Gleb Filshtinsky, lighting designer 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Gleb Filshtinsky,  lighting designer
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 JL Artist

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.filshtinsky.ru


Future performances[P] Premjera
Gleb Filshtinsky: Užimtumo planas
Nuo Opera 
2-16 Birz 2018 Tosca Staatsoper Unter den Linden, Berlin (R:Hermanis, Hartmann)
Staatsoper Unter den Linden
30 Kov-2 Bal 2018 Parsifal FESTTAGE, Berlin (R:Tcherniakov)
Staatsoper Unter den Linden
28 Kov-5 Bal 2018 Parsifal Wiener Staatsoper (R:Hermanis)
Staatsoper
25 Kov-9 Bal 2018 A Kékszákallú herceg vára Staatsoper Hamburg (R:Tcherniakov)
Staatsoper
25 Vas-9 Kov 2018 Senza sangue Staatsoper Hamburg (R:Tcherniakov)
Staatsoper
11 Vas-18 Kov 2018 Tristan und Isolde [P] Staatsoper Unter den Linden, Berlin (R:Tcherniakov)
Staatsoper Unter den Linden
5 Gruod 2017 A Life for the Tsar Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Mariinsky II
26 Lapkr-3 Gruod 2017 Simon Boccanegra Bayerische Staatsoper, München (R:Tcherniakov)
Nationaltheater
31 Spal 2017 Jenůfa Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Mariinsky Theatre
22 Spal 2017-3 Kov 2018 Götterdämmerung Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gergiev(original), Tsypin)
Mariinsky II
21 Spal 2017-3 Kov 2018 Siegfried Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gergiev(original), Tsypin)
Mariinsky II
20 Spal 2017-2 Kov 2018 Die Walküre Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gergiev(original), Tsypin)
Mariinsky II
19 Spal 2017-1 Kov 2018 Das Rheingold Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gergiev(original), Tsypin)
Mariinsky II
14 Spal-13 Gruod 2017 Lucia di Lammermoor Stanislavsky Opera, Moscow (R:Shapiro)
SND Theatre
23 Rugs 2017-23 Vas 2018 Otello Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Mariinsky II
Liep 2017 Semyon Kotko Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Liep 2017 Carmen [P] Festival d'Aix en Provence (R:Tcherniakov)
Bal-Geg 2017 Snegurotchka Opéra National de Paris (R:Tcherniakov)
Bal 2017 Parsifal Staatsoper Unter den Linden, Berlin (R:Tcherniakov)
Kov-Bal 2017 Parsifal [P] Wiener Staatsoper (R:Hermanis)
Kov-Bal 2017 Jenůfa Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Vas 2017 Prince Igor [P] De Nationale Opera, Amsterdam (R:Tcherniakov)
Saus-Geg 2017 Yevgeny Onegin Bolshoi Theatre, Moscow (R:Tcherniakov)
Saus-Liep 2017 Otello Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Gruod 2016-Vas 2017 Götterdämmerung Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gergiev(original), Tsypin)
Gruod 2016-Vas 2017 Siegfried Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gergiev(original),Tsypin(original), Mishuk)
Gruod 2016-Vas 2017 Die Walküre Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gergiev(original),Tsypin(original), Mishuk)
Gruod 2016-Saus 2017 Madama Butterfly [P] Teatro alla Scala, Milano (R:Hermanis)
Gruod 2016-Vas 2017 Das Rheingold Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Gergiev(original),Tsypin(original), Mishuk)
Lapkr 2016-Geg 2017 Lucia di Lammermoor Stanislavsky Opera, Moscow (R:Shapiro)
Lapkr 2016-Vas 2017 Nos Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Lapkr 2016-Kov 2017 Snegurotchka Novaya Opera, Moscow (R:Raku)
Lapkr 2016 A Kékszákallú herceg vára [P] Staatsoper Hamburg (R:Tcherniakov)
Lapkr 2016 Senza sangue [P] Staatsoper Hamburg (R:Tcherniakov)
Spal 2016-Geg 2017 A Life for the Tsar Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Spal-Lapkr 2016 Pietro il Grande St Petersburg Opera (R:Alexandrov)
Spal 2016-Kov 2017 The Gambler Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Chkheidze)
Rugs 2016-Vas 2017 Tosca Staatsoper Unter den Linden, Berlin (R:Hermanis, Hartmann)
Rugpj 2016-Geg 2017 La traviata Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)
Liep-Rugpj 2016 Die Liebe der Danae [P] Salzburger Festspiele (R:Hermanis)
Birz 2016 Fidelio Wiener Festwochen (R:Tcherniakov)
Birz 2016 Tristan und Isolde Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Geg 2016 Pelléas et Mélisande [P] Opernhaus Zürich (R:Tcherniakov)
Bal-Birz 2016 Tristan und Isolde Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Bal 2016 Nos Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Bal 2016 The Tsar's Bride Staatsoper Unter den Linden, Berlin (R:Tcherniakov)
Kov 2016 Götterdämmerung Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tsypin)
Kov 2016 Siegfried Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tsypin)
Kov 2016 Parsifal Festtage, Berlin (R:Tcherniakov)
Kov-Birz 2016 Aida Latvian National Opera, Riga (R:Ķimele)
Kov 2016 Die Walküre Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tsypin)
Kov 2016 Das Rheingold Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tsypin)
Kov-Bal 2016 Iolanta [P] Opéra National de Paris (R:Tcherniakov)
Vas-Bal 2016 Pietro il Grande St Petersburg Opera (R:Alexandrov)
Vas-Kov 2016 I due Foscari [P] Teatro alla Scala, Milano (R:Hermanis)
Vas-Birz 2016 La traviata St Petersburg Opera (R:Alexandrov)
Saus 2016 Snegurotchka Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Galybin, Stepanyuk)
Saus-Bal 2016 The Legend of the Invisible City of Kitezh Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Saus-Vas 2016 Dialogues des Carmélites Bayerische Staatsoper, München (R:Tcherniakov)
Saus-Vas 2016 Lady Macbeth of Mtsensk Opéra de Lyon (R:Tcherniakov)
Saus-Bal 2016 Semyon Kotko Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Gruod 2015 La Damnation de Faust [P] Opéra National de Paris (R:Hermanis)
Lapkr 2015-Geg 2016 Lucia di Lammermoor Stanislavsky Opera, Moscow (R:Shapiro)
Lapkr 2015 A Life for the Tsar Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Lapkr 2015-Geg 2016 Yevgeny Onegin Bolshoi Theatre, Moscow (R:Tcherniakov)
Spal-Gruod 2015 Christmas Eve Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Malikova)
Spal 2015-Saus 2016 The Gambler Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Chkheidze)
Spal 2015-Geg 2016 Tosca Staatsoper Unter den Linden, Berlin (R:Hermanis, Hartmann)
Spal 2015-Bal 2016 Otello Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Rugs-Spal 2015 Lady Macbeth of Mtsensk English National Opera, London (R:Tcherniakov)
Rugs 2015 Lulu Bayerische Staatsoper, München (R:Tcherniakov)
Rugpj 2015-Birz 2016 La traviata Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)
Rugpj 2015 Il trovatore Salzburger Festspiele (R:Hermanis, Krenn)
Geg-Birz 2015 Lulu [P] Bayerische Staatsoper, München (R:Tcherniakov)
Geg 2015 The Legend of the Invisible City of Kitezh Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Bal 2015 Jenůfa Teatro Comunale di Bologna (R:Hermanis)
Kov 2015 Jenůfa Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Kov 2015 Götterdämmerung Mariinsky Theatre, St Petersburg
Kov 2015 Siegfried Mariinsky Theatre, St Petersburg
Kov 2015 Die Walküre Mariinsky Theatre, St Petersburg
Kov 2015 Das Rheingold Mariinsky Theatre, St Petersburg
Kov 2015 Tristan und Isolde Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Vas 2015 Snegurotchka Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Galybin(original), Stepanyuk)
Saus 2015 The Gambler Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Laptev)
Saus-Vas 2015 Don Giovanni Canadian Opera Company, Toronto (R:Tcherniakov)
Gruod 2014 Cherevichki Teatro Lirico di Cagliari (R:Alexandrov)
Gruod 2014-Saus 2015 Christmas Eve Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Malikova)
Lapkr 2014-Liep 2015 Il trovatore [P] Mikhailovsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Lapkr 2014-Kov 2015 Nos Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Lapkr 2014-Saus 2015 The Gambler Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Laptev)
Lapkr 2014 Semyon Kotko Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Spal 2014 A Life for the Tsar Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Spal 2014-Kov 2015 Aida Latvian National Opera, Riga (R:Kimele)
Spal 2014 Simon Boccanegra Bayerische Staatsoper, München (R:Tcherniakov)
Spal 2014 Tosca [P] Staatsoper Unter den Linden, Berlin (R:Hermanis)
Spal 2014-Bal 2015 Otello Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Rugs 2014-Kov 2015 Il trovatore Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Rugs 2014-Bal 2015 Yevgeny Onegin Bolshoi Theatre, Moscow (R:Tcherniakov)
Rugpj 2014-Geg 2015 La traviata Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)
Rugpj 2014 Il trovatore [P] Salzburger Festspiele (R:Hermanis)
Birz 2014 Die Walküre Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tsypin(original), Mishuk)
Bal-Geg 2014 Otello Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Bal 2014 The Legend of the Invisible City of Kitezh [P] Gran Teatre del Liceu, Barcelona (R:Tcherniakov)
Vas-Kov 2014 Prince Igor The Metropolitan Opera, New York (R:Tcherniakov)
Saus-Vas 2014 Jenůfa La Monnaie/De Munt, Bruxelles (R:Hermanis)
Gruod 2013-Geg 2014 Otello Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Gruod 2013-Saus 2014 Die lustige Witwe Stanislavsky Opera, Moscow (R:Shapiro)
Lapkr 2013-Birz 2014 Lucia di Lammermoor Stanislavsky Opera, Moscow (R:Shapiro)
Lapkr-Gruod 2013 Jenůfa Opernhaus Zürich (R:Tcherniakov)
Lapkr 2013-Birz 2014 Yevgeny Onegin Bolshoi Theatre, Moscow (R:Tcherniakov)
Lapkr 2013 Nos Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Spal 2013 A Life for the Tsar Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Spal 2013 Aida Festival Internacional de Música de Macau, Macao (R:Ķimele)
Spal-Lapkr 2013 The Tsar's Bride [P] Staatsoper Unter den Linden, Berlin (R:Tcherniakov)
Spal 2013-Bal 2014 Carmen Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Stepanyuk)
Spal 2013 Jenůfa Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Rugs-Gruod 2013 Don Giovanni Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)
Rugs-Spal 2013 Yevgeny Onegin Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)
Rugs 2013-Birz 2014 Rigoletto Novaya Opera, Moscow (R:Långbaсka)
Liep-Rugpj 2013 Gawain Salzburger Festspiele (R:Hermanis)
Liep 2013 Don Giovanni Festival d'Aix en Provence (R:Tcherniakov)
Birz-Liep 2013 Yevgeny Onegin [P] Bolshoi Theatre, Tel Aviv (R:Tcherniakov)
Geg 2013 The Legend of the Invisible City of Kitezh Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Geg-Birz 2013 La traviata Israeli Opera (R:Žagars)
Bal 2013 Nos Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Bal 2013 Ruslan i Lyudmila Bolshoi Theatre, Moscow (R:Tcherniakov)
Bal 2013 Jenůfa Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Barkhatov)
Bal 2013 Don Giovanni [P] Teatro Real de Madrid (R:Tcherniakov)
Bal 2013 Semyon Kotko Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Alexandrov)
Kov 2013 Snegurotchka Novaya Opera, Moscow (R:Raku)
Vas-Bal 2013 The Gambler Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Laptev)
Vas-Birz 2013 Yevgeny Onegin Latvian National Opera, Moscow (R:Tcherniakov)
Saus-Birz 2013 Die lustige Witwe Stanislavsky Opera, Moscow (R:Shapiro)
Gruod 2012-Birz 2013 Yevgeny Onegin Bolshoi Theatre, Moscow (R:Tcherniakov)
Gruod 2012-Birz 2013 Carmen Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Stepanyuk)
Gruod 2012 Macbeth [P] Teatro Real de Madrid (R:Tcherniakov)
Lapkr 2012-Liep 2013 Lucia di Lammermoor Stanislavsky Opera, Moscow (R:Shapiro)
Lapkr 2012-Kov 2013 A Life for the Tsar Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Tcherniakov)
Spal-Lapkr 2012 Dialogues des Carmélites Bayerische Staatsoper, München (R:Tcherniakov)
Spal 2012-Kov 2013 Don Giovanni Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)
Rugs 2012 Götterdämmerung Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Zeldin)
Rugs 2012 Siegfried Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Zeldin)
Rugs 2012 Die Walküre Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Zeldin)
Rugs-Lapkr 2012 La traviata Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)
Rugs 2012 Das Rheingold Mariinsky Theatre, St Petersburg (R:Zeldin)
Rugs 2012-Bal 2013 Rigoletto Novaya Opera, Moscow (R:Långbaсka)
Rugs-Spal 2012 Jenůfa [P] Opernhaus Zürich (R:Tcherniakov)
Rugs 2012 Pikovaya Dama Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)
Rugpj 2012 Die Soldaten [P] Salzburger Festspiele (R:Hermanis)
Rugpj-Lapkr 2012 Yevgeny Onegin Latvian National Opera, Riga (R:Žagars)

 Permalink: operabase.com/a/Gleb_Filshtinsky/18996/lt