Michael Smallwood, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Michael Smallwood

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Boris Orlob[Europa]
 Brunel[Prancūzija]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.michael-smallwood.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 15  AriodanteLucanioEssenD: Moulds; R: Lucassen 
 Kov-Bal 15  Die schweigsame FrauHenry Morosus deEssenD: Brabbins; R: Guy Joosten 
 Saus-Bal 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteEssenD: Jonathan Cohen; R: Mijnssen 
 Saus-Vas 15  TurandotPongEssenD: Pouspourikas; R: T Knabe 
 Gruod 14-Saus 15  Die FledermausGesangslehrerHalle(Oper)D: A Henning; R: A Koehler 
 Gruod 14  Die ZauberfloteTaminoEssenD: Pouspourikas; R: Ezio Toffolutti 
 Lapkr 14-Saus 15  Idomeneo re di CretaArbaceEssenD: Netopil / Pouspourikas; R: F Negrín 
 Spal 14-Geg 15  Die ZauberfloteMonostatosBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 Spal 14-Geg 15  Cosi fan tutteFerrando itEssenD: Pouspourikas; R: Schaaf 
 Birz 14  Don GiovanniDon Ottavio itEssenD: Netopil; R: Herheim 
 Bal-Birz 14  AriodanteLurcanio itEssenD: Halls; R: Lucassen 
 Vas 14  Ariadne auf NaxosBrighella deEssenD: Märtig; R: Sturminger 
 Gruod 13  Die ZauberfloteTaminoEssenD: Pouspourikas; R: Ezio Toffolutti 
 Lapkr 13-Bal 14  AlmiraFernando itHalle(Oper)D: A Spering; R: A Koehler 
 Lapkr 13-Kov 14  Die ZauberfloteMonostatosBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 Spal-Gruod 13  MacbethMalcolm itEssenD: Netopil / Pouspourikas; R: David Hermann 
 Rugs-Spal 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deHalle(Oper)D: Ingo Martin Stadtmüller; R: F Bernd 
 Birz 13  AlmiraFernando itHalle(Oper)D: A Spering; R: A Koehler 
 Kov 13  Don GiovanniDon Ottavio itDijon(Opera)D: Korsten; R: J Ruf 
 Saus-Birz 13  Der geduldige SokratesMelitoHalle(Oper)D: Katschner; R: A Koehler 
 Gruod 12  Der RosenkavalierDer Haushofmeister bei Faninal deBerlin(UDL)D: Rattle; R: Nicolas Brieger 
 Lapkr 12-Geg 13  Die ZauberfloteMonostatosBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
 Lapkr 12-Bal 13  Die FledermausAlfredHalle(Oper)D: A Henning; R: A Koehler 
 Spal 12-Kov 13  Madama ButterflyPrincipe Yamadori itBerlin(UDL)D: Allemandi / Märtig; R: E Gramss 
 Spal 12-Kov 13  Madama ButterflyGoro itBerlin(UDL)D: Allemandi / Märtig; R: E Gramss 
Geg-Birz 12  Die lustige WitweCamille de RosillonBilzenD: F Santi; R: Van Heystraeten 
Geg 12  MarthaLyonelHalle(Oper)D: K Edusei; R: M McCaffery 
Vas-Birz 12  Die FledermausAlfredHalle(Oper)D: A Henning; R: A Koehler 
Saus-Birz 12  RiemannoperNoRoleHalle(Oper)D: T Fiebig; R: A Koehler 
Vas-Bal 11  LuluDer Maler / Der Neger / Der KammerdienerHalle(Oper)D: K Steffens / M Luig; R: J Hadziahmetovic 
Lapkr-Gruod 10  L'ecole des femmesHoraceBordeauxD: Jurjen Hempel; R: E Génovèse 
Lapkr-Gruod 10  ArmidaRinaldoBerlin(Komische)D: K Junghänel; R: Bieito 
Lapkr 10  Die Soldatenjunge OffiziereAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Willy Decker 
Bal 10  In the Penal ColonyLe visiteur enParis(Athénée)D: P Forget; R: Richard Brunel 
Lapkr 09  In the Penal ColonyLe visiteurRouenD: P Forget; R: Richard Brunel 
Rugpj-Rugs 09  Moses und AronNoRoleRuhrD: M Boder; R: Willy Decker 
Geg-Birz 09  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteBilzenD: Kessels / Biloen; R: Van Laecke 
Saus 09  Le vin herbeKaherdin frLyon(Opera)D: Layer; R: Willy Decker 
Gruod 08-Birz 09  Die Meistersinger von NurnbergAugustin MoserHamburg(SO)D: Schønwandt; R: Konwitschny 
Rugs-Spal 08  TurandotPangGentD: Fournillier; R: Carsen 
Rugs 08  TurandotPangAntwerpen(Vlaamse)D: Fournillier; R: Carsen