Attila Jun, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Attila Jun

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Lore-M Schulz[Gen, Pasaulis]
 Vitoria[var(ne)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Bal-Birz 15  Luisa MillerWurm itStuttgartD: Comin; R: Markus Dietz 
 Kov-Bal 15  Tristan und IsoldeLe Roi MarkeStrasbourg(Opera)D: Axel Kober; R: Antony McDonald 
 Spal 14  Don GiovanniIl Commendatore itVenezia(Fenice)D: Stefano Montanari; R: Michieletto 
 Rugpj 14  GotterdammerungHagenBayreuth(Wagner)D: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Liep 14  Tristan und IsoldeKönig Marke deStuttgartD: S Cambreling; R: Wieler / S Morabito 
 Birz 14  GotterdammerungHagenWien(SO)D: Jeffrey Tate; R: Bechtolf 
 Kov-Bal 14  SiegfriedFafner deStuttgartD: Marc Soustrot; R: Wieler / S Morabito 
 Gruod 13-Vas 14  Die ZauberfloteSarastroStuttgartD: Sandner; R: Konwitschny 
 Spal 13  ParsifalGurnemanzBeijing(Fest)D: Gustav Kuhn; R: Michael Schultz 
 Liep-Rugpj 13  GotterdammerungHagenBayreuth(Wagner)D: Kirill Petrenko; R: Castorf 
 Birz 13  GotterdammerungHagen deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 Bal-Geg 13  ParsifalGurnemanz deStuttgartD: S Cambreling; R: Bieito 
 Saus-Vas 13  GotterdammerungHagen deStuttgartD: Marc Soustrot; R: Konwitschny 
 Lapkr-Gruod 12  Tristan und IsoldeKönig Marke deVenezia(Fenice)D: Myung Whun Chung; R: Paul Curran 
 Lapkr-Gruod 12  NormaOroveso itStuttgartD: Ivan Anguélov; R: Wieler / S Morabito 
 Rugs 12-Saus 13  Don GiovanniIl Commendatore itStuttgartD: Antony Hermus; R: Andrea Moses 
Liep 12  AidaRamfisBarcelona(Liceu)D: R Palumbo; R: José Antonio Gutiérrez 
Liep 12  SolarisSartoriusBregenz(Fest)D: Markus Stenz; R: M Leiser / Caurier 
Geg 12  Die WalkureHunding deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Kov-Birz 12  Luisa MillerWurmStuttgartD: Carella; R: Markus Dietz 
Kov-Liep 12  GotterdammerungHagen deEssenD: Soltesz; R: Kosky 
Vas-Kov 12  GotterdammerungHagen deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
Gruod 11-Bal 12  NormaOroveso itStuttgartD: Ivan Anguélov; R: Wieler / S Morabito 
Rugs-Lapkr 11  Der fliegende HollanderDaland deStuttgartD: Hewett / Gómez Ríos / Handschuh / Titus Engel; R: Bieito 
Liep 11  Der fliegende HollanderDalandStuttgartD: Handschuh; R: Bieito 
Birz-Liep 11  Das RheingoldFafner deVenezia(Fenice)D: Jeffrey Tate; R: Carsen 
Geg-Liep 11  Der FreischutzKasparStuttgartD: Handschuh; R: A Freyer / McKechnie 
Bal 11  Symphony 9BassTokyo(BK)D: Zubin Mehta;
Kov-Bal 11  ParsifalGurnemanzStuttgartD: Honeck; R: Bieito 
Lapkr 10  Das RheingoldFasoltSevilla(Maestranza)D: P Halffter; R: Padrissa 
Spal 10-Liep 11  GotterdammerungHagenEssenD: Soltesz; R: Kosky 
Rugs 10  Luisa MillerWurmStuttgartD: Søndergård; R: Markus Dietz