Ondrej Mráz :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Ondrej Mráz

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Informatsioon puudub


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Jaan-Mai 14  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceDir: Štrunc; Lav: Hlinková 
 Okt 13-Mai 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir: J Kyzlink / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
 Sept 13-Veeb 14  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)Dir: Švec / Chalupecký; Lav: Sandroni 
 Sept 13-Mai 14  JakobinCount Vilém of Harasov csPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; Lav: Jiří Heřman 
 Sept 13-Jaan 14  FaustMefistofeles frPlzenDir: Brauner; Lav: Jiří Heřman 
 Aug 13-Juuni 14  Don GiovanniComtur itPraha(Estates)Dir: Netopil / Chalupecký / Švec; Lav: Kukučka / Trpišovský 
 Jaan-Mai 13  FaustMefistofelesPlzenDir: Brauner; Lav: Jiří Heřman 
 Dets 12-Veeb 13  CarmenZunigaKosiceDir: Dohovič / Kevický; Lav: Hončarivová 
 Nov 12-Mai 13  Kat'a KabanovaDykojOstravaDir: Robert Jindra / J Žídek; Lav: Jiří Nekvasil 
 Okt 12-Mai 13  I puritaniGiorgio ValtonBratislavaDir: Selecký / Kattah / Philipp Pointner; Lav: P Smolík 
 Okt 12-Aprill 13  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)Dir: Švec / Chalupecký; Lav: Sandroni 
 Okt 12-Jaan 13  ArmidaPetrOstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Jiří Nekvasil 
 Sept 12-Aprill 13  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceDir: P Gatto / Štefánek; Lav: Hlinková 
 Sept 12-Juuni 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)Dir: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; Lav: Jiří Heřman 
 Sept 12-Juuni 13  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; Lav: Jiří Heřman 
 Sept 12-Mai 13  Les contes d'HoffmannLindorfPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
 Sept 12-Mai 13  Les contes d'HoffmannDr MiraclePraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
 Sept 12-Mai 13  Les contes d'HoffmannDapertuttoPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
 Sept 12-Mai 13  Les contes d'HoffmannCoppéliusPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
 Aug 12-Juuni 13  Don GiovanniComturPraha(Estates)Dir: Netopil / Švec / Chalupecký; Lav: Kukučka / Trpišovský 
Juuni 12  Don GiovanniComtur  Praha(Estates)Dir: Netopil / Švec; Lav: Skutr 
Aprill-Mai 12  ParsifalTiturelPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Lav: Jiří Heřman 
Nov 11-Märts 12  Les contes d'HoffmannLuther  Praha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Nov 11-Märts 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Miracle/Dapertuto  Praha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Nov 11-Märts 12  Les contes d'HoffmannCrespel  Praha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Okt 11-Juuni 12  JakobinCount Vilém of HarasovPraha(Narodni)Dir: Netopil / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Sept 11-Juuni 12  RusalkaWater Goblin   csPraha(Narodni)Dir: Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman 
Sept 11-Juuni 12  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)Dir: Švec / Chalupecký; Lav: Sandroni / Flory 
Sept 11  Les contes d'HoffmannLuther, CrespelPafosDir: Zbynĕk Müller; Lav: Havelka 
Märts-Mai 11  ParsifalTiturelPraha(Narodni)Dir: J Fiore; Lav: Jiří Heřman 
Dets 10-Juuli 11  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)Dir: Švec; Lav: Sandroni / Flory 
Sept 10  ArianeMinotaurusPraha(Narodni)Dir: Netopil;
Sept 10  Le RossignolChamberlainPraha(Narodni)Dir: Netopil;
Sept 10  La bohemeCollinePafosDir: Lano; Lav: Veznik 
Sept 10-Mai 11  Les contes d'HoffmannLutherPraha(Narodni)Dir: Swierczewski / Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Sept 10-Mai 11  Les contes d'HoffmannCrespelPraha(Narodni)Dir: Swierczewski / Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Juuni 10  I puritaniNoRoleBratislavaDir: Aleksandar Markovic; Lav: P Smolík 
Märts-Mai 10  Les contes d'HoffmannCrespel/ LutherPraha(Narodni)Dir: Swierczewski / Zbyněk Müller; Lav: Havelka 
Veeb-Märts 10  FaustMefistoKosiceDir: Štefánek / Dohovič; Lav: Zdeněk Troška 
Jaan 10  Die ZauberfloteSarastroKosiceDir: Miloslav Oswald / Dohovič / Štefánek; Lav: Hlinková 
Jaan-Juuni 10  CarmenZunigaKosiceDir: Dohovič / Kevický; Lav: Hončarivová 
Nov 09-Veeb 10  Lucia di LammermoorRaimondo BidibendKosiceDir: Pagliazzi / Dohovič; Lav: Marián Chudovský 
Okt 09-Aprill 10  FaustMéphistophélésOstravaDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Luděk Golat 
Okt 09-Veeb 10  Prodana nevestaKecalKosiceDir: Dohovič / Kevický; Lav: Hončarivová 
Okt 09-Mai 10  Un ballo in mascheraSamuelKosiceDir: Štefánek / Dohovič; Lav: Veznik 
Sept 09-Veeb 10  Madama ButterflyLo zio BonzoKosiceDir: P Gatto / Štefánek; Lav: Hlinková 
Sept 09-Veeb 10  Eugene OneginGreminKosiceDir: Dohovič / Štefánek; Lav: Kapanina