Gideon Poppe, tenor :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Gideon Poppe

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Weiler Artists[Maailm(ne)]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Juuni 15  NabuccoAbdallo itBerlin(Deutsche)Dir: Arrivabeni; Lav: Keith Warner 
 Aprill-Mai 15  Don CarlosGraf von Lerma/Herold itBerlin(Deutsche)Dir: Runnicles; Lav: Marco Arturo Marelli 
 Märts 15  La fanciulla del WestHarry itBerlin(Deutsche)Dir: C Rizzi; Lav: Nemirova 
 Veeb-Märts 15  Samson et Dalila1. PhilistinBerlin(Deutsche)Dir: J Lacombe; Lav: Kinmonth 
 Veeb 15  ElektraEin junger Diener deBerlin(Deutsche)Dir: Runnicles; Lav: Kirsten Harms 
 Jaan 15  Le nozze di FigaroDon Curzio deBerlin(Deutsche)Dir: Gnann / Nicholas Carter; Lav: Götz Friedrich 
 Jaan-Juuli 15  La traviataGastone itBerlin(Deutsche)Dir: Repušić; Lav: Götz Friedrich 
 Dets 14-Aprill 15  TurandotPang itBerlin(Deutsche)Dir: Repušić; Lav: Fioroni 
 Dets 14-Juuni 15  Die ZauberfloteMonostatosBerlin(Deutsche)Dir: Gnann / Nicholas Carter; Lav: Günter Krämer 
 Dets 14-Juuni 15  Die Zauberflote2. PriesterBerlin(Deutsche)Dir: Gnann / Nicholas Carter; Lav: Günter Krämer 
 Nov-Dets 14  FalstaffBardolfo itBerlin(Deutsche)Dir: S Solyom; Lav: Loy 
 Nov 14-Mai 15  CarmenLe Remendado frBerlin(Deutsche)Dir: J Lacombe / Nicholas Carter / Altinoglu; Lav: P Beauvais / Schuhmacher 
 Nov 14  Roberto DevereuxLord Cecil itBerlin(Deutsche)Dir: Pietro Rizzo;
 Aug 14  Salome2. JudeLondon(Proms)Dir: Runnicles;
 Juuni 14  Die Nachtigall und die RoseNachtigallBerlin(Deutsche)Dir: Toft; Lav: Nina Dudek 
 Märts 14  Die ZauberfloteMonostatos deBerlin(Deutsche)Dir: McCutcheon; Lav: Pelkowski 
 Jaan-Veeb 14  La GiocondaIsèpo itBerlin(Deutsche)Dir: López-Cobos; Lav: Sanjust 
 Dets 13-Mai 14  CarmenLe RemendadoBerlin(Deutsche)Dir: Finzi; Lav: P Beauvais / Schuhmacher 
 Nov 13-Jaan 14  FalstaffBardolfo itBerlin(Deutsche)Dir: Runnicles; Lav: Loy 
 Okt 13-Aprill 14  La traviataGastone itBerlin(Deutsche)Dir: Korsten / Repušić; Lav: Götz Friedrich 
 Okt 13-Mai 14  Die ZauberfloteMonostatos deBerlin(Deutsche)Dir: Repušić / Gnann; Lav: Günter Krämer 
 Okt 13-Mai 14  Die Zauberflote2. Priester deBerlin(Deutsche)Dir: Repušić / Gnann; Lav: Günter Krämer 
 Okt 13  The Turn of the ScrewQuint enKasselDir: Hannemann; Lav: P Esterházy 
 Okt 13  The Turn of the ScrewDer Prolog enKasselDir: Hannemann; Lav: P Esterházy 
 Sept-Dets 13  NabuccoAbdallo itBerlin(Deutsche)Dir: A Battistoni / Spaulding; Lav: Keith Warner 
 Juuni-Juuli 13  The Turn of the ScrewQuintKasselDir: Hannemann; Lav: P Esterházy 
 Juuni-Juuli 13  The Turn of the ScrewDer PrologKasselDir: Hannemann; Lav: P Esterházy 
 Veeb-Märts 13  OtelloRoderigoKasselDir: Gamzou; Lav: Schmalöer 
 Jaan-Aprill 13  Die ZauberfloteMonostatosKasselDir: Patrik Ringborg / Hannemann; Lav: Katharina Thoma 
 Okt 12-Mai 13  Die CsardasfurstinGraf Boni KáncsiánuKasselDir: Hannemann / Rimes / Xin Tan; Lav: Mentha 
 Sept-Nov 12  A Midsummer Night's DreamFluteKasselDir: Hannemann; Lav: Loschky 
 Sept 12-Mai 13  FidelioJaquinoKasselDir: Gamzou; Lav: Gehlen 
Juuni 12  A Midsummer Night's DreamFlute enKasselDir: Comin; Lav: Loschky 
Aprill-Mai 12  Parsifal3. KnappeKasselDir: Patrik Ringborg; Lav: Malkowsky 
Veeb-Aprill 12  GriseldaCorradoKasselDir: Halubek; Lav: Stephan Müller 
Dets 11-Aprill 12  Die ZauberfloteMonostatosKasselDir: Patrik Ringborg / Hannemann; Lav: Katharina Thoma 
Okt 11-Märts 12  Lady Macbeth of MtsenskLehrerKasselDir: Patrik Ringborg; Lav: Michael Schulz 
Sept-Nov 11  Giulio Cesare in EgittoNirenoKasselDir: Hannemann; Lav: Mentha 
Sept 11-Juuni 12  La bohemeParpignolKasselDir: Comin; Lav: Kochheim 
Veeb 11  PartenopeEmilio itKarlsruheDir: M Hofstetter; Lav: Ulrich Peters 
Jaan 11  Le nozze di FigaroDon CurzioKarlsruheDir: Hochstenbach; Lav: Fieber 
Dets 10-Jaan 11  Die ZauberfloteMonostatosKarlsruheDir: Bieringer; Lav: Ulrich Peters 
Okt-Nov 10  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloKarlsruheDir: Gedschold; Lav: Y Kara 
Okt 10-Veeb 11  Der RosenkavalierHaushofmeister bei FaninalKarlsruheDir: Justin Brown; Lav: Mentha 
Sept-Okt 10  The Greek PassionMichelisKarlsruheDir: Gedschold; Lav: Georg Köhl