Christa Ratzenböck, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Christa Ratzenböck

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Atelier Musicale[Gen, Pasaulis]
 MAP[Pasaulis(ne)]
 Agentur Guelzow
 Vladarski


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Vas-Birz 16  McTeagueMaria Miranda Macapa enLandestheater LinzD: Dennis Russell Davies / Linton-France; R: M Davids 
 Gruod 15-Bal 16  Hansel und GretelGertrud deLandestheater LinzD: Moriuchi / Reibel; R: Mennicken 
 Geg-Birz 15  Der RosenkavalierAnnina deLandestheater LinzD: Dennis Russell Davies / Moriuchi; R: Pilavachi 
 Vas-Geg 15  Die WalkureGerhilde deLandestheater LinzD: Dennis Russell Davies / Linton-France; R: Uwe Eric Laufenberg 
 Saus-Vas 15  Im weissen Rosslosepha VogelhuberStadttheater KlagenfurtD: Mitsugu Hoshino; R: A Stiehl 
 Rugpj 14  Le nozze di FigaroMarcellinaJennersdorf FestivalsommerD: Wildner; R: Robert Herzl 
 Liep 14  Zeisls HiobDeborahMünchner Opernfestspiele, MünchenD: Daniel Grossmann; R: Hakenbeck 
 Birz 14  Der fliegende HollanderMaryRichard Wagner Festival WelsD: R Weikert; R: Herbert Adler 
 Saus-Bal 14  Der RosenkavalierAnnina deLandestheater LinzD: Dennis Russell Davies / Moriuchi; R: Pilavachi 
 Lapkr 13-Vas 14  Spuren der VerirrtenDer DritteLandestheater LinzD: Dennis Russell Davies / Ingensand; R: Pountney 
 Rugs-Spal 13  Der RosenkavalierAnnina deStadttheater KlagenfurtD: Soddy; R: Marco Storman 
 Rugpj 13  Hansel und GretelGertrudJennersdorf FestivalsommerD: Sebastian Weigle; R: Köpplinger 
Bal 13  Der RosenkavalierAnnina deLandestheater LinzD: Dennis Russell Davies; R: Pilavachi 
Bal 13  Spuren der VerirrtenDer Dritte deLandestheater LinzD: Dennis Russell Davies; R: Pountney 
Rugpj 12  Der WildschutzDie GräfinJennersdorf FestivalsommerD: Sebastian Weigle; R: Dominik Wilgenbus 
Liep-Rugs 12  ZigeunerliebeIlona von KöröshazaLehár Festival Bad IschlD: M Burkert; R: Leonard Prinsloo 
Geg-Birz 12  ParsifalFlowermaidensRichard Wagner Festival WelsD: R Weikert; R: Herbert Adler 
Geg-Birz 12  ParsifalAltsoloRichard Wagner Festival WelsD: R Weikert; R: Herbert Adler 
Geg-Birz 12  Der RosenkavalierAnninaLandestheater LinzD: Dennis Russell Davies / Moriuchi; R: Pilavachi 
Gruod 11-Kov 12  Die Omama im ApfelbaumOmamaLandestheater LinzD: Reibel / B Sitarski; R: Markus Tschubert 
Gruod 11-Kov 12  Die Omama im ApfelbaumFrau FinkLandestheater LinzD: Reibel / B Sitarski; R: Markus Tschubert 
Spal-Lapkr 11  FaustNoRoleStadttheater Baden, Baden bei WienD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl 
Bal 11  Dialogues des CarmelitesSœur Mathilde frTheater an der WienD: Bertrand de Billy; R: Carsen 
Saus-Birz 11  Die lustigen Weiber von WindsorFrau Reich deStadttheater BernD: Dinić / Rekers; R: Stollwitzer 
Rugpj 10  Prodana nevestaHataJennersdorf FestivalsommerD: Bibl; R: Robert Herzl 
Liep-Rugpj 10  Die Zauberflote2. DameOpernfestspiele St MargarethenD: Schoots / Wolfgang Gröhs / J Hattori; R: Waba