Martin Gurbaľ, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Martin Gurbaľ

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 ML production[var(ne)]
 RKM[var(ne)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 16  The Brandenburgers in BohemiaOld manNational Moravian-Silesian TheatreD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 Kov-Bal 16  Anna BolenaHenry VIII.National Moravian-Silesian TheatreD: J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Kov-Birz 16  HamletPoloniusNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner; R: Lipus 
 Vas-Bal 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Saus 16  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian TheatreD: Jakub Klecker; R: J Nekvasil 
 Gruod 15-Geg 16  Roberto DevereuxSir Gualtiero RaleighNational Moravian-Silesian TheatreD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 Spal 15-Bal 16  NabuccoZaccariaNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Spal 15-Geg 16  The Fiery AngelInquisitorNational Moravian-Silesian TheatreD: Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 Spal 15-Kov 16  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Rugs-Gruod 15  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian TheatreD: Jan Šrubař; R: Racek 
 Rugs 15-Kov 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian TheatreD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Rugpj 15  RusalkaVodníkJihočeské divadloD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 Birz 15-Kov 16  Andrea ChenierFlévilleNational Moravian-Silesian TheatreD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Geg 15  FiloktetesHeraclesNational Moravian-Silesian TheatreD: Ivanović; R: J Nekvasil 
 Kov-Bal 15  Anna BolenaJindřich VIII.National Moravian-Silesian TheatreD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Vas-Birz 15  The Fiery AngelInquisitor ruNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 Gruod 14-Vas 15  NabuccoZachariášNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Gruod 14-Birz 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Gruod 14-Kov 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 Lapkr 14  The Excursions of Mr BroucekSacristan/ Lunigrove/ Domšík from the BellND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 Lapkr-Gruod 14  NabuccoZachariášSlezské divadloD: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
 Lapkr 14-Birz 15  NabuccoZaccariaND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: G Selmeczi 
 Lapkr 14  ErnaniDon Ruy Gomez de SilvaNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
 Spal-Lapkr 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian TheatreD: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
 Spal 14-Kov 15  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian TheatreD: Miriam Němcová; R: Carmen Or 
 Spal 14-Geg 15  The Excursions of Mr BroucekSacristan at St. Vitus Catherdral / Lunobor / Domšík from the Bell csNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 Spal 14-Geg 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 Rugs 14-Saus 15  Eugene OneginGreminSlezské divadloD: Chromčák; R: Cukr 
 Rugpj 14-Birz 15  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Birz 14  Certova stenaBenešSmetana Opera FestivalD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Birz 14-Geg 15  Certova stenaBenešNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Bal 14  Die SchopfungRaphael/AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
 Bal 14-Kov 15  La traviataDoctore itNational Moravian-Silesian TheatreD: Chalupecký; R: Carmen Or 
 Kov 14  RequiembasSlezské divadloD: Chromčák;
 Vas-Lapkr 14  GenovevaBalthasarNational Moravian-Silesian TheatreD: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
 Vas-Birz 14  Eugene OneginGreminSlezské divadloD: Chromčák; R: Cukr 
 Saus 14-Vas 15  NabuccoZaccaria itNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Gruod 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo KošiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
 Gruod 13-Birz 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian TheatreD: Ivanović; R: J Nekvasil 
 Lapkr-Gruod 13  Prodana nevestaKecal csNational Moravian-Silesian TheatreD: Jan Šrubař; R: Racek 
 Lapkr 13-Geg 14  AidaRamfisND BrnoD: J Kyzlink / Feranec; R: Veznik 
 Lapkr 13-Birz 14  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 Spal-Lapkr 13  La WallyStromminger itNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Jan Srubař; R: V Klemens 
 Spal 13-Birz 14  NabuccoZaccaria itSlezské divadloD: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
 Spal 13-Lapkr 14  ErnaniDon de Silva itNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
 Spal 13-Birz 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 Spal 13-Geg 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoD: J Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč 
 Spal 13-Vas 14  A Midsummer Night's DreamTheseusND BrnoD: Jakub Klecker; R: Meluzín 
 Rugs-Lapkr 13  Kat'a KabanovaDikoj csNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Rugs 13-Birz 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Rugs 13-Geg 14  Anna BolenaEnrico VIII itNational Moravian-Silesian TheatreD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
Birz 13  Anna BolenaEnrico VIIINational Moravian-Silesian TheatreD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
Saus-Bal 13  Romeo et JulietteFrère LaurentNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
Saus-Kov 13  Die SchopfungRaphael / AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
Saus-Geg 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
Gruod 12-Bal 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
Gruod 12-Kov 13  Eugene OneginKníže GreminND BrnoD: J Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč 
Lapkr 12-Birz 13  JenufaRichtárŠtátne divadlo KošiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
Lapkr 12-Geg 13  Kat'a KabanovaDykojNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
Spal 12-Geg 13  AidaRamfisND BrnoD: J Kyzlink; R: Veznik 
Spal 12-Birz 13  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Spal 12-Geg 13  NabuccoZachariášSlezské divadloD: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
Spal 12-Saus 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
Rugs 12-Bal 13  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Rugs 12-Vas 13  La WallyStrommingerNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: V Klemens 
Bal-Birz 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian TheatreD: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor 
Kov-Birz 12  JenufaRychtářŠtátne divadlo KošiceD: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
Gruod 11-Geg 12  Prodana nevestaKecalND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Gruod 11-Geg 12  Romeo et JulietteBratr LaurentNational Moravian-Silesian TheatreD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
Lapkr 11-Kov 12  AidaRamfisND BrnoD: J Kyzlink; R: Veznik 
Spal 11-Birz 12  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
Rugs 11-Geg 12  Prodana nevestaKecalNational Theatre PragueD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs 11-Birz 12  Let's Make an OperaMaxNational Moravian-Silesian TheatreD: Jan Šrubař; R: Cukr 
Rugs 11-Birz 12  Let's Make an OperaBob/TomNational Moravian-Silesian TheatreD: Jan Šrubař; R: Cukr 
Rugs 11-Vas 12  JenufaNoRoleNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra; R: Tarant 
Kov-Geg 11  FalstaffPistolaNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra; R: Venjamin Směchov 
Vas-Kov 11  L'Heure espagnoleInigo GomezŠtátne divadlo KošiceD: Dohovič; R: A Thorwald 
Lapkr 10-Birz 11  La traviataDottore GrenvilleNational Moravian-Silesian TheatreD: Chalupecký; R: Carmen Or 
Lapkr 10-Geg 11  WertherBailliNational Moravian-Silesian TheatreD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
Spal 10-Birz 11  Cosi fan tutteDon AlfonsoNational Theatre PragueD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
Rugs 10-Geg 11  Prodana nevestaKecalNational Moravian-Silesian TheatreD: Jan Šrubař; R: Racek 
Rugs 10-Bal 11  Prodana nevestaKecal csNational Theatre PragueD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
Rugs-Gruod 10  L'italiana in AlgeriMustafàNational Moravian-Silesian TheatreD: Chalupecký; R: L Pugliese 
Rugs 10-Birz 11  RusalkaWater Goblin csNational Theatre PragueD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman