Heike Grötzinger, mecosopranas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Heike Grötzinger

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Steinhaus[Pasaulis(ne)]
 Theateragentur Marx[var]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 15  Elektra3. MagdMünchen(Fest)D: A Fisch; R: H Wernicke 
 Liep 15  ArabellaEine Kartenaufschlägerin deMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: A Dresen 
 Liep 15  Vec MakropulosEine Aufräumefrau/Kammerzofe EmiliasMünchen(Fest)D: Hanus; R: rpád Schilling 
 Geg-Birz 15  LuluIhre MutterMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Tcherniakov 
 Geg 15  Elektra3. MagdMünchen(SO)D: A Fisch; R: H Wernicke 
 Geg 15  La forza del destinoCurra itMünchen(SO)D: A Fisch; R: Kušej 
 Geg 15  Eugene OneginLarinaMünchen(SO)D: D Ettinger; R: Warlikowski 
 Vas-Kov 15  Die WalkureWaltrauteMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Gruod 14  Die Frau ohne Schatten5. Stimme der UngeborenenMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Warlikowski 
 Gruod 14  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(SO)D: I Bolton; R: D Dorn 
 Spal-Lapkr 14  Die SoldatenStolzius' MutterMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Spal-Lapkr 14  Vec MakropulosEine Aufräumefrau/Kammerzofe EmiliasMünchen(SO)D: Hanus; R: rpád Schilling 
 Liep 14  Der RosenkavalierAnnina deMünchen(Fest)D: Trinks; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
 Liep 14  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(Fest)D: D Ettinger; R: D Dorn 
 Liep 14  Der fliegende HollanderMary deMünchen(Fest)D: Feltz; R: Konwitschny 
 Liep 14  La traviataFloraMünchen(Fest)D: D Ettinger / Carignani; R: Günter Krämer 
 Birz 14  Die Frau ohne SchattenStimme der UngeborenenMünchen(Fest)D: Sebastian Weigle; R: Warlikowski 
 Geg-Birz 14  Die SoldatenStolzius' Mutter deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 Bal-Liep 14  Die WalkureWaltrauteNürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 Kov 14  Der RosenkavalierAnnina deParis(CE)D: Kirill Petrenko;
 Kov 14  Boris GodunovNurse ruMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Bieito 
 Kov 14  Der RosenkavalierAnnina deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Jürgen Rose / Otto Schenk 
 Vas 14  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frMünchen(SO)D: Trinks; R: Richard Jones 
 Saus 14  Eugene OneginLarina ruMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Warlikowski 
 Gruod 13-Bal 14  La traviataFloraMünchen(SO)D: D Ettinger / Carignani / Pietro Rizzo; R: Günter Krämer 
 Lapkr-Gruod 13  Die Frau ohne Schatten4. Stimme der Ungeborenen deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Warlikowski 
 Spal-Lapkr 13  RusalkaDie fremde Fürstin csMünchen(SO)D: Hanus; R: Kušej 
 Rugs-Spal 13  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(SO)D: I Bolton / D Ettinger; R: D Dorn 
 Liep 13  Boris GodunovNurse ruMünchen(Fest)D: Nagano; R: Bieito 
 Liep 13  Die WalkureWaltraute deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Liep 13  La traviataFlora itMünchen(Fest)D: D Ettinger; R: Günter Krämer 
 Birz 13  Der fliegende HollanderMary deMünchen(Fest)D: A Fisch; R: Konwitschny 
 Geg 13  La traviataFlora itMünchen(SO)D: D Ettinger; R: Günter Krämer 
 Geg-Birz 13  Les contes d'HoffmannStimme aus dem Grab frMünchen(SO)D: Villaume; R: Richard Jones 
 Bal 13  Der fliegende HollanderMary deMünchen(SO)D: A Fisch; R: Konwitschny 
 Kov 13  JenufaFrau des Dorfrichters csMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
 Vas-Kov 13  Boris GodunovNurse ruMünchen(SO)D: Nagano; R: Bieito 
 Saus 13  Die WalkureWaltraute deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 Gruod 12  Hansel und GretelDie Knusperhexe deMünchen(SO)D: Kazushi Ono; R: List 
 Lapkr 12  RusalkaDie fremde Fürstin csMünchen(SO)D: Tatarnikov; R: Kušej 
