Claus Guth, lavastaja :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Claus Guth

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Informatsioon puudub

Personaalsed/mud veebilehed
 http://www.clausguth.de

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Mai 16  Don GiovanniLavastajaAmsterdam(NO)Dir: Marc Albrecht;
 Aprill-Mai 16  RigolettoLavastajaParis(Opera)Dir: Luisotti / P Morandi;
 Aprill 16  ParsifalLavastajaMadrid(Real)Dir: S Bychkov / Weigold;
 Veeb 16  Le nozze di FigaroLavastajaToronto(COC)Dir: J Debus / Jordan de Souza;
 Jaan-Aprill 16  SalomeLavastajaBerlin(Deutsche)Dir: Altinoglu;
 Okt 15  L'incoronazione di PoppeaLavastajaWien(Theater)Dir: Jean-Christophe Spinosi;
 Aug 15  FidelioLavastajaSalzburg(Fest)Dir: Welser-Möst;
 Juuni 15  Simon BoccanegraLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
 Mai-Juuli 15  Der RosenkavalierLavastajaFrankfurt(Oper)Dir: Sebastian Weigle;
 Veeb-Märts 15  Ariadne auf NaxosLavastajaZurich(Oper)Dir: Luisi;
 Jaan-Veeb 15  Tristan und IsoldeLavastajaZurich(Oper)Dir: J Fiore;
 Nov-Dets 14  The Turn of the ScrewLavastajaBerlin(UDL)Dir: I Bolton;
 Okt-Nov 14  TannhauserLavastajaWien(SO)Dir: Myung-Whun Chung;
 Juuni 14  Aschemond oder The Fairy QueenLavastajaBerlin(UDL)Dir: M Boder / Bayl;
 Juuni-Juuli 14  Cosi fan tuttesets itMilano(Scala)Dir: Barenboim / K Steffens; Lav: C Guth 
 Juuni-Juuli 14  Cosi fan tutteLavastajaMilano(Scala)Dir: Barenboim / K Steffens;
 Aprill 14  The MessiahLavastajaWien(Theater)Dir: Rousset;
 Märts-Aprill 14  Die Frau ohne SchattenLavastajaLondon(RO)Dir: S Bychkov;
 Veeb-Märts 14  DaphneLavastajaFrankfurt(Oper)Dir: Blunier;
 Jaan 14  L'orfeoLavastajaNancyDir: Rousset;
 Dets 13  LazarusLavastajaWien(Theater)Dir: M Boder;
 Okt-Nov 13  Don GiovanniLavastajaBerlin(UDL)Dir: Barenboim;
Juuni-Juuli 13  Lucio SillaLavastajaBarcelona(Liceu)Dir: Bicket;
Juuni 13  Aschemond oder The Fairy QueenLavastajaBerlin(UDL)Dir: M Boder / Bayl;
Juuni-Juuli 13  Il barbiere di SivigliaLavastajaDuisburg
Juuni 13  GotterdammerungLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Mai 13  SiegfriedLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Mai 13  Die WalkureLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Mai 13  Das RheingoldLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Mai-Juuni 13  Un ballo in mascheraLavastajaFrankfurt(Oper)Dir: Karampini;
Aprill-Mai 13  Simon BoccanegraLavastajaGöteborgDir: Andretta;
Märts-Aprill 13  ParsifalLavastajaZurich(Oper)Dir: M Franck;
Märts 13  SehnSuchtMeerLavastajaDusseldorfDir: Axel Kober;
Jaan-Juuli 13  Il barbiere di SivigliaLavastajaDusseldorf
Dets 12  LohengrinLavastajaMilano(Scala)Dir: Barenboim;
Nov-Dets 12  Pelleas et MelisandeLavastajaFrankfurt(Oper)Dir: Layer;
Okt 12-Veeb 13  Il barbiere di SivigliaLavastajaLeipzigDir: Bramall / W Lacey;
Sept 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaLavastajaWien(Theater)Dir: Rousset;
Aprill-Mai 12  Luisa MillerLavastajaMünchen(SO)Dir: Carignani;
Märts-Mai 12  Il barbiere di SivigliaLavastajaDuisburgDir: Axel Kober / Giuliano Betta;
Märts 12  Die Frau ohne SchattenLavastajaMilano(Scala)Dir: S Bychkov;
Veeb-Märts 12  GotterdammerungLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Veeb-Märts 12  SiegfriedLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Veeb 12  Ariadne auf NaxosLavastajaZurich(Oper)Dir: Schneider.cond;
Veeb-Märts 12  Die WalkureLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Jaan-Märts 12  Das RheingoldLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Jaan-Aprill 12  Il barbiere di SivigliaLavastajaLeipzigDir: W Lacey;
Dets 11-Juuli 12  Il barbiere di SivigliaLavastajaDusseldorfDir: Axel Kober / Giuliano Betta;
Nov 11-Märts 12  TannhauserLavastajaWien(SO)Dir: Welser-Möst / Bertrand de Billy;
Okt 11  ParsifalLavastajaZurich(Oper)Dir: D Gatti;
Aug 11  Don GiovanniLavastajaSalzburg(Fest)Dir: Nézet-Séguin;
Aug 11  Cosi fan tutteLavastajaSalzburg(Fest)Dir: Minkowski;
Juuli-Aug 11  Le nozze di FigaroLavastajaSalzburg(Fest)Dir: Ticciati;
Juuni-Juuli 11  ParsifalLavastajaZurich(Oper)Dir: D Gatti;
Juuni-Juuli 11  Ariane et Barbe-bleueLavastajaBarcelona(Liceu)Dir: Denève;
Märts-Aprill 11  SiegfriedLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Märts-Aprill 11  Die WalkureLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Märts-Aprill 11  DaphneLavastajaFrankfurt(Oper)Dir: Hans Drewanz;
Märts-Aprill 11  Das RheingoldLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Veeb-Märts 11  ParsifalLavastajaBarcelona(Liceu)Dir: M Boder;
Jaan 11  Luisa MillerLavastajaMünchen(SO)Dir: Bertrand de Billy;
Okt 10-Aprill 11  GotterdammerungLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Okt 10  Tristan und IsoldeLavastajaZurich(Oper)Dir: Haitink;
Sept 10  TannhauserLavastajaWien(SO)Dir: Welser-Möst;
Sept 10-Juuni 11  Il barbiere di SivigliaLavastajaLeipzigDir: W Lacey / A Schüller;
Aug 10  Don GiovanniLavastajaSalzburg(Fest)Dir: Nézet-Séguin;