucileTheater NordhausenD: Markus L Frank; R: Katharina Thoma 
 XI-XII 14  LohengrinHeinrich der VoglerTheater AugsburgD: Fuhry; R: Arnarsson 
 X 14  I puritaniLord Walter WaltonMeininger Theater, MeiningenD: McFall; R: Zepperitz / Bernd-Dieter Müller 
 IX-XII 14  JenufaDorfrichter csTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny 
V 14  LohengrinHeinrich der VoglerTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: Arnarsson 
III-VI 14  Pelleas et MelisandeDie Stimme des HirtenTheater AugsburgD: Techet; R: Yona Kim 
III-VI 14  Pelleas et MelisandeArkelTheater AugsburgD: Techet; R: Yona Kim 
I-IV 14  La bohemeCollineTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: Arnarsson 
XII 13-III 14  Don GiovanniIl CommendatoreTheater AugsburgD: Techet; R: Kinmonth 
XII 13-III 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoTheater AugsburgD: Fuhry;
X 13-IV 14  RigolettoSparafucileTheater AugsburgD: Fuhry; R: Kinmonth 
IX-X 13  Intolleranza 1960Ein GefolterterTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: L Engels 
IV-V 13  Die Meistersinger von NurnbergHans SchwarzStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
III-V 13  Ritter BlaubartHinzTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: Manfred Weiss 
III-V 13  Ritter BlaubartGraf NikolausTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: Manfred Weiss 
III-V 13  ElektraEin alter DienerTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: Fioroni 
I-V 13  La bohemeCollineTheater AugsburgD: Prießnitz / Diego Martin Etxebarria; R: Arnarsson 
XII 12-III 13  L'etoileSirocoTheater AugsburgD: Nordmeyer; R: A Stiehl 
XI 12-II 13  La traviataIl dottor GrenvilTheater AugsburgD: Nordmeyer / Rune Bergmann; R: Trabusch 
IX 12-I 13  Don GiovanniIl CommendatoreTheater AugsburgD: Dirk Kaftan; R: Kinmonth 
V-VI 12  Il viaggio a ReimsTrombonok itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
III-VI 12  Guillaume TellMelcthal frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Stöppler 
I-VII 12  La traviataIl dottor Grenvil itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
XI 11-I 12  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X-XII 11  ToscaAngelotti itStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
X 11-I 12  Die Meistersinger von NurnbergHans SchwarzStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Mouchtar-Samorai 
IX-XII 11  L'AfricaineGroßinquisitor frMainfranken Theater WürzburgD: Calesso / Sanguineti; R: G Horres 
IX 11-III 12  AidaIl re itStaatstheater CottbusD: Evan Christ; R: Nürnberger 
VI-VII 11  ToscaAngelotti itStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
I 11  TannhauserReinmar von ZweterStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Rosamund Gilmore 
XI-XII 10  Madama ButterflyLo zio BonzoStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kerstin Maria Pöhler 
X 10-I 11  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X 10-I 11  Die Zauberflote2. Geharnischter MannStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X-XI 10  NabuccoDer Oberpriester des Baal itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: I Karaman 
V-VII 10  NabuccoDer Oberpriester des BaalStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: I Karaman 
V-VI 10  Le nozze di FigaroAntonio itStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Raabe 
III-IV 10  AidaIl reStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt / Gedschold; R: Jens Daniel Herzog 
I-IV 10  Moise et PharaonUne voix mistérieuseStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
I-IV 10  Moise et PharaonOsirideStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
XI 09-IV 10  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Laura Scozzi 
X 09-I 10  Dom Sebastien, roi de PortugalDom HenriqueStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: David Hermann 
X 09-I 10  Dom Sebastien, roi de Portugal2. InquisitorStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: David Hermann 
X 09-I 10  TannhauserReinmar von ZweterStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Rosamund Gilmore 
IX-X 09  I puritaniLord Gualtiero WaltonStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
V-VII 09  Dom Sebastien, roi de PortugalDom Henrique frStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: David Hermann 
V-VII 09  Dom Sebastien, roi de Portugal3. Inquisitor frStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: David Hermann 
III-V 09  Prova d'OrchestraKopistStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: I Karaman 
II-VI 09  Il barbiere di Siviglia (reduction)BartoloStaatstheater NürnbergD: Christian Hutter; R: Proschka 
I-V 09  AidaIl reStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
XII 08-I 09  La bohemeAlcindoroStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: Raabe 
XI 08-I 09  RigolettoMonteroneStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: Raabe 
X 08-I 09  Benvenuto CelliniBernardinoStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laura Scozzi 
IV-VI 08  L'AfricaineGroßinquisitorMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler