Attila Jun, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Attila Jun

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Lore-M Schulz[Gen, Pasaulis]
 Vitoria[var(ne)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Birz 15  Luisa MillerWurm itStaatstheater StuttgartD: Comin; R: Markus Dietz 
 Kov-Bal 15  Tristan und IsoldeLe Roi MarkeOpéra National du Rhin, StrasbourgD: Axel Kober; R: Antony McDonald 
 Spal 14  Don GiovanniIl Commendatore itLa Fenice, VeneziaD: Stefano Montanari; R: Michieletto 
 Rugpj 14  GotterdammerungHagenBayreuther FestspieleD: Kirill Petrenko; R: Castorf 
Liep 14  Tristan und IsoldeKönig Marke deStaatstheater StuttgartD: S Cambreling; R: Wieler / S Morabito 
Birz 14  GotterdammerungHagenWiener StaatsoperD: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
Kov-Bal 14  SiegfriedFafner deStaatstheater StuttgartD: Marc Soustrot; R: Wieler / S Morabito 
Gruod 13-Vas 14  Die ZauberfloteSarastroStaatstheater StuttgartD: Sandner; R: Peter Konwitschny 
Spal 13  ParsifalGurnemanzBeijing Music FestivalD: Gustav Kuhn; R: Michael Schultz 
Liep-Rugpj 13  GotterdammerungHagenBayreuther FestspieleD: Kirill Petrenko; R: Castorf 
Birz 13  GotterdammerungHagen deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
Bal-Geg 13  ParsifalGurnemanz deStaatstheater StuttgartD: S Cambreling; R: Bieito 
Saus-Vas 13  GotterdammerungHagen deStaatstheater StuttgartD: Marc Soustrot; R: Peter Konwitschny 
Lapkr-Gruod 12  Tristan und IsoldeKönig Marke deLa Fenice, VeneziaD: Myung-Whun Chung; R: Paul Curran 
Lapkr-Gruod 12  NormaOroveso itStaatstheater StuttgartD: Ivan Anguélov; R: Wieler / S Morabito 
Rugs 12-Saus 13  Don GiovanniIl Commendatore itStaatstheater StuttgartD: Antony Hermus; R: A Moses 
Liep 12  AidaRamfisGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: R Palumbo; R: José Antonio Gutiérrez 
Liep 12  SolarisSartoriusBregenz FestivalD: Markus Stenz; R: M Leiser / Caurier 
Geg 12  Die WalkureHunding deDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Kov-Birz 12  Luisa MillerWurmStaatstheater StuttgartD: Carella; R: Markus Dietz 
Kov-Liep 12  GotterdammerungHagen deAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Kosky 
Vas-Kov 12  GotterdammerungHagen deStaatsoper HamburgD: Simone Young; R: C Guth 
Gruod 11-Bal 12  NormaOroveso itStaatstheater StuttgartD: Ivan Anguélov; R: Wieler / S Morabito 
Rugs-Lapkr 11  Der fliegende HollanderDaland deStaatstheater StuttgartD: S Hewett / Gómez Ríos / Handschuh / Titus Engel; R: Bieito 
Liep 11  Der fliegende HollanderDalandStaatstheater StuttgartD: Handschuh; R: Bieito 
Birz-Liep 11  Das RheingoldFafner deLa Fenice, VeneziaD: Jeffrey Tate; R: Carsen 
Geg-Liep 11  Der FreischutzKasparStaatstheater StuttgartD: Handschuh; R: A Freyer / McKechnie 
Bal 11  Symphony 9BassBunka Kaikan, TokyoD: Zubin Mehta;
Kov-Bal 11  ParsifalGurnemanzStaatstheater StuttgartD: Honeck; R: Bieito 
Lapkr 10  Das RheingoldFasoltTeatro de la Maestranza, SevillaD: P Halffter; R: Padrissa 
Spal 10-Liep 11  GotterdammerungHagenAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Kosky 
Rugs 10  Luisa MillerWurmStaatstheater StuttgartD: Søndergård; R: Markus Dietz