René Pape, bass :: Graafik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
Näita juhiseid
 Artist: Sarnane

René Pape

Graafik
Repertuaar
Fotod
Biograafia
Kontakt
Esindaja kontaktinfo
 Böttger[Gen, Maailm]
 IMG Paris[Prantsusmaa]
 IMG Italia[Itaalia]
 Rayfield Allied[Suurbritannia]

Personaalsed/mud veebilehed
 http://www.renepape.com

 Ooperiteatri informatsioon  Debüüt kompaniis
 Agendi/artisti informatsioon  Debüütroll
Alates  / Kuni Ooper  roll  Asukoht 
 Juuli 15  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)Dir: A Fisch; Lav: Jürgen Rose 
 Juuli 15  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)Dir: Philippe Jordan; Lav: Konwitschny 
 Okt-Nov 14  Die ZauberfloteSarastroNew York(Met)Dir: Adam Fischer; Lav: Taymor 
 Sept-Okt 14  MacbethBancoNew York(Met)Dir: Luisi; Lav: Adrian Noble 
 Aug 14  Tristan und IsoldeEl Rey MarkeBuenos Aires(Colon)Dir: Barenboim;
 Juuli 14  FidelioNoRoleVerbierDir: Minkowski;
 Mai-Juuni 14  ElektraOrest itMilano(Scala)Dir: Esa-Pekka Salonen; Lav: Chéreau 
 Mai 14  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)Dir: Massimo Zanetti; Lav: Himmelmann 
 Aprill 14  TannhauserLandgraf HermannBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: S Waltz 
 Veeb-Märts 14  Don CarlosFilippo II itZurich(Oper)Dir: Luisi; Lav: Bechtolf 
 Jaan-Juuni 14  ElektraOrest deDresden(SSO)Dir: C Thielemann; Lav: Barbara Frey 
 Nov-Dets 13  ParsifalGurnemanz deLondon(RO)Dir: Pappano; Lav: S Langridge 
 Nov 13-Märts 14  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)Dir: Märtig; Lav: August Everding 
 Okt 13  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)Dir: Luisi / d'Espinosa; Lav: S Braunschweig 
 Sept 13  RequiemBasBucuresti(Fest)Dir: Pappano;
 Juuli 13  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)Dir: Zubin Mehta; Lav: Jürgen Rose 
 Juuli 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(Fest)Dir: Nagano; Lav: Konwitschny 
 Juuni 13  Die WalkureWotanMilano(Scala)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
 Mai 13  The Dream of GerontiusBassDresden(Fest)Dir: Kreile;
 Mai 13  ConcertNoRoleSt Petersburg(Mariinsky)Dir: Gergiev;
 Märts-Aprill 13  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
 Märts 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(SO)Dir: Nagano; Lav: Konwitschny 
 Veeb-Märts 13  ParsifalGurnemanz deNew York(Met)Dir: D Gatti / A Fisch; Lav: François Girard 
 Dets 12  LohengrinHeinrich der VoglerMilano(Scala)Dir: Barenboim; Lav: C Guth 
 Nov 12-Mai 13  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)Dir: Soddy / Salemkour; Lav: August Everding 
 Okt-Nov 12  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)Dir: Massimo Zanetti; Lav: Himmelmann 
 Okt 12-Aprill 13  Die WalkureWotan deBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
 Sept 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)Dir: Welser-Möst; Lav: D Abbado 
Juuni 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)Dir: Welser-Möst; Lav: D Abbado 
Aprill 12  Die WalkureWotanBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
Märts 12  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
Märts 12  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: H Kupfer 
Veeb 12  RecitalBarcelona(Liceu)
Veeb 12  RecitalBasseGenève(Opera)
Jaan 12  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)Dir: A Fisch; Lav: Jürgen Rose 
Nov 11-Jaan 12  FaustMéphistophélèsNew York(Met)Dir: Nézet-Séguin / Pierre Vallet; Lav: McAnuff 
Sept-Okt 11  FaustMéphistophélèsLondon(RO)Dir: Pidò; Lav: McVicar / Blakeley 
Juuli 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)Dir: Nagano; Lav: Konwitschny 
Juuli 11  RecitalbasseVerbier
Juuni 11  Don CarlosFilippo IITokyo(NHK)Dir: Luisi;
Juuni 11  Don CarlosFilippo IINagoyaDir: Luisi;
Mai 11  PaulusBassDresden(Fest)Dir: Rademann;
Mai 11  Don CarlosFilippo IIBerlin(UDL)Dir: Massimo Zanetti; Lav: Himmelmann 
Jaan 11  RecitalLos Angeles(Opera)
Dets 10-Mai 11  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)Dir: Soddy / Salemkour; Lav: August Everding 
Okt 10-Märts 11  Boris GodunovBoris GodunovNew York(Met)Dir: Gergiev / Smelkov; Lav: Peter Stein 
Aug 10  ElektraOrest deSalzburg(Fest)Dir: D Gatti; Lav: Lehnhoff 
Juuli 10  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)Dir: Marco Armiliato; Lav: Jürgen Rose 
Juuni-Juuli 10  Boris GodunovBoris GodunovDresden(SSO)Dir: Lano / Sebastian Weigle; Lav: Pade 
Juuni 10  RecitalBassDresden(SSO)
Mai 10  Das RheingoldWotanMilano(Scala)Dir: Barenboim; Lav: Cassiers 
Märts-Juuni 10  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: A Freyer 
Veeb-Märts 10  FaustMéphistophélès frBerlin(UDL)Dir: Altinoglu; Lav: Wiegand 
Veeb 10  EliasEliasBarcelona(Liceu)Dir: Ros-Marbà;
Okt-Nov 09  FaustMéphistophélès frChicago(Opera)Dir: Andrew Davis; Lav: F Corsaro 
Aug 09-Aprill 10  Tristan und IsoldeKönig Marke itBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: H Kupfer 
Juuli 09  Don GiovanniLeporelloVerbierDir: Honeck;
Juuli 09  RequiembassTel AvivDir: Barenboim;
Juuni 09  RecitalBassFrankfurt(Oper)
Juuni 09  RequiembassoRoma(S.Cecilia)Dir: Barenboim;
Juuni 09  ParsifalNoRoleSt Petersburg(White)
Juuni 09  RecitalbassDresden(Fest)
Mai 09  Don GiovanniLeporelloWien(SO)Dir: Constantinos Carydis; Lav: R De Simone 
Aprill-Mai 09  Die WalkureHundingNew York(Met)Dir: James Levine; Lav: Otto Schenk 
Aprill 09  LohengrinHeinrich der VoglerBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Herheim 
Märts-Mai 09  Das RheingoldFasoltNew York(Met)Dir: James Levine; Lav: Otto Schenk 
Märts 09  ParsifalGurnemanz deBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: Eichinger 
Veeb 09  FaustMéphistophélès frBerlin(UDL)Dir: Altinoglu; Lav: Wiegand 
Jaan 09  RequiembassoRoma(S.Cecilia)Dir: Pappano;
Dets 08-Juuli 09  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)Dir: D Ettinger / Salemkour / Beermann; Lav: August Everding 
Dets 08-Juuli 09  Boris GodunovBoris Godunov ruDresden(SSO)Dir: Sebastian Weigle; Lav: Pade 
Nov-Dets 08  Tristan und IsoldeKing MarkeNew York(Met)Dir: Barenboim; Lav: D Dorn 
Nov 08  ElijahbassoRoma(S.Cecilia)Dir: K Masur;
Sept-Okt 08  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(UDL)Dir: Barenboim; Lav: A Freyer 
Sept-Okt 08  Don CarlosFilippo IIOslo(DNO)Dir: Guidarini; Lav: Hytner 
Aug 08  FaustMephistophélèsOrangeDir: M Plasson; Lav: Nicolas Joël