Okka von der Damerau :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Okka von der Damerau

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Informatie niet beschikbaar


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Jul 15  Elektra1. MagdMünchen(Fest)ML: A Fisch; R: H Wernicke 
 Jul 15  Madama ButterflySuzukiMünchen(Fest)ML: Ranzani; R: Wolf Busse 
 Jul 15  Die schweigsame FrauHaushälterinMünchen(Fest)ML: P Halffter; R: Kosky 
 Jun-Jul 15  Pelleas et MelisandeGeneviève frMünchen(Fest)ML: Constantinos Carydis; R: Pohle 
 Mei 15  Elektra1. Magd deMünchen(SO)ML: A Fisch; R: H Wernicke 
 Mei 15  Die agyptische HelenaDie alleswissende Muschel deFrankfurt(Oper)ML: Soltesz;
 Maa-Apr 15  GotterdammerungWaltraute/1. Norn deMünchen(SO)ML: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Feb-Maa 15  Die WalkureGrimgerde deMünchen(SO)ML: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Feb 15  Madama ButterflySuzuki itMünchen(SO)ML: Ranzani; R: Wolf Busse 
 Feb-Maa 15  Das RheingoldErda deMünchen(SO)ML: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Jan-Feb 15  Die SoldatenCharlotte deMilano(Scala)ML: Metzmacher; R: Hermanis 
 Dec 14  Die Zauberflote3. DameMünchen(SO)ML: D Ettinger / A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 Nov-Dec 14  Manon LescautUn musicoMünchen(SO)ML: Altinoglu; R: Neuenfels 
 Okt-Nov 14  Die SoldatenCharlotteMünchen(SO)ML: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Sep-Okt 14  Die schweigsame FrauHaushälterinMünchen(SO)ML: P Halffter; R: Kosky 
 Aug 14  GotterdammerungFloßhildeBayreuth(Wagner)ML: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Aug 14  Gotterdammerung1. NornBayreuth(Wagner)ML: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Jul-Aug 14  Die WalkureGrimgerdeBayreuth(Wagner)ML: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Jul-Aug 14  Das RheingoldFloßhildeBayreuth(Wagner)ML: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Jun 14  Die Frau ohne SchattenEine Stimme von oben/Stimme der Ungeborenen/Dienerin/KinderstimmeMünchen(Fest)ML: Sebastian Weigle; R: Warlikowski 
 Jun 14  Madama ButterflySuzuki itMünchen(Fest)ML: Daniele Rustioni; R: Wolf Busse 
 Mei-Jun 14  Die SoldatenCharlotte deMünchen(SO)ML: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Maa-Apr 14  SalomePage des Herodias deMünchen(SO)ML: A Fisch; R: Friedkin 
 Maa 14  Boris GodunovSchenkwirtin ruMünchen(SO)ML: Kirill Petrenko; R: Bieito 
 Maa 14  Madama ButterflySuzuki itMünchen(SO)ML: Keri-Lynn Wilson; R: Wolf Busse 
 Jan 14  Der fliegende HollanderMary deMünchen(SO)ML: Feltz; R: Konwitschny 
 Nov-Dec 13  Die Frau ohne SchattenEine Stimme von oben/6. Stimme der Ungeborenen/3. Dienerin deMünchen(SO)ML: Kirill Petrenko; R: Warlikowski 
 Nov 13  Die Zauberflote3. DameMünchen(SO)ML: I Bolton; R: August Everding / Lehberger 
 Okt-Nov 13  Rusalka3. Waldnymphe csMünchen(SO)ML: Hanus; R: Kušej 
 Okt 13  L'Enfant et les sortilegesDie Mutter/Die chinesische Tasse/Die Libelle frMünchen(SO)ML: Brabbins; R: Jarzyna 
 Okt 13  Der Zwerg3. Zofe deMünchen(SO)ML: Brabbins; R: Jarzyna 
 Jul-Aug 13  GotterdammerungFloßhildeBayreuth(Wagner)ML: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Jul-Aug 13  Gotterdammerung1. NornBayreuth(Wagner)ML: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Jul-Aug 13  Das RheingoldFloßhildeBayreuth(Wagner)ML: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Jul 13  Boris GodunovSchenkwirtin ruMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Bieito 
 Jul 13  OtelloEmiliaMünchen(Fest)ML: Carignani; R: Zambello 
 Jul 13  Die WalkureGrimgerde deMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
