Martin Gurbaľ, bass 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Martin Gurbaľ,  bass
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2012 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 RKM[var(ne)]
 ARSKONCERT


Future performances[P] Premjera
[ c ]  Koncertinis atlikimas
Martin Gurbaľ: Užimtumo planas
Nuo Opera 
31 Rugpj 2017-6 Birz 2018 Nabucco Zaccaria ND Brno (D:Klecker / Kyzlink, R:Selmeczi)
Mahenovo divadlo
9-13 Rugpj 2017 Rusalka Vodník Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose / Peschík, R:Heřman)
Revolving Theatre
Birz 2017 Il barbiere di Siviglia [P] czDon Basilio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Ivanović, R:Havelka)
Bal-Birz 2017 Tajemství [P] czMalina National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:Studený)
Bal 2017 Rusalka [P] Vodník Slezské divadlo, Opava (D:Šedivý, R:Racek)
Vas-Birz 2017 La traviata Grenvil National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker, R:Or)
Vas-Bal 2017 The Rape of Lucretia [P] enCollatinus National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Sedlický / Vrabec, R:Nekvasil)
Vas-Bal 2017 Le convenienze ed inconvenienze teatrali [P] itAgata National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Vas-Bal 2017 Andrea Chénier Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
Gruod 2016-Geg 2017 Der Sturm [P] czStefano National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Sedlický / Šedivý, R:Nekvasil)
Lapkr 2016-Saus 2017 Roberto Devereux Sir Gualtiero Raleigh National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Teepen, R:Gábor)
Spal-Gruod 2016 Hamlet Claudius National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Klecker / Švec, R:Lipus)
Spal 2016-Geg 2017 La clemenza di Tito [P] Publio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:SKUTR)
Rugs 2016-Bal 2017 The Brandenburgers in Bohemia Kmet National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Birz 2016 The Brandenburgers in Bohemia [P] Old man National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Prášil, R:Nekvasil)
Kov-Bal 2016 Anna Bolena Enrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Žídek, R:Krejčí)
Kov-Birz 2016 Hamlet [P] Polonius National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner, R:Lipus)
Vas-Bal 2016 Maria Stuarda Giorgio Talbot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Saus 2016 Čertova stěna Beneš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker, R:Nekvasil)
Gruod 2015-Geg 2016 Roberto Devereux [P] Sir Gualtiero Raleigh National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Šrubař, R:Gábor)
Spal 2015-Bal 2016 Nabucco Zaccaria National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Tarant)
Spal 2015-Geg 2016 The Fiery Angel Inquisitor National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kučera, R:Nekvasil)
Spal 2015-Kov 2016 Così fan tutte Don Alfonso Theatre of the Estates, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs-Gruod 2015 Prodaná nevěsta Kecal National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
Rugs 2015-Kov 2016 Andrea Chénier Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen / Šrubař, R:Krejčí)
Rugpj 2015 Rusalka Vodník Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose / Peschík, R:Heřman)
Birz 2015-Kov 2016 Andrea Chénier [P] Pietro Fléville National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Teepen, R:Krejčí)
Geg 2015 Filoktétés [P] Heracles National Moravian-Silesian Theatre, Praha (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Kov-Bal 2015 Anna Bolena Jindřich VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Vas-Birz 2015 The Fiery Angel [P] ruInquisitor National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Kučera, R:Nekvasil)
Gruod 2014-Vas 2015 Nabucco Zaccaria National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Tarant)
Gruod 2014-Birz 2015 Maria Stuarda [P] itGiorgio Talbot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Prášil, R:Keprtová)
Gruod 2014-Kov 2015 I vespri siciliani Giovanni da Procida ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamik)
Lapkr 2014 The Excursions of Mr Broucek Sakristán Janáček Brno International Festival (D:Jindra, R:Kukučka, Trpišovský)
Lapkr-Gruod 2014 Nabucco Zaccaria Slezské divadlo, Opava (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
Lapkr 2014-Birz 2015 Nabucco Zaccaria ND Brno (D:Klecker / Kyzlink, R:Selmeczi)
Lapkr 2014 Ernani Don Ruy Gomez de Silva National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Šrubař, R:Chudovský)
Spal-Lapkr 2014 Genoveva Balthasar National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Olivieri-Munroe / Žídek, R:Glaser)
Spal 2014-Kov 2015 La traviata Grenvil National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Němcová, R:Or)
Spal 2014-Geg 2015 The Excursions of Mr Broucek [P] csSakristán National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Kukučka, Trpišovský)
Spal 2014-Geg 2015 Čertova stěna Beneš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Prášil, R:Nekvasil)
Rugs 2014-Saus 2015 Yevgeny Onegin Prince Gremin Slezské divadlo, Opava (D:Chromčák, R:Cukr)
Rugpj 2014-Birz 2015 Così fan tutte Don Alfonso Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Birz 2014 Čertova stěna Beneš Smetana Opera Festival, Litomysl (D:Jindra, R:Nekvasil)
Birz 2014-Geg 2015 Čertova stěna [P] Beneš National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra, R:Nekvasil)
Bal 2014 Die Schöpfung Raphäel/ Adam ND Brno (D:Richter / Olos, R:Scholz)
Bal 2014-Kov 2015 La traviata itGrenvil National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Chalupecký, R:Or)
Kov 2014 Requiem [ c ] basso Slezské divadlo, Opava (D:Chromčák)
Vas-Lapkr 2014 Genoveva [P] Balthasar National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Olivieri-Munroe / Žídek, R:Glaser)
Vas-Birz 2014 Yevgeny Onegin [P] Prince Gremin Slezské divadlo, Opava (D:Chromčák, R:Cukr)
Saus 2014-Vas 2015 Nabucco itZaccaria National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Tarant)
Gruod 2013 Jenůfa Rychtár Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Jindra, R:Tarant)
Gruod 2013-Birz 2014 Mirandolina Markýz di Forlimpopoli National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
Lapkr-Gruod 2013 Prodaná nevěsta csKecal National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař, R:Racek)
Lapkr 2013-Geg 2014 Aida Ramfis ND Brno (D:Kyzlink / Feranec, R:Věžník)
Lapkr 2013-Birz 2014 Prodaná nevěsta Kecal ND Brno (D:Vronský / Klecker / Kyzlink, R:Havelka)
Spal-Lapkr 2013 La Wally itStromminger National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Klemens)
Spal 2013-Birz 2014 Nabucco itZaccaria Slezské divadlo, Opava (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
Spal 2013-Lapkr 2014 Ernani itDon Ruy Gomez de Silva National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Šrubař, R:Chudovský)
Spal 2013-Birz 2014 I vespri siciliani Giovanni da Procida ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamik)
Spal 2013-Geg 2014 Yevgeny Onegin Prince Gremin ND Brno (D:Kyzlink, R:Kaloč)
Spal 2013-Vas 2014 A Midsummer Night's Dream Theseus ND Brno (D:Klecker, R:Meluzín)
Spal 2013-Vas 2014 A Midsummer Night's Dream Theseus ND Brno (D:Klecker, R:Meluzín)
Rugs-Lapkr 2013 Kát'a Kabanová csSavel Dikoy National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra, R:Nekvasil)
Rugs 2013-Birz 2014 Così fan tutte itDon Alfonso Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2013-Geg 2014 Anna Bolena itEnrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Žídek, R:Krejčí)
Birz 2013 Anna Bolena [P] Enrico VIII National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:von Dohnányi / Šrubař, R:Krejčí)
Saus-Bal 2013 Roméo et Juliette Frère Laurent National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Žídek, R:Gábor)
Saus-Kov 2013 Die Schöpfung Raphäel/ Adam ND Brno (D:Richter / Olos, R:Scholz)
Saus-Geg 2013 I vespri siciliani [P] itGiovanni da Procida ND Brno (D:Kyzlink / Olos, R:Adamík)
Gruod 2012-Bal 2013 La bohème Colline National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Studený)
Gruod 2012-Kov 2013 Yevgeny Onegin Prince Gremin ND Brno (D:Kyzlink, R:Kaloč)
Lapkr 2012-Birz 2013 Jenůfa Rychtár Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Jindra, R:Tarant)
Lapkr 2012-Geg 2013 Kát'a Kabanová [P] Savel Dikoy National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Žídek, R:Nekvasil)
Spal 2012-Geg 2013 Aida Ramfis ND Brno (D:Kyzlink, R:Věžník)
Spal 2012-Birz 2013 Prodaná nevěsta Kecal ND Brno (D:Vronský / Kyzlink, R:Havelka)
Spal 2012-Geg 2013 Nabucco [P] Zaccaria Slezské divadlo, Opava (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
Spal 2012-Saus 2013 Armida Hydraot National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Nekvasil)
Rugs 2012-Bal 2013 Così fan tutte Don Alfonso Stavovské divadlo, Praha (D:Jindra / Chalupecký, R:Čičvák)
Rugs 2012-Vas 2013 La Wally [P] Stromminger National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Šrubař, R:Klemens)

 Permalink: operabase.com/a/Martin_Gurbaľ/11729/lt