Jacek Janiszewski, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Jacek Janiszewski

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 ALL YOU NEED[var(ne)]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.jacek-janiszewski.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 15  Guillaume TellLeuthold frWarszawa(Wielki)D: Yurkevych; R: Pountney 
 Kov 15  La traviataIl dottor Grenvil itWarszawa(Wielki)D: C Montanaro; R: Trelinski 
 Lapkr 14-Kov 15  Luisa MillerWurm itAachenD: Abdullah; R: M Corradi 
 Liep-Rugpj 14  Il tabarroIl TalpaGut ImmlingD: Cornelia von Kerssenbrock; R: Verena von Kerssenbrock 
 Birz-Rugpj 14  OtelloLodovicoGut ImmlingD: Cornelia von Kerssenbrock; R: M Fuchsberger 
 Vas-Geg 14  Don CarlosIl Grande InquisitoreAachenD: Abdullah; R: Helle 
 Gruod 13  IolantaBertrand ruWarszawa(Wielki)D: Gergiev; R: Trelinski 
 Lapkr 13-Vas 14  RusalkaDer Wassermann csAachenD: Abdullah; R: Teilmans 
 Kov 13  La traviataIl dottor Grenvil itWarszawa(Wielki)D: Gomez-Martinez; R: Trelinski 
 Spal-Lapkr 12  Manon LescautL'oste itWarszawa(Wielki)D: Fournillier; R: Trelinski 
 Rugs-Gruod 12  RigolettoSparafucile itBielefeldD: Kalajdzic; R: Hovenbitzer 
Kov 12  Jakob LenzOberlinWarszawa(Wielki)D: Michniewski; R: Korczakowska 
Vas-Kov 12  Peter GrimesSwallow enBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
Gruod 11-Saus 12  La belle HeleneAgamemnon frBielefeldD: Laurent Wagner; R: Klimek 
Spal 11-Saus 12  Don GiovanniIl Commendatore itBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
Geg-Birz 11  Alice in WonderlandHerzkönig / 2. Alter Mann / HummerBielefeldD: L Siberski; R: Malkowsky 
Saus-Vas 11  La traviataIl dottor Grenvil itWarszawa(Wielki)D: Tadeusz Kozłowski; R: Trelinski 
Saus 11  Les troyensPriam frWarszawa(Wielki)D: Gergiev; R: Padrissa 
Gruod 10-Kov 11  Il barbiere di SivigliaBartoloBielefeldD: L Siberski; R: I Karaman 
Spal 10-Saus 11  Salome1. NazareneBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
Rugs-Lapkr 10  Der WildschutzBaculusBielefeldD: van den Berg-Bremer; R: W Sprenger 
Rugpj 10  HalkaBassSchleswig-HolsteinD: Lukasz Borowicz;