 Spal-Lapkr 12  Dialogues des CarmelitesMère Jeanne frMünchen(SO)D: Nagano; R: Tcherniakov 
Liep 12  Der RosenkavalierAnninaMünchen(Fest)D: Trinks; R: Otto Schenk 
Liep 12  La traviataFlora itMünchen(Fest)D: Wellber; R: Günter Krämer 
Liep 12  WozzeckMargret deMünchen(Fest)D: Koenigs; R: Kriegenburg 
Liep 12  Die WalkureWaltraute deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Birz 12  WozzeckMargret deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Geg 12  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(SO)R: D Dorn 
Kov 12  Eugene OneginLarina ruMünchen(SO)D: Inkinen; R: Warlikowski 
Kov-Bal 12  Die WalkureWaltrauteMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Vas 12  La traviataFlora itMünchen(SO)D: Henrik Nánási; R: Günter Krämer 
Gruod 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(SO)D: A Fisch; R: List 
Spal-Lapkr 11  Der RosenkavalierAnnina deMünchen(SO)D: Segerstam; R: Otto Schenk 
Spal 11  CarmenMercédès frMünchen(SO)D: D Ettinger; R: L Wertmüller 
Liep 11  Ariadne auf NaxosAnninaMünchen(Fest)D: Segerstam; R: Otto Schenk / Jürgen Rose 
Birz-Liep 11  Make No NoiseInge enMünchen(Fest)D: Christopher Ward; R: Lutton 
Birz-Liep 11  Der RosenkavalierAnninaMünchen(SO)D: Segerstam; R: Otto Schenk / Jürgen Rose 
Kov-Bal 11  Die Zauberflote2. Dame deMilano(Scala)D: R Böer; R: Kentridge 
Saus 11  Die Tragodie des TeufelsDie RumataMünchen(SO)D: Eötvös / Christopher Ward / Christian Schumann; R: Kovalik 
Gruod 10  Hansel und GretelDie Knusperhexe itMünchen(SO)D: J Debus / A Fisch; R: List 
Spal-Lapkr 10  JenufaFrau des Dorfrichters csMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
Spal 10  La traviataFlora itMünchen(SO)D: C Montanaro; R: Günter Krämer 
Spal 10  Der fliegende HollanderMarySalzburg(LT)D: I Bolton; R: A Stiehl 
Rugs-Spal 10  Le nozze di FigaroMarcellina itMünchen(SO)D: Constantinos Carydis; R: D Dorn 
Rugs-Gruod 10  Die Zauberflote2. DameMünchen(SO)D: Soddy / Altinoglu; R: August Everding / Lehberger 
Liep 10  Die Tragodie des TeufelsRumata 2 deMünchen(Fest)D: Eötvös; R: Kovalik 
Liep 10  Dialogues des CarmelitesMère JeanneMünchen(Fest)D: Nagano; R: Tcherniakov 
Bal 10  WozzeckMargret deMünchen(SO)D: Nagano / Koenigs; R: Kriegenburg 
Bal 10  PalestrinaDie Erscheinung der LukreziaMünchen(SO)D: A Fisch; R: Stückl 
Kov-Bal 10  Dialogues des CarmelitesMère JeanneMünchen(SO)D: Nagano; R: Tcherniakov 
Vas-Kov 10  Die Tragodie des TeufelsDie Rumata deMünchen(SO)D: Christian Schumann; R: Kovalik 
Lapkr 09  Eugene OneginLarina ruMünchen(SO)D: D Jurowski; R: Warlikowski 
Spal 09  JenufaFrau des DorfrichtersMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
Liep 09  WozzeckMargret deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Liep 09  NormaClotilde itMünchen(Fest)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
Liep 09  PalestrinaDie Erscheinung der Lukrezia deMünchen(Fest)D: Simone Young; R: Stückl 
Liep 09  JenufaFrau des Dorfrichters csMünchen(Fest)D: Kirill Petrenko; R: Barbara Frey 
Birz 09  Der RosenkavalierAnnina deMünchen(SO)D: Schneider.cond / A Fisch;
Geg 09  Madama ButterflySuzuki itMünchen(SO)D: Valcuha; R: Wolf Busse 
Bal 09  ParsifalKlingsors Zaubermädchen deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
Bal 09  JenufaFrau des Dorfrichters csMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Barbara Frey 
Vas 09  NabuccoFenena itMünchen(SO)D: Carignani; R: Kokkos 
Vas 09  Elektra3. MagdMünchen(SO)D: J Debus / Nagano; R: H Wernicke 
Vas 09  Elektra1. MagdMünchen(SO)D: J Debus / Nagano; R: H Wernicke 
Saus-Vas 09  PalestrinaDie Erscheinung der Lukrezia deMünchen(SO)D: Simone Young; R: Stückl 
Saus 09  NormaClotilde itMünchen(SO)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
Lapkr 08-Saus 09  WozzeckMargret deMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
Spal-Lapkr 08  Eugene OneginLarina ruMünchen(SO)D: Nagano; R: Warlikowski