 Jul 13  Das RheingoldFloßhilde deMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
 Jul 13  Ariadne auf NaxosDryade deMünchen(Fest)ML: Bertrand de Billy; R: Carsen 
 Apr 13  OtelloEmiliaMünchen(SO)ML: Carignani; R: Zambello 
 Maa 13  Ariadne auf NaxosDryade deMünchen(SO)ML: Koenigs; R: Carsen 
 Feb-Maa 13  Boris GodunovSchenkwirtin ruMünchen(SO)ML: Nagano; R: Bieito 
 Jan 13  Madama ButterflySuzuki itMünchen(SO)ML: Manlio Benzi; R: Wolf Busse 
 Jan 13  GotterdammerungFloßhilde/1. Norn deMünchen(SO)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
 Jan 13  Die WalkureGrimgerde deMünchen(SO)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
 Jan 13  Das RheingoldFloßhildeMünchen(SO)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
 Dec 12  Hansel und GretelHänsel deMünchen(SO)ML: Kazushi Ono; R: List 
 Nov-Dec 12  Die Zauberflote3. Dame deMünchen(SO)ML: A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 Nov 12  Rusalka3. Waldnymphe csMünchen(SO)ML: Tatarnikov; R: Kušej 
Jul 12  Les contes d'HoffmannStimme der Mutter frMünchen(Fest)ML: Constantinos Carydis; R: Richard Jones 
Jul 12  GotterdammerungFloßhilde deMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
Jul 12  Die WalkureGrimgerde deMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
Jul 12  Das RheingoldFloßhilde deMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
Jun 12  GotterdammerungFloßhildeMünchen(SO)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
Maa-Apr 12  Die WalkureGrimgerdeMünchen(SO)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
Feb-Maa 12  Madama ButterflySuzuki itMünchen(SO)ML: Ranzani; R: Wolf Busse 
Feb 12  Das RheingoldFloßhildeMünchen(SO)ML: Nagano; R: Kriegenburg 
Jan 12  Der fliegende HollanderMary deMünchen(SO)ML: Kazushi Ono; R: Konwitschny 
Dec 11-Jan 12  Die Zauberflote3. DameMünchen(SO)ML: A Fisch; R: August Everding 
Dec 11  Hansel und GretelHänselMünchen(SO)ML: A Fisch; R: List 
Nov 11  L'Enfant et les sortilegesDie Mutter / Die chinesische Tasse / Die Libelle frMünchen(SO)R: Jarzyna 
Nov 11  L'Enfant et les sortilegesDie Mutter / Die chinesische Tasse / Die Libelle frMünchen(SO)ML: Nagano; R: Jarzyna 
Nov 11  Der Zwerg3. ZofeMünchen(SO)ML: Nagano; R: Jarzyna 
Okt-Nov 11  Les contes d'HoffmannStimme der MutterMünchen(SO)ML: Constantinos Carydis; R: Richard Jones 
Okt 11  Ariadne auf NaxosDryadeMünchen(SO)ML: Nagano; R: Carsen 
Jul 11  L'Enfant et les sortilegesDie Mutter / Die chinesische Tasse / Die Libelle frMünchen(Fest)ML: Nagano;
Jul 11  Der ZwergDie dritte ZofeMünchen(Fest)ML: Nagano;
Jul 11  Rusalka3. Elfe csMünchen(Fest)ML: Hanus; R: Kušej 
Jul 11  Ariadne auf NaxosDryadeMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Carsen 
Jun-Jul 11  OtelloEmilia itHannoverML: Jahbom Koo; R: Nicolas Brieger 
Apr 11  ParsifalKlingsors ZaubermädchenMünchen(SO)ML: Nagano; R: Konwitschny 
Apr 11  NormaClotildeMünchen(SO)ML: F Haider; R: Jürgen Rose 
Apr 11  Dialogues des CarmelitesMère JeanneMünchen(SO)ML: Nagano; R: Tcherniakov 
Feb-Maa 11  L'Enfant et les sortilegesDie Mutter / Die chinesische Tasse / Die Libelle frMünchen(SO)ML: Nagano; R: Jarzyna 
Feb-Maa 11  Der Zwerg3. ZofeMünchen(SO)ML: Nagano; R: Jarzyna 
Jan 11  Ariadne auf NaxosDryadeMünchen(SO)ML: Nagano; R: Carsen 
Jan 11  Die Tragodie des TeufelsDie RumataMünchen(SO)ML: Eötvös / Christopher Ward / Christian Schumann; R: Kovalik 
Dec 10  Hansel und GretelHänsel itMünchen(SO)ML: J Debus / A Fisch; R: List 
Okt 10-Jun 11  Rusalka3. Elfe csMünchen(SO)ML: Hanus; R: Kušej 
Okt 10-Jun 11  Das RheingoldErdaHannoverML: de Veer / Wolfgang Bozic; R: Kosky 
Sep-Dec 10  Die Zauberflote3. DameMünchen(SO)ML: Soddy / Altinoglu; R: August Everding / Lehberger