Peter Konwitschny :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

Peter Konwitschny

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Susanne Herrnleben[var(ne)]


Personaalsed/mud veebilehed
 Parandus- või täiendusettepanek

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Juuli 16  Der fliegende HollanderLavastajaMünchen(Fest)Dir: A Fisch;
 Mai 16  Der fliegende HollanderLavastajaMünchen(SO)Dir: A Fisch;
 Dets 15  La bohemeLavastajaLeipzigDir: Gedschold;
 Juuli 15  Tristan und IsoldeLavastajaMünchen(Fest)Dir: Philippe Jordan;
 Aprill-Mai 15  La juiveLavastajaGentDir: Netopil / Pouspourikas;
 Aprill 15  La juiveLavastajaAntwerpen(Vlaamse)Dir: Netopil / Pouspourikas;
 Märts-Mai 15  La traviataLavastajaNürnbergDir: Marcus Bosch;
 Veeb-Märts 15  La traviataLavastajaLondon(ENO)Dir: R Böer;
 Veeb-Mai 15  HochwasserLavastajaHeidelberg(Theater)Dir: J Harneit;
 Veeb-Mai 15  Abends am FlussLavastajaHeidelberg(Theater)Dir: J Harneit;
 Dets 14-Veeb 15  La bohemeLavastajaLeipzigDir: Gedschold / U Schirmer / Carnall;
 Nov 14  JenufaLavastajaBrnoDir: Dirk Kaftan;
 Nov 14-Jaan 15  Lady Macbeth of MtsenskLavastajaKøbenhavn(KGL)Dir: Alexander Vedernikov;
 Sept-Okt 14  TannhauserLavastajaDresden(SSO)Dir: C Meister;
 Sept-Dets 14  JenufaLavastajaAugsburgDir: Dirk Kaftan;
 Juuli 14  Der fliegende HollanderLavastajaMünchen(Fest)Dir: Feltz;
 Juuli 14  La traviataLavastajaWien(Theater)Dir: Sian Edwards;
 Aprill 14  ParsifalLavastajaMünchen(SO)Dir: A Fisch;
 Märts-Juuni 14  JenufaLavastajaGraz(Buehnen)Dir: Dirk Kaftan;
 Märts 14  La traviataLavastajaNürnbergDir: Marcus Bosch;
 Jaan-Juuni 14  La bohemeLavastajaBratislavaDir: Leginus / F Haider;
 Jaan 14  Der fliegende HollanderLavastajaMünchen(SO)Dir: Feltz;
 Jaan-Mai 14  ElektraLavastajaLeipzigDir: U Schirmer;
 Dets 13-Veeb 14  Die ZauberfloteLavastajaStuttgartDir: Sandner;
 Dets 13-Jaan 14  LohengrinLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
 Dets 13-Jaan 14  La bohemeLavastajaLeipzigDir: Foremny;
 Okt-Nov 13  TannhauserLavastajaDresden(SSO)Dir: Trinks;
 Okt 13  Der fliegende HollanderLavastajaMoscow(Bolshoi)Dir: Sinaisky / Alexei Bogorad;
 Sept 13-Juuni 14  Eugene OneginLavastajaBratislavaDir: J Kyzlink / Valentovic;
Juuli 13  ParsifalLavastajaMünchen(Fest)Dir: Nagano;
Juuli 13  Tristan und IsoldeLavastajaMünchen(Fest)Dir: Nagano;
Juuli 13  AttilaLavastajaWien(Theater)Dir: Frizza;
Juuni 13  Der fliegende HollanderLavastajaMünchen(Fest)Dir: A Fisch;
Mai 13  LohengrinLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Aprill 13  Der fliegende HollanderLavastajaMünchen(SO)Dir: A Fisch;
Aprill 13  Don CarlosLavastajaWien(SO)Dir: Bertrand de Billy;
Aprill-Mai 13  Don GiovanniLavastajaBerlin(Komische)Dir: Sandner;
Aprill-Mai 13  Die Meistersinger von NurnbergLavastajaHamburg(SO)Dir: Simone Young;
Märts 13  ParsifalLavastajaMünchen(SO)Dir: Nagano;
