Manuel von Senden, tenor :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Manuel von Senden

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Agentur Klein


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Apr-Jun 15  ManonGuillot de Morfontaine frGraz(Buehnen)ML: Dirk Kaftan; R: Goerden 
 Maa-Mei 15  Die ZauberfloteMonostatosGraz(Buehnen)ML: Esandi; R: Mariame Clément 
 Feb-Mei 15  OtelloRoderigoGraz(Buehnen)ML: Dirk Kaftan; R: Lawless 
 Jan-Mei 15  Die tote StadtGraf Albert deGraz(Buehnen)ML: Dirk Kaftan; R: Erath 
 Sep-Nov 14  Guillaume TellRodolphe frGraz(Buehnen)ML: Fogliani; R: Lawless 
 Jan-Mei 14  TurandotAltoum itGraz(Buehnen)ML: Hindoyan; R: Marco Arturo Marelli 
 Nov 13-Mei 14  Die ZauberfloteMonostatosGraz(Buehnen)ML: Dirk Kaftan / Erdl / Esandi; R: Mariame Clément 
 Okt-Dec 13  La bohemeParpignol itGraz(Buehnen)ML: Esandi; R: Pflegerl 
 Mei 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'Brien/Tobby HigginsGraz(Buehnen)ML: Salemkour; R: Bieito 
 Jan-Mei 13  FalstaffDr Cajus itGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch / Foremny / Erdl; R: Tama Matheson 
 Dec 12-Maa 13  Hansel und GretelDie KnusperhexeGraz(Buehnen)ML: Hindoyan / M Burkert; R: Fassbaender 
 Okt-Nov 12  La traviataGastone itGraz(Buehnen)ML: Hindoyan; R: Konwitschny / Blauensteiner 
 Okt-Dec 12  Manon LescautDer Tanzmeister itGraz(Buehnen)ML: M Boder / Esandi; R: Herheim 
Jan-Mei 12  ElektraAegisth deGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch / M Boder; R: Erath 
Dec 11-Apr 12  Ein WalzertraumGraf LotharGraz(Buehnen)ML: M Burkert; R: Schilhan 
Nov 11-Feb 12  Pikovaya DamaTschekalinsky ruGraz(Buehnen)ML: Tecwyn Evans; R: Konwitschny 
Okt-Dec 11  OtelloRoderigo itGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch; R: Lawless 
Apr-Jun 11  Lady Macbeth of MtsenskDer Schäbige / Betrunkener Gast ruGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch; R: Matthias Hartmann 
Sep-Okt 10  La bohemeParpignol itGraz(Buehnen)ML: Vestmann; R: Pflegerl 
Sep-Dec 10  Die Frau ohne SchattenDer BuckligeGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli 
Apr-Jun 10  LuluPrinz / Kammerdiener deGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch / Tecwyn Evans; R: Erath 
Maa-Jun 10  Le nozze di FigaroDon Basilio itGraz(Buehnen)ML: Tecwyn Evans / Johannes Fritzsch; R: Josef E Köpplinger 
Nov 09-Apr 10  Die FledermausDr. BlindGraz(Buehnen)ML: M Burkert / Johannes Fritzsch; R: Lawless 
Sep-Dec 09  Die Meistersinger von NurnbergBalthasar Zorn deGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch / Tecwyn Evans; R: Schulin 
Apr-Jun 09  The Love for Three OrangesTruffaldino deGraz(Buehnen)ML: Dirk Kaftan; R: Homoki 
Maa-Mei 09  Der RosenkavalierValzacchiGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli 
Jan-Jun 09  NabuccoAbdallo itGraz(Buehnen)ML: Johannes Fritzsch; R: Koßdorff / C Lutz 
Nov 08-Apr 09  La bohemeParpignol itGraz(Buehnen)ML: M Burkert; R: Pflegerl / Eybl 
Okt-Dec 08  Die ZauberfloteMonostatosGraz(Buehnen)ML: Dirk Kaftan; R: Daniel Slater / Stefanie Bertram 
Okt-Dec 08  Die Zauberflote2. PriesterGraz(Buehnen)ML: Dirk Kaftan; R: Daniel Slater / Stefanie Bertram 
Sep-Nov 08  TannhauserHeinrich der SchreiberGraz(Buehnen)ML: Dirk Kaftan; R: Himmelmann