Anna Erxleben :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Anna Erxleben

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Informacija nepateikta


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Geg 16  CarmenMicaëlaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Schöbel / U Raab 
 Lapkr 15-Bal 16  Eine Nacht in VenedigAnninaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Florian Merz / Preu; R: Dosch 
 Spal-Gruod 15  Das FeuerwerkIdunaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Thomas Gläser; R: P Kube 
 Rugs-Spal 15  Un ballo in mascheraAmeliaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Christian Voß / Florian Merz; R: S Ritschel 
 Rugs 15-Geg 16  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: Schöbel 
 Rugpj 15  Der FreischutzAgatheLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / J Horstmann; R: Horst Otto Kupich 
 Geg-Birz 15  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: Schöbel 
 Bal-Birz 15  Die FledermausRosalindeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Florian Merz; R: Dosch 
 Bal-Birz 15  Das FeuerwerkIdunaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: P Kube 
 Rugs-Lapkr 14  Frau LunaFrau LunaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Susanne Knapp 
Birz-Rugpj 14  Der FreischutzAgatheLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
Bal-Geg 14  Der Graf von LuxemburgAngèle DidierLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Horst Otto Kupich 
Lapkr 13-Vas 14  L'orfeoLa MusicaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
Lapkr 13  Die FledermausRosalindeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu / Florian Merz; R: Dosch 
Spal-Gruod 13  Der Graf von LuxemburgAngèle DidierTheater NordhausenD: Michael Ellis Ingram; R: Dosch 
Rugs 13-Saus 14  Frau LunaFrau LunaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Susanne Knapp 
Rugs-Lapkr 13  Das LiebesverbotMarianaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Christian Voß; R: Horstkotte 
Kov-Geg 13  L'orfeoLa MusicaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann; R: J Horstmann 
Kov-Bal 13  Die lustigen Weiber von WindsorFrau FluthLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
Saus 13  Die FledermausRosalindeLandesbühnen Sachsen, RadebeulR: Dosch 
Gruod 12-Geg 13  Das LiebesverbotMarianaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: J Horstmann / Christian Voß; R: Horstkotte 
Lapkr 11  FaustKunigundeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
Spal 11-Kov 12  La bohemeMimì deLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
Rugpj 11  Die ZauberflotePaminaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
Rugpj 11  Der FreischutzAgatheLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli / Hee-Chuhn Choi; R: Horst Otto Kupich 
Rugpj 11  Grafin MarizaGräfin MarizaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Dosch 
Birz-Rugpj 11  Grafin MarizaGräfin MarizaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Dosch 
Saus-Kov 11  Die FledermausRosalindeLandesbühnen Sachsen, RadebeulR: Dosch 
Saus-Geg 11  Der Graf von LuxemburgAngèle DidierLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Horst O Kupich 
Lapkr 10-Birz 11  Das Land des LachelnsLisaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; R: Dosch 
Spal 10-Geg 11  Die ZauberflotePaminaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Therese Schmidt 
Rugs 10-Bal 11  FaustKunigundeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; R: Horst Otto Kupich 
Birz-Rugpj 10  Der FreischutzAgatheLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli / Hee-Chuhn Choi; R: Horst Otto Kupich