Märts 13  Tristan und IsoldeLavastajaMünchen(SO)Dir: Nagano;
Veeb-Märts 13  La traviataLavastajaLondon(ENO)Dir: M Hofstetter;
Jaan-Juuni 13  Cosi fan tutteLavastajaLeipzigDir: Bramall;
Jaan-Veeb 13  GotterdammerungLavastajaStuttgartDir: Marc Soustrot;
Jaan-Veeb 13  Don CarlosLavastajaHamburg(SO)Dir: Alexander Joel;
Dets 12-Jaan 13  Die ZauberfloteLavastajaStuttgartDir: Sandner;
Dets 12-Jaan 13  La bohemeLavastajaLeipzigDir: W Lacey;
Nov-Dets 12  MacbethLavastajaLeipzigDir: Foremny;
Okt 12-Juuni 13  Eugene OneginLavastajaBratislavaDir: J Kyzlink;
Okt-Nov 12  La traviataLavastajaGraz(Buehnen)Dir: Hindoyan;
Mai-Juuni 12  ElektraLavastajaStuttgartDir: Georg Fritzsch;
Aprill 12  ParsifalLavastajaMünchen(SO)Dir: Nagano;
Märts-Juuni 12  AlcesteLavastajaLeipzigDir: Bramall;
Märts-Juuni 12  Iphigenie en AulideLavastajaLeipzigDir: Foremny;
Veeb-Juuni 12  Eugene OneginLavastajaBratislavaDir: Selecký / J Kyzlink / Tužinský;
Jaan-Juuli 12  La traviataLavastajaNürnbergDir: Marcus Bosch;
Jaan 12  Der fliegende HollanderLavastajaMünchen(SO)Dir: Kazushi Ono;
Dets 11-Juuli 12  Cosi fan tutteLavastajaLeipzigDir: Bramall;
Dets 11-Jaan 12  Don CarlosLavastajaHamburg(SO)Dir: Alexander Joel;
Dets 11  From the House of the DeadLavastajaWien(SO)Dir: Welser-Möst;
Dets 11-Aprill 12  MacbethLavastajaLeipzigDir: U Schirmer / W Lacey;
Nov-Dets 11  La bohemeLavastajaLeipzigDir: Foremny / W Lacey;
Nov 11-Veeb 12  Pikovaya DamaLavastajaGraz(Buehnen)Dir: Tecwyn Evans;
Sept-Nov 11  SalomeLavastajaGöteborgDir: Patrik Ringborg;
Sept 11-Aprill 12  Eugene OneginLavastajaLeipzigDir: Foremny;
Juuli 11  Tristan und IsoldeLavastajaMünchen(Fest)Dir: Nagano;
Juuni 11  AidaLavastajaGentDir: D Jurowski;
Juuni-Juuli 11  From the House of the DeadLavastajaZurich(Oper)Dir: Metzmacher;
Mai 11  Der FreischutzLavastajaBarcelona(Liceu)Dir: M Boder / R Reimer;
Aprill-Juuni 11  ElektraLavastajaLeipzigDir: U Schirmer;
Aprill-Mai 11  AidaLavastajaLeipzigDir: A Schüller;
Aprill 11  ParsifalLavastajaMünchen(SO)Dir: Nagano;
Märts-Juuni 11  Cosi fan tutteLavastajaLeipzigDir: Stoehr / W Lacey;
Jaan-Mai 11  La traviataLavastajaGraz(Buehnen)Dir: Tecwyn Evans;
Jaan 11  Das Land des LachelnsLavastajaBerlin(Komische)Dir: János Kovács;
Dets 10-Jaan 11  Don GiovanniLavastajaBerlin(Komische)Dir: Foremny / Numajiri;
Nov 10-Jaan 11  Iphigenie en AulideLavastajaLeipzigDir: Nicholas Kok / W Lacey;
Nov 10-Juuni 11  TannhauserLavastajaDresden(SSO)Dir: Schneider.cond / Blunier;
Nov-Dets 10  AlcesteLavastajaLeipzigDir: Carignani;
Nov-Dets 10  La bohemeLavastajaLeipzigDir: U Schirmer / A Schüller;
Sept 10-Juuni 11  Madama ButterflyLavastajaBratislavaDir: Selecký / Oliver von Dohnányi / Leginus / Marco Munari;
Sept 10-Aprill 11  Eugene OneginLavastajaBratislavaDir: Selecký / J Kyzlink / Tužinský;
Sept 10-Aprill 11  Eugene OneginLavastajaLeipzigDir: A Schüller;