Josef Moravec, tenor :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Josef Moravec

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Informatsioon puudub


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Mai 16  From the House of the DeadSkuratov/the tall prisonerNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / David Švec; Lav: Špinar 
 Veeb-Juuni 16  Madama ButterflyGoroState Opera, PrahaDir: Leginus; Lav: Jiří Heřman 
 Nov 15-Juuni 16  MefistofeleWagner / Nereo itState Opera, PrahaDir: Guidarini / R Hein; Lav: Ivan Krejčí 
 Nov-Dets 15  Salome1. JudeState Opera, PrahaDir: Štrunc; Lav: Treliński 
 Nov 15-Aprill 16  Boris GodunovYuródivïyNational Theatre Prague, PrahaDir: Kofroň / Chalupecký; Lav: Keprtová 
 Okt 15  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Otava 
 Okt 15-Aprill 16  Le RossignolLe pêcheurNational Theatre Prague, PrahaDir: Latham-Koenig / Chalupecký; Lav: Dominik Beneš 
 Okt 15-Aprill 16  IolantaAlméricNational Theatre Prague, PrahaDir: Latham-Koenig / Chalupecký; Lav: Dominik Beneš 
 Sept-Dets 15  Prodana nevestaVašekNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Lav: Racek 
 Sept-Dets 15  Prodana nevestaJeníkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Lav: Racek 
 Sept 15  EvaMánekDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Martin Doubravský; Lav: Keprtová 
 Sept 15-Juuni 16  Prodana nevestaVašekNational Theatre Prague, PrahaDir: J Kyzlink / David Svec; Lav: Magdalena Svecová 
 Sept 15-Märts 16  Andrea ChenierThe IncredibleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Teepen; Lav: Ivan Krejčí 
 Sept 15-Juuni 16  CarmenLe RemendadoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Lav: Jozef Bednárik 
 Juuli 15  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose / Jan Bubák; Lav: Jana Kališová 
 Juuni 15-Märts 16  Andrea ChenierUn incredibleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Teepen; Lav: Ivan Krejčí 
 Märts-Mai 15  Boris GodunovJurodivýNational Theatre Prague, PrahaDir: Kofroň; Lav: Keprtová 
 Märts 15  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Konrad Leitner / Dohovič; Lav: Keprtová 
 Jaan-Juuni 15  MefistofeleWagner/Nereo itState Opera, PrahaDir: Guidarini / R Hein; Lav: Ivan Krejčí 
 Jaan 15  NabuccoIsmaeleDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Martin Doubravský; Lav: Zdeněk Kaloč 
 Jaan 15  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose; Lav: Jana Kališová 
 Dets 14-Veeb 15  NabuccoIsmaeleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Tarant 
 Dets 14  Nova zemeProchorNational Theatre Prague, PrahaDir: Kofroň; Lav: Bambušek 
 Dets 14-Jaan 15  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Oliver von Dohnányi; Lav: Jana Kališová 
 Dets 14-Jaan 15  Le nozze di FigaroDon CurzioJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose; Lav: Josef Průdek 
 Dets 14-Jaan 15  Le nozze di FigaroDon BasilioJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose; Lav: Josef Průdek 
 Dets 14  Die FledermausGabriel von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Otava 
 Nov 14-Veeb 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Petráková 
 Nov 14  The Excursions of Mr BroucekPainter / Duhoslav/ VojtaND BrnoDir: Robert Jindra; Lav: Kukučka / Trpišovský 
 Nov 14  Kat'a KabanovaKudriášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Lav: J Nekvasil 
 Okt 14-Juuni 15  Salome1. JudeState Opera, PrahaDir: Heiko Mathias Förster / Štrunc; Lav: Treliński 
 Okt 14-Mai 15  CarmenLe RemendadoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Zbyněk Müller; Lav: Jozef Bednárik 
 Okt 14-Mai 15  The Excursions of Mr BroucekPainter / Duhoslav / Vojta from the Peacocks / Voice of the Professor csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Kukučka / Trpišovský 
 Sept 14-Jaan 15  Les contes d'HoffmannNathanael, SpalanzaniJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Brauner; Lav: Dominik Beneš 
 Sept 14-Juuni 15  Prodana nevestaVašekNational Theatre Prague, PrahaDir: J Kyzlink / David Švec; Lav: Magdalena Švecová 
 Sept 14  Robinson CrusoeRobinsonDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Otava 
 Sept 14-Jaan 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Kantořík / Petrdlik; Lav: Jan Ježek 
 Sept-Okt 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Oliver von Dohnányi; Lav: Jana Kališová 
 Juuni 14  MirandolinaCount d'AlbafioritaSlovak National Theatre, BratislavaDir: Ivanović; Lav: J Nekvasil 
