René Pape, bas :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

René Pape

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Böttger[Gen, Wereld]
 IMG Paris[Frankrijk]
 IMG Italia[Italië]
 Rayfield Allied[Verenigd Koninkrijk]

Persoonlijke/andere website
 http://www.renepape.com

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Jul 15  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)ML: A Fisch; R: Jürgen Rose 
 Jul 15  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)ML: Philippe Jordan; R: Konwitschny 
 Jun 15  RecitalBassBerlin(UDL)
 Jun 15  RecitalBassZurich(Oper)
 Maa-Apr 15  ParsifalGurnemanz deBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Tcherniakov 
 Feb 15  MacbethBanco itBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Mussbach 
 Jan 15  RecitalLa Coruna(Palacio)
 Dec 14  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)ML: D Ettinger / A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 Nov-Dec 14  FaustMéphistophélès frBerlin(UDL)ML: Hussain; R: Wiegand 
 Okt 14-Mei 15  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)ML: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 Okt-Dec 14  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: H Kupfer 
 Okt-Nov 14  Die ZauberfloteSarastroNew York(Met)ML: Adam Fischer; R: Taymor 
 Sep-Okt 14  MacbethBancoNew York(Met)ML: Luisi; R: Adrian Noble 
 Aug 14  Tristan und IsoldeEl Rey MarkeBuenos Aires(Colon)ML: Barenboim;
 Jul 14  FidelioRoccoVerbierML: Minkowski;
 Mei-Jun 14  ElektraOrest itMilano(Scala)ML: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
 Mei 14  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)ML: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
 Apr 14  TannhauserLandgraf HermannBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Sasha Waltz 
 Feb-Maa 14  Don CarlosFilippo II itZurich(Oper)ML: Luisi; R: Bechtolf 
 Jan-Jun 14  ElektraOrest deDresden(SSO)ML: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 Nov-Dec 13  ParsifalGurnemanz deLondon(RO)ML: Pappano; R: S Langridge 
 Nov 13-Maa 14  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)ML: Märtig; R: August Everding 
 Okt 13  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)ML: Luisi / d'Espinosa; R: S Braunschweig 
 Sep 13  RequiemBasBucuresti(Fest)ML: Pappano;
 Jul 13  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)ML: Zubin Mehta; R: Jürgen Rose 
 Jul 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Konwitschny 
 Jun 13  Die WalkureWotanMilano(Scala)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Mei 13  The Dream of GerontiusBassDresden(Fest)ML: Kreile;
 Mei 13  ConcertNoRoleSt Petersburg(Mariinsky)ML: Gergiev;
 Maa-Apr 13  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Maa 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(SO)ML: Nagano; R: Konwitschny 
 Feb-Maa 13  ParsifalGurnemanz deNew York(Met)ML: D Gatti / A Fisch; R: François Girard 
 Dec 12  LohengrinHeinrich der VoglerMilano(Scala)ML: Barenboim; R: C Guth 
 Nov 12-Mei 13  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)ML: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 Okt-Nov 12  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)ML: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
 Okt 12-Apr 13  Die WalkureWotan deBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Sep 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)ML: Welser-Möst; R: D Abbado 
Jun 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)ML: Welser-Möst; R: D Abbado 
Apr 12  Die WalkureWotanBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Cassiers 
Maa 12  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Cassiers 
Maa 12  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: H Kupfer 
Feb 12  RecitalBarcelona(Liceu)
Feb 12  RecitalBasseGenève(Opera)
Jan 12  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)ML: A Fisch; R: Jürgen Rose 
Nov 11-Jan 12  FaustMéphistophélèsNew York(Met)ML: Nézet-Séguin / Pierre Vallet; R: McAnuff 
Sep-Okt 11  FaustMéphistophélèsLondon(RO)ML: Pidò; R: McVicar / Blakeley 
Jul 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)ML: Nagano; R: Konwitschny 
Jul 11  RecitalbasseVerbier
Jun 11  Don CarlosFilippo IITokyo(NHK)ML: Luisi;
Jun 11  Don CarlosFilippo IINagoyaML: Luisi;
Mei 11  PaulusBassDresden(Fest)ML: Rademann;
Mei 11  Don CarlosFilippo IIBerlin(UDL)ML: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
Jan 11  RecitalLos Angeles(Opera)
Dec 10-Mei 11  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)ML: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
Okt 10-Maa 11  Boris GodunovBoris GodunovNew York(Met)ML: Gergiev / Smelkov; R: Peter Stein 
Aug 10  ElektraOrest deSalzburg(Fest)ML: D Gatti; R: Lehnhoff