Christina Bock, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Christina Bock

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Konstantin Unger Artists[Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz-Liep 16  Don GiovanniZerlina itSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber; R: Kriegenburg 
 Bal 16  FaustSiébel frSächsische Staatsoper, DresdenD: Repušić; R: Keith Warner 
 Kov 16  Giulio Cesare in EgittoSesto itSächsische Staatsoper, DresdenD: A De Marchi; R: Jens Daniel Herzog 
 Vas 16  Die WalkureWaltraute deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Willy Decker 
 Saus-Vas 16  Cavalleria rusticanaLola itSächsische Staatsoper, DresdenD: Ranzani; R: Philipp Stölzl 
 Gruod 15-Saus 16  Die FledermausPrinz OrlowskySächsische Staatsoper, DresdenD: Hanus; R: Günter Krämer 
 Gruod 15  The Great GatsbyJordan Baker enSächsische Staatsoper, DresdenD: Wayne Marshall; R: Keith Warner 
 Rugs 15-Birz 16  Le nozze di FigaroCherubino itSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber; R: Erath 
 Liep 15  Le nozze di FigaroCherubino itSavonlinna Opera FestivalD: Omer Meir Wellber; R: Erath 
 Birz-Liep 15  Le nozze di FigaroCherubino itSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber; R: Erath 
 Kov 15  Die Bruder LowenherzJonathanLucerne Festival zu Ostern, LuzernD: Erik Oña; R: Manfred Weiss 
 Kov 15  Die Bruder LowenherzJonathanSächsische Staatsoper, DresdenD: Erik Oña; R: W Sutcliffe 
 Saus-Geg 15  Die Zauberflote2. Dame deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Ulrich Wagner / Thorau; R: Ulrich Peters 
 Gruod 14-Birz 15  Die FledermausPrinz OrlowskySächsische Staatsoper, DresdenD: Hanus; R: Günter Krämer 
 Gruod 14-Saus 15  KonigskinderDie Wirtstochter deSächsische Staatsoper, DresdenD: Koenigs; R: Mijnssen 
 Gruod 14  Der RosenkavalierAdelige Waise 3Sächsische Staatsoper, DresdenD: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 Lapkr 14-Vas 15  Hansel und GretelSandmännchenTheater HeilbronnD: Ulrich Wagner; R: A Thorwald 
 Lapkr 14-Kov 15  Die FledermausPrinz OrlowskyBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Fioroni / T Reinhardt 
 Spal 14-Saus 15  L'Enfant et les sortilegesDas KindBadisches Staatstheater KarlsruheD: Gedschold; R: Heyder 
 Rugs-Lapkr 14  Daphne2. Magd deSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber; R: Torsten Fischer 
 Birz-Liep 14  L'Enfant et les sortilegesDas Kind frBadisches Staatstheater KarlsruheD: Gedschold; R: Heyder 
 Kov-Geg 14  Die PassagierinVlastaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Gedschold; R: Müller-Brandes 
 Vas-Bal 14  Where the Wild Things AreMama/Zippy deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Gedschold; R: Annette Weber 
 Saus-Birz 14  Die Zauberflote2. Dame deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Gedschold; R: Ulrich Peters 
 Gruod 13-Liep 14  Die FledermausPrinz Orlowsky deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: Fioroni 
 Gruod 13  Hansel und GretelSandmännchen deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Ulrich Wagner; R: A Thorwald 
Bal-Liep 13  BorderAbiah deBadisches Staatstheater KarlsruheD: Steven Moore; R: U Stöck 
Gruod 12-Bal 13  Die Zauberflote2. DameBadisches Staatstheater KarlsruheD: Gedschold; R: Ulrich Peters 
Gruod 12-Birz 13  Der Vetter aus DingsdaHannchenBadisches Staatstheater KarlsruheD: Ziemen; R: Bernd Mottl 
Lapkr 12-Saus 13  Hansel und GretelSandmännchenBadisches Staatstheater KarlsruheD: Ulrich Wagner; R: A Thorwald 
Lapkr 12-Bal 13  CarmenMercédèsBadisches Staatstheater KarlsruheD: Willig; R: A Thorwald 
Spal-Lapkr 12  Wallenberg2. Diplomat / MitarbeiterBadisches Staatstheater KarlsruheD: Willig; R: T Kratzer 
Spal 12  RigolettoGiovannaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
Gruod 11-Liep 12  Barbe-bleueIsaureBadisches Staatstheater KarlsruheD: Bieringer; R: A Stiehl 
Lapkr 11-Birz 12  RigolettoGiovannaBadisches Staatstheater KarlsruheD: Willig; R: Lucassen 
Rugs-Spal 11  La traviataAnnina itBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: A Thorwald 
Geg 11  TannhauserEdelknabenTheater und Philharmonie Thüringen, AltenburgD: Troester; R: Kochheim 
Lapkr 10-Birz 11  Die Zauberflote3. DameTheater und Philharmonie Thüringen, GeraD: Howard Arman; R: Weigner