 Juuni 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Oliver von Dohnányi; Lav: Jana Kališová 
 Mai-Juuni 14  Die Zauberflote1. PriestState Opera, PrahaDir: Heiko Mathias Förster / R Hein; Lav: Ladislav Štros 
 Aprill-Juuni 14  Les contes d'HoffmannNathanael, SpalanzaniJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Brauner; Lav: Dominik Beneš 
 Märts-Juuni 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Petráková 
 Märts-Juuni 14  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Konrad Leitner / Dohovič; Lav: Keprtová 
 Veeb-Mai 14  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose; Lav: Jana Kališová 
 Jaan-Märts 14  RigolettoBorsaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose; Lav: Jana Kališová 
 Dets 13-Mai 14  Eine Nacht in VenedigCaramelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař / Prášil; Lav: Mikuláštík 
 Dets 13  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Lav: Tarant 
 Dets 13-Juuni 14  MirandolinaConte d'AlbafioritaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Ivanović; Lav: J Nekvasil 
 Nov-Dets 13  Die FledermausAlfredSlezské divadlo, OpavaDir: Chromčák; Lav: Rudolf Tesáček 
 Nov-Dets 13  Prodana nevestaVašek csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Lav: Racek 
 Nov 13-Märts 14  NabuccoIsmaele itDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Martin Doubravský; Lav: Zdeněk Kaloč 
 Okt 13-Mai 14  Die CsardasfurstinEdwin RolandNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Kevický / J Žídek; Lav: Olšovský 
 Sept 13-Juuni 14  CarmenLe Remendado frState Opera, PrahaDir: František Drs / Jiří Mikula; Lav: Zdeněk Troška 
 Sept 13-Juuni 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Kantořík / Petrdlik; Lav: Jan Ježek 
 Sept 13-Aprill 14  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Otava 
 Sept 13-Mai 14  Anna BolenaSir Hervey itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Lav: Ivan Krejčí 
 Sept 13-Mai 14  TurandotPong itState Opera, PrahaDir: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; Lav: Veznik 
 Aug 13-Juuni 14  La traviataGastone itState Opera, PrahaDir: E Dovico / František Drs / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
 Aug 13-Juuni 14  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaDir: E Dovico / František Drs / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
Juuni 13  Anna BolenaSir HerveyNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; Lav: Ivan Krejčí 
Veeb-Mai 13  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Otava 
Jaan-Aprill 13  Romeo et JulietteTybaltNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Peter Gábor 
Dets 12-Aprill 13  Die Zauberflote1. kněz + 1. ozbrojenecJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Ivan Pařík; Lav: Jana Kališová 
Dets 12-Juuni 13  Eine Nacht in VenedigCaramelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař / Prášil; Lav: Mikuláštík 
Dets 12-Mai 13  Die FledermausAlfrédSlezské divadlo, OpavaDir: Chromčák; Lav: Rudolf Tesáček 
Nov 12-Juuni 13  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Lav: Tarant 
Okt 12-Juuni 13  Die Zauberflote1. Priest deState Opera, PrahaDir: Heiko Mathias Förster / R Hein; Lav: Ladislav Štros 
Okt 12-Jaan 13  ArmidaSvenNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: J Nekvasil 
Sept 12-Märts 13  TurandotPongJ K Tyl Theatre, PlzenDir: Štrunc; Lav: V Václav Málek 
Sept 12-Aprill 13  RigolettoBorsaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose; Lav: Jana Kališová 
Sept 12-Mai 13  Robinson CrusoeRobinsonDivadlo F X Šaldy, LiberecDir: Babický; Lav: Otava 
Sept 12-Juuni 13  CarmenLe Remendado frState Opera, PrahaDir: František Drs / Jiří Mikula; Lav: Zdeněk Troška 
Sept 12-Juuni 13  TurandotPong itState Opera, PrahaDir: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; Lav: Veznik 
Sept 12-Veeb 13  La PericholePiquilloND BrnoDir: Caspar Richter / Šnajdr; Lav: Studený 
Aug 12  La traviataGastone itState Opera, PrahaDir: E Dovico / František Drs / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
Aug 12  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaDir: E Dovico / František Drs / R Hein; Lav: Arnaud Bernard 
Aprill-Juuni 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller; Lav: Peter Gábor 
Märts-Juuni 12  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Lav: Tarant 
Dets 11-Mai 12  Romeo et JulietteTybaltNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Peter Gábor