Martin Gurbaľ, bas :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Martin Gurbaľ

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 ML production[var(ne)]
 RKM[var(ne)]


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Jun 16  The Brandenburgers in BohemiaOld manNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 Maa-Apr 16  Anna BolenaHenry VIII.National Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Maa-Jun 16  HamletPoloniusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner; R: Lipus 
 Feb-Apr 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Jan 16  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jakub Klecker; R: J Nekvasil 
 Dec 15-Mei 16  Roberto DevereuxSir Gualtiero RaleighNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 Okt 15-Apr 16  NabuccoZaccariaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Okt 15-Mei 16  The Fiery AngelInquisitorNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 Okt 15-Maa 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaML: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Sep-Dec 15  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař; R: Racek 
 Sep 15-Maa 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Aug 15  RusalkaVodníkJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 Jun 15-Maa 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Mei 15  FiloktetesHeraclesNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Ivanović; R: J Nekvasil 
 Maa-Apr 15  Anna BolenaJindřich VIII.National Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Feb-Jun 15  The Fiery AngelInquisitor ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 Dec 14-Feb 15  NabuccoZachariášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Dec 14-Jun 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Dec 14-Maa 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoML: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 Nov 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoML: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 Nov-Dec 14  NabuccoZachariášSlezské divadlo, OpavaML: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
 Nov 14-Jun 15  NabuccoZaccariaND BrnoML: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: G Selmeczi 
 Nov 14  ErnaniDon Ruy Gomez de SilvaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
 Okt-Nov 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
 Okt 14-Maa 15  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Miriam Němcová; R: Carmen Or 
 Okt 14-Mei 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral / Lunobor / Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 Okt 14-Mei 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 Sep 14-Jan 15  Eugene OneginGreminSlezské divadlo, OpavaML: Chromčák; R: Cukr 
 Aug 14-Jun 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaML: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Jun 14  Certova stenaBenešSmetana Opera Festival, LitomyslML: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Jun 14-Mei 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Apr 14  Die SchopfungRaphael/AdamND BrnoML: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
Apr 14-Maa 15  La traviataDoctore itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Chalupecký; R: Carmen Or 
Maa 14  RequiembasSlezské divadlo, OpavaML: Chromčák;
Feb-Nov 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
Feb-Jun 14  Eugene OneginGreminSlezské divadlo, OpavaML: Chromčák; R: Cukr 
Jan 14-Feb 15  NabuccoZaccaria itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
Dec 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
Dec 13-Jun 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Ivanović; R: J Nekvasil 
Nov-Dec 13  Prodana nevestaKecal csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař; R: Racek 
Nov 13-Mei 14  AidaRamfisND BrnoML: J Kyzlink / Feranec; R: Veznik 
Nov 13-Jun 14  Prodana nevestaKecalND BrnoML: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
Okt-Nov 13  La WallyStromminger itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Srubař; R: V Klemens 
Okt 13-Jun 14  NabuccoZaccaria itSlezské divadlo, OpavaML: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
Okt 13-Nov 14  ErnaniDon de Silva itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
Okt 13-Jun 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoML: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
Okt 13-Mei 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoML: J Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč 
Okt 13-Feb 14  A Midsummer Night's DreamTheseusND BrnoML: Jakub Klecker; R: Meluzín 
Sep-Nov 13  Kat'a KabanovaDikoj csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
Sep 13-Jun 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre Prague, PrahaML: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Sep 13-Mei 14  Anna BolenaEnrico VIII itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
Jun 13  Anna BolenaEnrico VIIINational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
Jan-Apr 13  Romeo et JulietteFrère LaurentNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
Jan-Maa 13  Die SchopfungRaphael / AdamND BrnoML: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
Jan-Mei 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itND BrnoML: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
Dec 12-Apr 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
Dec 12-Maa 13  Eugene OneginKníže GreminND BrnoML: J Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč 
Nov 12-Jun 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
Nov 12-Mei 13  Kat'a KabanovaDykojNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
Okt 12-Mei 13  AidaRamfisND BrnoML: J Kyzlink; R: Veznik 
Okt 12-Jun 13  Prodana nevestaKecalND BrnoML: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Okt 12-Mei 13  NabuccoZachariášSlezské divadlo, OpavaML: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
Okt 12-Jan 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
Sep 12-Apr 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaML: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Sep 12-Feb 13  La WallyStrommingerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: V Klemens 
Apr-Jun 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor 
Maa-Jun 12  JenufaRychtářŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
Dec 11-Mei 12  Prodana nevestaKecalND BrnoML: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Dec 11-Mei 12  Romeo et JulietteBratr LaurentNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
Nov 11-Maa 12  AidaRamfisND BrnoML: J Kyzlink; R: Veznik 
Okt 11-Jun 12  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
Sep 11-Mei 12  Prodana nevestaKecalNational Theatre Prague, PrahaML: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Sep 11-Jun 12  Let's Make an OperaMaxNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař; R: Cukr 
Sep 11-Jun 12  Let's Make an OperaBob/TomNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař; R: Cukr 
Sep 11-Feb 12  JenufaNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra; R: Tarant 
Maa-Mei 11  FalstaffPistolaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra; R: Venjamin Směchov 
Feb-Maa 11  L'Heure espagnoleInigo GomezŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Dohovič; R: A Thorwald 
Nov 10-Jun 11  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Chalupecký; R: Carmen Or 
Nov 10-Mei 11  WertherBailliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
Okt 10-Jun 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaML: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
Sep 10-Mei 11  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař; R: Racek 
Sep 10-Apr 11  Prodana nevestaKecal csNational Theatre Prague, PrahaML: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Sep-Dec 10  L'italiana in AlgeriMustafàNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Chalupecký; R: L Pugliese 
Sep 10-Jun 11  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaML: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman