Pavel Černoch, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Pavel Černoch

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Zemsky Green[Gen, Pasaulis]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 15  Vec MakropulosAlbert GregorMünchen(Fest)D: Hanus; R: rpád Schilling 
 Birz 14  Simon BoccanegraGabriele Adorno itLyon(Opera)D: Daniele Rustioni; R: David Bösch 
 Kov 14  The Tsar's BrideIvan Sergeevich LykovMilano(Scala)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 Saus-Vas 14  Kat'a KabanovaBoris csBerlin(UDL)D: Rattle; R: Breth 
 Lapkr-Gruod 13  JenufaSteva Burya csZurich(Oper)D: Patrick Lange; R: Tcherniakov 
 Spal-Lapkr 13  The Tsar's BrideLykow ruBerlin(UDL)D: Barenboim / Vitlin; R: Tcherniakov 
 Rugs 13-Birz 14  Madama ButterflyF B Pinkerton itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 Rugpj 13-Birz 14  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Birz 13  RusalkaPrinz csZurich(Oper)D: Eivind Gullberg Jensen; R: Matthias Hartmann 
 Geg-Birz 13  La Damnation de FaustFaust frStuttgartD: Kwamé Ryan / Willem Wentzel; R: Andrea Moses 
 Geg 13  RequiemTenorAntwerpen(Vlaamse)D: D Jurowski;
 Geg 13  RequiemTenorGentD: D Jurowski;
 Kov 13  JenufaSteva Burya csMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
 Vas-Kov 13  JenufaŠteva BuryjaBrnoD: J Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč 
 Saus 13  RusalkaIl PrincipeNapoliD: J Fiore; R: Schweigkofler 
 Spal 12-Kov 13  Madama ButterflyBenjamin Franklin Pinkerton itBerlin(UDL)D: Allemandi / Märtig; R: E Gramss 
 Spal 12  Simon BoccanegraGabriele AdornoNice(Opera)D: Auguin; R: Gallione 
 Spal 12-Geg 13  La traviataAlfredo GermontBrnoD: J Kyzlink; R: Zbyněk Srba 
 Spal 12-Birz 13  La traviataAlfredo Germont itBerlin(UDL)D: Ranzani / Massimo Zanetti; R: Mussbach 
 Rugs-Lapkr 12  La traviataAlfredo Germont itRigaD: Vaicis / Lakstīgala; R: Andrejs Žagars 
 Rugs 12-Birz 13  La traviataAlfredo GermontPraha(Narodni)D: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 Rugs 12-Birz 13  Madama ButterflyF B Pinkerton itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 Rugpj 12  La traviataAlfredo Germont itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Rugpj-Lapkr 12  Eugene OneginLenskyRigaD: Tatarnikov / Lakstīgala / M Ozoliņš; R: Andrejs Žagars 
Birz-Liep 12  Kat'a KabanovaBoris csStuttgartD: R Reimer; R: Wieler / S Morabito 
Geg 12  Madama ButterflyBenjamin Franklin Pinkerton itBerlin(UDL)D: Nelsons; R: E Grams 
Kov 12  RusalkaPrinceBruxelles(Monnaie)D: Adam Fischer / Richard Lewis; R: Herheim 
Vas-Birz 12  Eugene OneginLenskyRigaD: Pitrenas; R: Andrejs Žagars 
Vas-Bal 12  La bohemeRodolfoRigaD: Vaicis; R: P Pēteris Krilovs 
Saus 12  IolantaVaudémont ruMadrid(Real)D: Currentzis; R: Sellars 
Saus-Birz 12  La traviataAlfredo GermontBrnoD: J Kyzlink; R: Zbyněk Srba 
Spal 11-Saus 12  La Damnation de FaustFaustStuttgartD: Kwamé Ryan; R: Andrea Moses 
Rugpj-Spal 11  Eugene OneginLenskyRigaD: Tatarnikov / Lakstīgal; R: Andrejs Žagars 
Liep-Rugpj 11  RusalkaPrince czGlyndebourneD: Andrew Davis; R: Still 
Birz 11  RequiemTenorBergen(Fest)D: Litton;
Geg 11  Eugene OneginLensky ruWarszawa(Wielki)D: Yurkevych; R: Trelinski 
Kov-Bal 11  Kat'a KabanovaBorisStuttgartD: R Reimer; R: Wieler / S Morabito 
Saus-Vas 11  FaustFaust frHelsinki(Opera)D: Segerstam; R: Jussi Tapola 
Gruod 10-Vas 11  La traviataAlfredo Germont itBerlin(Deutsche)D: Y Abel / Rizzi-Brignoli / Rogister; R: Götz Friedrich 
Gruod 10  Prodana nevestaJeník csParis(Opera)D: Trinks; R: Deflo 
Gruod 10-Birz 11  Eugene OneginLensky ruRigaD: Tatarnikov / Lakstīgala; R: Andrejs Žagars 
Rugs 10-Bal 11  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
Geg-Birz 10  Kat'a KabanovaBoris GrigorjewitschStuttgartD: Schønwandt; R: Wieler / S Morabito 
Saus-Vas 10  FaustFaust frHelsinki(Opera)D: K Tikka; R: Jussi Tapola 
Spal 09  JenufaŠteva Buryja csGlyndebourneD: Ticciati; R: Lehnhoff / Dooner 
Spal 09-Bal 10  La traviataAlfredo Germont itRigaD: Vaicis / Lakstīgala / Hirofumi Yoshida; R: Andrejs Žagars 
Rugs 09-Geg 10  Prodana nevestaJeník csPraha(Narodni)D: Lenárd / Švec; R: Magdalena Švecová 
Geg-Birz 09  Don GiovanniDon Ottavio itRigaD: Julian Reynolds; R: Andrejs Žagars 
Bal-Geg 09  La bohemeRodolfoWien(Volk)D: E Dovico; R: H Kupfer 
Kov 09  RusalkaPrinceAthens(N)D: J Kyzlink; R: M Wassermann 
Spal-Gruod 08  La traviataAlfredo Germont itBrnoD: J Kyzlink; R: Zbyněk Srba 
Rugs 08-Birz 09  Die lustige WitweCamille de RosillonWien(Volk)D: Tomaschek; R: Dollé 
Rugs-Lapkr 08  La traviataAlfredo GermontWien(Volk)D: Eschwé / Henrik Nanasi; R: H Gratzer 
Liep-Rugpj 08  La traviataAlfredo GermontSt MargarethenD: Schoots / Wolfgang Gröhs; R: Herzl