Martin Gurbaľ, bass :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Martin Gurbaľ

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 ML production[var(ne)]
 RKM[var(ne)]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Juuni 16  The Brandenburgers in BohemiaOld manNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jakub Klecker / Prášil; Lav: J Nekvasil 
 Märts-Aprill 16  Anna BolenaHenry VIII.National Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: J Žídek; Lav: Ivan Krejčí 
 Märts-Juuni 16  HamletPoloniusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner; Lav: Lipus 
 Veeb-Aprill 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Prášil; Lav: Keprtová 
 Jaan 16  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jakub Klecker; Lav: J Nekvasil 
 Dets 15-Mai 16  Roberto DevereuxSir Gualtiero RaleighNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; Lav: Peter Gábor 
 Okt 15-Aprill 16  NabuccoZaccariaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Tarant 
 Okt 15-Mai 16  The Fiery AngelInquisitorNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Kučera; Lav: J Nekvasil 
 Okt 15-Märts 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Chalupecký; Lav: Martin Cičvák 
 Sept-Dets 15  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Lav: Racek 
 Sept 15-Märts 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Teepen; Lav: Ivan Krejčí 
 Aug 15  RusalkaVodníkJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceDir: Mario De Rose / Peschík; Lav: Jiří Heřman 
 Juuni 15-Märts 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller / Teepen; Lav: Ivan Krejčí 
 Mai 15  FiloktetesHeraclesNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Ivanović; Lav: J Nekvasil 
 Märts-Aprill 15  Anna BolenaJindřich VIII.National Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Lav: Ivan Krejčí 
 Veeb-Juuni 15  The Fiery AngelInquisitor ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Kučera; Lav: J Nekvasil 
 Dets 14-Veeb 15  NabuccoZachariášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Tarant 
 Dets 14-Juuni 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Prášil; Lav: Keprtová 
 Dets 14-Märts 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoDir: J Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Laco Adamik 
 Nov 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoDir: Robert Jindra; Lav: Kukučka / Trpišovský 
 Nov-Dets 14  NabuccoZachariášSlezské divadlo, OpavaDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
 Nov 14-Juuni 15  NabuccoZaccariaND BrnoDir: Jakub Klecker / J Kyzlink; Lav: G Selmeczi 
 Nov 14  ErnaniDon Ruy Gomez de SilvaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Jan Šrubař; Lav: Marián Chudovský 
 Okt-Nov 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Olivieri-Munroe / J Žídek; Lav: Martin Glaser 
 Okt 14-Märts 15  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Miriam Němcová; Lav: Carmen Or 
 Okt 14-Mai 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral / Lunobor / Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Kukučka / Trpišovský 
 Okt 14-Mai 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Prášil; Lav: J Nekvasil 
 Sept 14-Jaan 15  Eugene OneginGreminSlezské divadlo, OpavaDir: Chromčák; Lav: Cukr 
 Aug 14-Juuni 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Chalupecký; Lav: Martin Čičvák 
 Juuni 14  Certova stenaBenešSmetana Opera Festival, LitomyslDir: Robert Jindra; Lav: J Nekvasil 
 Juuni 14-Mai 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Lav: J Nekvasil 
 Aprill 14  Die SchopfungRaphael/AdamND BrnoDir: Caspar Richter / Ondrej Olos; Lav: Uwe Scholz 
 Aprill 14-Märts 15  La traviataDoctore itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Chalupecký; Lav: Carmen Or 
 Märts 14  RequiembasSlezské divadlo, OpavaDir: Chromčák;
 Veeb-Nov 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Olivieri-Munroe / J Žídek; Lav: Martin Glaser 
 Veeb-Juuni 14  Eugene OneginGreminSlezské divadlo, OpavaDir: Chromčák; Lav: Cukr 
 Jaan 14-Veeb 15  NabuccoZaccaria itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Tarant 
 Dets 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Lav: Tarant 
 Dets 13-Juuni 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Ivanović; Lav: J Nekvasil 
 Nov-Dets 13  Prodana nevestaKecal csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Lav: Racek 
 Nov 13-Mai 14  AidaRamfisND BrnoDir: J Kyzlink / Feranec; Lav: Veznik 
 Nov 13-Juuni 14  Prodana nevestaKecalND BrnoDir: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; Lav: Havelka 
 Okt-Nov 13  La WallyStromminger itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Srubař; Lav: V Klemens 
 Okt 13-Juuni 14  NabuccoZaccaria itSlezské divadlo, OpavaDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
 Okt 13-Nov 14  ErnaniDon de Silva itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / Jan Šrubař; Lav: Marián Chudovský 
 Okt 13-Juuni 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoDir: J Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Laco Adamik 
 Okt 13-Mai 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoDir: J Kyzlink; Lav: Zdeněk Kaloč 
 Okt 13-Veeb 14  A Midsummer Night's DreamTheseusND BrnoDir: Jakub Klecker; Lav: Meluzín 
 Sept-Nov 13  Kat'a KabanovaDikoj csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Lav: J Nekvasil 
 Sept 13-Juuni 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Chalupecký; Lav: Martin Čičvák 
 Sept 13-Mai 14  Anna BolenaEnrico VIII itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Oliver von Dohnányi / J Žídek; Lav: Ivan Krejčí 
Juuni 13  Anna BolenaEnrico VIIINational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; Lav: Ivan Krejčí 
Jaan-Aprill 13  Romeo et JulietteFrère LaurentNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Peter Gábor 
Jaan-Märts 13  Die SchopfungRaphael / AdamND BrnoDir: Caspar Richter / Ondrej Olos; Lav: Uwe Scholz 
Jaan-Mai 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itND BrnoDir: J Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Ladislav Adamík 
Dets 12-Aprill 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Studený 
Dets 12-Märts 13  Eugene OneginKníže GreminND BrnoDir: J Kyzlink; Lav: Zdeněk Kaloč 
Nov 12-Juuni 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Lav: Tarant 
Nov 12-Mai 13  Kat'a KabanovaDykojNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / J Žídek; Lav: J Nekvasil 
Okt 12-Mai 13  AidaRamfisND BrnoDir: J Kyzlink; Lav: Veznik 
Okt 12-Juuni 13  Prodana nevestaKecalND BrnoDir: Vronský / J Kyzlink; Lav: Havelka 
Okt 12-Mai 13  NabuccoZachariášSlezské divadlo, OpavaDir: T Hanák; Lav: Andělová-Pletichová 
Okt 12-Jaan 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: J Nekvasil 
Sept 12-Aprill 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Chalupecký; Lav: Martin Čičvák 
Sept 12-Veeb 13  La WallyStrommingerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: V Klemens 
Aprill-Juuni 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Zbyněk Müller; Lav: Peter Gábor 
Märts-Juuni 12  JenufaRychtářŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič / Robert Jindra; Lav: Tarant 
Dets 11-Mai 12  Prodana nevestaKecalND BrnoDir: Vronský / J Kyzlink; Lav: Havelka 
Dets 11-Mai 12  Romeo et JulietteBratr LaurentNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Brauner / J Žídek; Lav: Peter Gábor 
Nov 11-Märts 12  AidaRamfisND BrnoDir: J Kyzlink; Lav: Veznik 
Okt 11-Juuni 12  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Studený 
Sept 11-Mai 12  Prodana nevestaKecalNational Theatre Prague, PrahaDir: Lenárd / David Švec; Lav: Magdalena Švecová 
Sept 11-Juuni 12  Let's Make an OperaMaxNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Lav: Cukr 
Sept 11-Juuni 12  Let's Make an OperaBob/TomNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Lav: Cukr 
Sept 11-Veeb 12  JenufaNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Lav: Tarant 
Märts-Mai 11  FalstaffPistolaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra; Lav: Venjamin Směchov 
Veeb-Märts 11  L'Heure espagnoleInigo GomezŠtátne divadlo Košice, KosiceDir: Dohovič; Lav: A Thorwald 
Nov 10-Juuni 11  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Chalupecký; Lav: Carmen Or 
Nov 10-Mai 11  WertherBailliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: J Nekvasil 
Okt 10-Juuni 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre Prague, PrahaDir: Robert Jindra / Ivanović; Lav: Martin Čičvák 
Sept 10-Mai 11  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Jan Šrubař; Lav: Racek 
Sept 10-Aprill 11  Prodana nevestaKecal csNational Theatre Prague, PrahaDir: Lenárd / David Švec; Lav: Magdalena Švecová 
Sept-Dets 10  L'italiana in AlgeriMustafàNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaDir: Chalupecký; Lav: L Pugliese 
Sept 10-Juuni 11  RusalkaWater Goblin csNational Theatre Prague, PrahaDir: Hrůša / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman