Martin Gurbaľ, bass 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
   Artistid    Martin Gurbaľ,  bass
  Graafik
 Alates täna | üksikasju alates August 2012

Esindaja kontaktinfo
 ARSKONCERT


Future performances[U] Uuslavastus
Current performances [ c ]  Kontsertetendus
Martin Gurbaľ: Graafik
Alates Ooper 
31 Aug 2017-6 Juuni 2018 Nabucco Zaccaria ND Brno (Dir:Klecker / Kyzlink, Lav:Selmeczi)
Janáčkovo divadlo
15-30 Juuni 2017 Il barbiere di Siviglia [U] czDon Basilio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Ivanović, Lav:Havelka)
Divadlo Antonína Dvořáka
27 Aprill-24 Juuni 2017 Tajemství [U] czMalina National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Klecker / Kružík, Lav:Studený)
Divadlo Antonína Dvořáka
Aprill 2017 Rusalka [U] Vodník Slezské divadlo, Opava (Dir:Šedivý, Lav:Racek)
26 Veeb-4 Juuni 2017 La traviata Grenvil National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Klecker, Lav:Or)
Antonín Dvořák Theatre
Veeb-Aprill 2017 The Rape of Lucretia [U] enCollatinus National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Sedlický / Vrabec, Lav:Nekvasil)
Veeb-Aprill 2017 Le convenienze ed inconvenienze teatrali [U] itAgata National Theatre Prague (Dir:Dovico / Bubák, Lav:Vizváry)
Veeb-Aprill 2017 Andrea Chénier Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Müller / Teepen, Lav:Krejčí)
1 Dets 2016-25 Mai 2017 Der Sturm [U] czStefano National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Sedlický / Šedivý, Lav:Nekvasil)
Divadlo Antonína Dvořáka
Nov 2016-Jaan 2017 Roberto Devereux Sir Gualtiero Raleigh National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Šrubař / Teepen, Lav:Gábor)
Okt-Dets 2016 Hamlet Claudius National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Klecker / Švec, Lav:Lipus)
6 Okt 2016-16 Mai 2017 La clemenza di Tito [U] Publio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Klecker / Kružík, Lav:SKUTR)
Divadlo Antonína Dvořáka
Sept 2016-Aprill 2017 The Brandenburgers in Bohemia Kmet National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Klecker / Prášil, Lav:Nekvasil)
Juuni 2016 The Brandenburgers in Bohemia [U] Old man National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Klecker / Prášil, Lav:Nekvasil)
Märts-Aprill 2016 Anna Bolena Enrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Žídek, Lav:Krejčí)
Märts-Juuni 2016 Hamlet [U] Polonius National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner, Lav:Lipus)
Veeb-Aprill 2016 Maria Stuarda Giorgio Talbot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Prášil, Lav:Keprtová)
Jaan 2016 Čertova stěna Beneš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Klecker, Lav:Nekvasil)
Dets 2015-Mai 2016 Roberto Devereux [U] Sir Gualtiero Raleigh National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Müller / Šrubař, Lav:Gábor)
Okt 2015-Aprill 2016 Nabucco Zaccaria National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Žídek, Lav:Tarant)
Okt 2015-Mai 2016 The Fiery Angel Inquisitor National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Kučera, Lav:Nekvasil)
Okt 2015-Märts 2016 Così fan tutte Don Alfonso Theatre of the Estates, Prague (Dir:Jindra / Chalupecký, Lav:Čičvák)
Sept-Dets 2015 Prodaná nevěsta Kecal National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Šrubař, Lav:Racek)
Sept 2015-Märts 2016 Andrea Chénier Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Müller / Teepen / Šrubař, Lav:Krejčí)
Aug 2015 Rusalka Vodník Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (Dir:De Rose / Peschík, Lav:Heřman)
Juuni 2015-Märts 2016 Andrea Chénier [U] Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Müller / Teepen, Lav:Krejčí)
Mai 2015 Filoktétés [U] Heracles National Moravian-Silesian Theatre, Praha (Dir:Ivanović, Lav:Nekvasil)
Märts-Aprill 2015 Anna Bolena Jindřich VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:von Dohnányi / Žídek, Lav:Krejčí)
Veeb-Juuni 2015 The Fiery Angel [U] ruInquisitor National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Kučera, Lav:Nekvasil)
Dets 2014-Veeb 2015 Nabucco Zaccaria National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Žídek, Lav:Tarant)
Dets 2014-Juuni 2015 Maria Stuarda [U] itGiorgio Talbot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Prášil, Lav:Keprtová)
Dets 2014-Märts 2015 I vespri siciliani Giovanni da Procida ND Brno (Dir:Kyzlink / Olos, Lav:Adamik)
Nov 2014 The Excursions of Mr Broucek Sakristán Janáček Brno International Festival (Dir:Jindra, Lav:Kukučka, Trpišovský)
Nov-Dets 2014 Nabucco Zaccaria Slezské divadlo, Opava (Dir:Hanák, Lav:Andělová-Pletichová)
Nov 2014-Juuni 2015 Nabucco Zaccaria ND Brno (Dir:Klecker / Kyzlink, Lav:Selmeczi)
Nov 2014 Ernani Don Ruy Gomez de Silva National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Šrubař, Lav:Chudovský)
Okt-Nov 2014 Genoveva Balthasar National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Olivieri-Munroe / Žídek, Lav:Glaser)
Okt 2014-Märts 2015 La traviata Grenvil National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Němcová, Lav:Or)
Okt 2014-Mai 2015 The Excursions of Mr Broucek [U] csSakristán National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Šrubař, Lav:Kukučka, Trpišovský)
Okt 2014-Mai 2015 Čertova stěna Beneš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Prášil, Lav:Nekvasil)
Sept 2014-Jaan 2015 Yevgeny Onegin Prince Gremin Slezské divadlo, Opava (Dir:Chromčák, Lav:Cukr)
Aug 2014-Juuni 2015 Così fan tutte Don Alfonso Stavovské divadlo, Praha (Dir:Jindra / Chalupecký, Lav:Čičvák)
Juuni 2014 Čertova stěna Beneš Smetana Opera Festival, Litomysl (Dir:Jindra, Lav:Nekvasil)
Juuni 2014-Mai 2015 Čertova stěna [U] Beneš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra, Lav:Nekvasil)
Aprill 2014 Die Schöpfung Raphäel/ Adam ND Brno (Dir:Richter / Olos, Lav:Scholz)
Aprill 2014-Märts 2015 La traviata itGrenvil National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Chalupecký, Lav:Or)
Märts 2014 Requiem [ c ] basso Slezské divadlo, Opava (Dir:Chromčák)
Veeb-Nov 2014 Genoveva [U] Balthasar National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Olivieri-Munroe / Žídek, Lav:Glaser)
Veeb-Juuni 2014 Yevgeny Onegin [U] Prince Gremin Slezské divadlo, Opava (Dir:Chromčák, Lav:Cukr)
Jaan 2014-Veeb 2015 Nabucco itZaccaria National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Žídek, Lav:Tarant)
Dets 2013 Jenůfa Rychtár Štátne divadlo Košice (Dir:Dohovič / Jindra, Lav:Tarant)
Dets 2013-Juuni 2014 Mirandolina Markýz di Forlimpopoli National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Ivanović, Lav:Nekvasil)
Nov-Dets 2013 Prodaná nevěsta csKecal National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Šrubař, Lav:Racek)
Nov 2013-Mai 2014 Aida Ramfis ND Brno (Dir:Kyzlink / Feranec, Lav:Věžník)
Nov 2013-Juuni 2014 Prodaná nevěsta Kecal ND Brno (Dir:Vronský / Klecker / Kyzlink, Lav:Havelka)
Okt-Nov 2013 La Wally itStromminger National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Šrubař, Lav:Klemens)
Okt 2013-Juuni 2014 Nabucco itZaccaria Slezské divadlo, Opava (Dir:Hanák, Lav:Andělová-Pletichová)
Okt 2013-Nov 2014 Ernani itDon Ruy Gomez de Silva National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Šrubař, Lav:Chudovský)
Okt 2013-Juuni 2014 I vespri siciliani Giovanni da Procida ND Brno (Dir:Kyzlink / Olos, Lav:Adamik)
Okt 2013-Mai 2014 Yevgeny Onegin Prince Gremin ND Brno (Dir:Kyzlink, Lav:Kaloč)
Okt 2013-Veeb 2014 A Midsummer Night's Dream Theseus ND Brno (Dir:Klecker, Lav:Meluzín)
Okt 2013-Veeb 2014 A Midsummer Night's Dream Theseus ND Brno (Dir:Klecker, Lav:Meluzín)
Sept-Nov 2013 Kát'a Kabanová csSavel Dikoy National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra, Lav:Nekvasil)
Sept 2013-Juuni 2014 Così fan tutte itDon Alfonso Stavovské divadlo, Praha (Dir:Jindra / Chalupecký, Lav:Čičvák)
Sept 2013-Mai 2014 Anna Bolena itEnrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:von Dohnányi / Žídek, Lav:Krejčí)
Juuni 2013 Anna Bolena [U] Enrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:von Dohnányi / Šrubař, Lav:Krejčí)
Jaan-Aprill 2013 Roméo et Juliette Frère Laurent National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Brauner / Žídek, Lav:Gábor)
Jaan-Märts 2013 Die Schöpfung Raphäel/ Adam ND Brno (Dir:Richter / Olos, Lav:Scholz)
Jaan-Mai 2013 I vespri siciliani [U] itGiovanni da Procida ND Brno (Dir:Kyzlink / Olos, Lav:Adamík)
Dets 2012-Aprill 2013 La bohème Colline National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Šrubař, Lav:Studený)
Dets 2012-Märts 2013 Yevgeny Onegin Prince Gremin ND Brno (Dir:Kyzlink, Lav:Kaloč)
Nov 2012-Juuni 2013 Jenůfa Rychtár Štátne divadlo Košice (Dir:Dohovič / Jindra, Lav:Tarant)
Nov 2012-Mai 2013 Kát'a Kabanová [U] Savel Dikoy National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Žídek, Lav:Nekvasil)
Okt 2012-Mai 2013 Aida Ramfis ND Brno (Dir:Kyzlink, Lav:Věžník)
Okt 2012-Juuni 2013 Prodaná nevěsta Kecal ND Brno (Dir:Vronský / Kyzlink, Lav:Havelka)
Okt 2012-Mai 2013 Nabucco [U] Zaccaria Slezské divadlo, Opava (Dir:Hanák, Lav:Andělová-Pletichová)
Okt 2012-Jaan 2013 Armida Hydraot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Šrubař, Lav:Nekvasil)
Sept 2012-Aprill 2013 Così fan tutte Don Alfonso Stavovské divadlo, Praha (Dir:Jindra / Chalupecký, Lav:Čičvák)
Sept 2012-Veeb 2013 La Wally [U] Stromminger National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (Dir:Jindra / Šrubař, Lav:Klemens)

 Permalink: operabase.com/a/Martin_Gurbaľ/11729/et