René Pape, bosas :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

René Pape

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Böttger[Gen, Pasaulis]
 IMG Paris[Prancūzija]
 IMG Italia[Italija]
 Rayfield Allied[Jungtinė Karalystė]

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.renepape.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Liep 15  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: A Fisch; R: Jürgen Rose 
 Liep 15  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: Konwitschny 
 Birz 15  RecitalBassBerlin(UDL)
 Birz 15  RecitalBassZurich(Oper)
 Kov-Bal 15  ParsifalGurnemanz deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Tcherniakov 
 Vas 15  MacbethBanco itBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Mussbach 
 Saus 15  RecitalLa Coruna(Palacio)
 Gruod 14  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)D: D Ettinger / A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 Spal 14-Geg 15  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding 
 Spal-Gruod 14  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: H Kupfer 
 Spal-Lapkr 14  Die ZauberfloteSarastroNew York(Met)D: Adam Fischer; R: Taymor 
 Rugs-Spal 14  MacbethBancoNew York(Met)D: Luisi; R: Adrian Noble 
 Rugpj 14  Tristan und IsoldeEl Rey MarkeBuenos Aires(Colon)D: Barenboim;
 Liep 14  FidelioRoccoVerbierD: Minkowski;
 Geg-Birz 14  ElektraOrest itMilano(Scala)D: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
 Geg 14  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
 Bal 14  TannhauserLandgraf HermannBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Sasha Waltz 
 Vas-Kov 14  Don CarlosFilippo II itZurich(Oper)D: Luisi; R: Bechtolf 
 Saus-Birz 14  ElektraOrest deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 Lapkr-Gruod 13  ParsifalGurnemanz deLondon(RO)D: Pappano; R: S Langridge 
 Lapkr 13-Kov 14  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Märtig; R: August Everding 
 Spal 13  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)D: Luisi / d'Espinosa; R: S Braunschweig 
 Rugs 13  RequiemBasBucuresti(Fest)D: Pappano;
Liep 13  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: Zubin Mehta; R: Jürgen Rose 
Liep 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Konwitschny 
Birz 13  Die WalkureWotanMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
Geg 13  The Dream of GerontiusBassDresden(Fest)D: Kreile;
Geg 13  ConcertNoRoleSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
Kov-Bal 13  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
Kov 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
Vas-Kov 13  ParsifalGurnemanz deNew York(Met)D: D Gatti / A Fisch; R: François Girard 
Gruod 12  LohengrinHeinrich der VoglerMilano(Scala)D: Barenboim; R: C Guth 
Lapkr 12-Geg 13  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
Spal-Lapkr 12  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
Spal 12-Bal 13  Die WalkureWotan deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
Rugs 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)D: Welser-Möst; R: D Abbado 
Birz 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)D: Welser-Möst; R: D Abbado 
Bal 12  Die WalkureWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
Kov 12  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
Kov 12  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: H Kupfer 
Vas 12  RecitalBarcelona(Liceu)
Vas 12  RecitalBasseGenève(Opera)
Saus 12  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)D: A Fisch; R: Jürgen Rose 
Lapkr 11-Saus 12  FaustMéphistophélèsNew York(Met)D: Nézet-Séguin / Pierre Vallet; R: McAnuff 
Rugs-Spal 11  FaustMéphistophélèsLondon(RO)D: Pidò; R: McVicar / Blakeley 
Liep 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)D: Nagano; R: Konwitschny 
Liep 11  RecitalbasseVerbier
Birz 11  Don CarlosFilippo IITokyo(NHK)D: Luisi;
Birz 11  Don CarlosFilippo IINagoyaD: Luisi;
Geg 11  PaulusBassDresden(Fest)D: Rademann;
Geg 11  Don CarlosFilippo IIBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; R: Himmelmann 
Saus 11  RecitalLos Angeles(Opera)
Gruod 10-Geg 11  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
Spal 10-Kov 11  Boris GodunovBoris GodunovNew York(Met)D: Gergiev / Smelkov; R: Peter Stein 
Rugpj 10  ElektraOrest deSalzburg(Fest)D: D Gatti; R: Lehnhoff