Riccardo Botta, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Riccardo Botta

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Gabriele Monici[Gen, Italija]
 Truelinked

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.riccardobotta.com

Kontaktai
 rbottamanagement@gmail.com
 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz-Liep 15  I due FoscariBarbarigoSt Gallen(Fest)D: A Tomasello; R: Carlos Wagner 
 Kov-Birz 15  Lucrezia BorgiaRustighelloSt Gallen(Theater)D: Pietro Rizzo / A Tomasello; R: T Kratzer 
 Gruod 14-Geg 15  Grafin MarizaBaron Koloman ZsupánSt Gallen(Theater)D: S Fromageot; R: Stefan Huber 
 Spal 14-Bal 15  CarmenLe RemendadoSt Gallen(Theater)D: Pitrenas / A Tomasello; R: Nicola Berloffa 
 Rugs 14-Saus 15  Die tote StadtVictorinSt Gallen(Theater)D: Tausk; R: Schmidt-Garre 
 Rugpj-Rugs 14  AidaUn messaggeroVerona(Arena)D: Daniele Rustioni / Fabio Mastrangelo; R: de Bosio 
 Birz-Liep 14  La favoriteDon GasparSt Gallen(Theater)D: A Tomasello; R: Montavon 
 Birz-Liep 14  La favoriteDon GasparSt Gallen(Fest)D: A Tomasello; R: Montavon 
 Geg-Birz 14  Die tote StadtVictorinSt Gallen(Theater)D: Tausk; R: Schmidt-Garre 
 Vas-Kov 14  The Cunning Little VixenDer SchulmeisterSt Gallen(Theater)D: A Tomasello; R: N Raab 
 Vas-Geg 14  RigolettoBorsaSt Gallen(Theater)D: S Fromageot; R: Cucchi 
 Lapkr 13-Saus 14  Eine Nacht in VenedigCaramelloSt Gallen(Theater)D: S Fromageot; R: Cusch Jung 
 Lapkr-Gruod 13  Ariadne auf NaxosScaramuccioSt Gallen(Theater)D: Tausk; R: A Stiehl 
 Lapkr-Gruod 13  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterSt Gallen(Theater)D: Tausk; R: A Stiehl 
 Spal 13-Saus 14  Der fliegende HollanderSteuermannSt Gallen(Theater)D: Pitrenas / A Tomasello; R: Nerlich 
Birz-Rugpj 13  AidaUn messaggeroVerona(Arena)D: Wellber; R: La Fura dels Baus 
Geg-Birz 13  Ariadne auf NaxosScaramuccioSt Gallen(Theater)D: Tausk; R: A Stiehl 
Geg-Birz 13  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterSt Gallen(Theater)D: Tausk; R: A Stiehl 
Vas-Birz 13  La finta giardinieraPodestàSt Gallen(Theater)D: Carnall; R: Steier 
Saus-Vas 13  FalstaffBardolfoMilano(Scala)D: Daniel Harding; R: Carsen 
Gruod 12-Birz 13  Eine Nacht in VenedigCaramelloSt Gallen(Theater)D: Praxmarer; R: Cusch Jung 
Rugs-Gruod 12  Die ZauberfloteMonostatosSt Gallen(Theater)R: Bernd Mottl 
Rugs 12-Saus 13  RigolettoBorsaSt Gallen(Theater)D: Pietro Rizzo; R: Cucchi 
Geg-Birz 12  Salome1. JudeSt Gallen(Theater)D: Pitrenas; R: Boussard 
Vas 12  Salome2. NazarenoModenaD: Bareza; R: Schweigkofler 
Vas 12  Salome2. NazarenoPiacenza(TM)D: Bareza; R: Schweigkofler 
Saus 12  SalomeNazareniBolzanoD: Bareza; R: Schweigkofler 
Gruod 11-Birz 12  Die ZauberfloteMonostatosSt Gallen(Theater)D: Carnall; R: Bernd Mottl 
Lapkr-Gruod 11  Die FledermausAlfredSt Gallen(Theater)D: Carnall; R: H Hack 
Rugs-Gruod 11  ManonGuillotSt Gallen(Theater)D: David Stern / Carnall; R: Schmidt-Garre 
Saus-Geg 11  ManonGuillot-MorfontaineSt Gallen(Theater)D: David Stern / Carnall; R: Schmidt-Garre 
Gruod 10-Birz 11  Die FledermausAlfredSt Gallen(Theater)D: Rouland / Carnall; R: H Hack 
Rugs 10  WozzeckHauptmannSt Gallen(Theater)D: David Stern; R: Nerlich 
Rugs 10  Madama ButterflyGoroSt Gallen(Theater)D: David Stern / Carnall; R: A Stiehl 
Geg-Birz 10  Madama ButterflyGoroSt Gallen(Theater)D: David Stern; R: A Stiehl 
Spal 09-Saus 10  Medea in CorintoGiasoneSt Gallen(Theater)D: David Stern / Carnall; R: D Alden 
Gruod 08-Birz 09  Die lustige WitweCamille de RosillonSt Gallen(Theater)D: Carnall / S Fromageot; R: H Hack 
Spal 08-Birz 09  La traviataAlfredo GermontSt Gallen(Theater)D: Maurizio Barbacini / Carnall; R: Frigeni 
Rugs 08-Saus 09  Il mondo della lunaEccliticoSt Gallen(Theater)D: David Stern / S Fromageot; R: A Stiehl 
Rugpj 08  ErmioneAttaloPesaroD: R Abbado; R: D Abbado 
Saus 08  Le nozze di FigaroDon Basilio / Don CurzioGentD: A Spering; R: Guy Joosten 
Gruod 07  Orphee aux enfersAristeo/ Plutone itCagliariD: Tourniaire; R: Ivo Guerra 
Gruod 07  Le nozze di FigaroDon Basilio / Don CurzioAntwerpen(Vlaamse)D: A Spering; R: Guy Joosten 
Birz-Liep 06  Don PasqualeErnestoGarsingtonD: D Parry; R: Daniel Slater 
Kov 06  PagliacciBeppeAmsterdam(NO)D: C Rizzi; R: Guy Joosten 
Spal-Lapkr 05  Il viaggio a ReimsIl Cavaliere BelfioreBruxelles(Monnaie)D: C Rizzi / Rani Calderon; R: Luca Ronconi 
Birz-Liep 05  La gazzettaAlbertoBarcelona(Liceu)D: Maurizio Barbacini; R: Fo 
Kov 05  FalstaffFentonVerona(Teatro)D: Yoram David; R: Nicolas Joël 
Lapkr 04  La sonnambulaElvinoCataniaD: Ranzani; R: Vela 
Rugs 04  Gianni SchicchiRinuccioLausanneD: Rovaris; R: Mariame Clément 
Rugs 04  Il signor BruschinoFlorvilleLausanneD: Rovaris; R: Mariame Clément 
Birz 04  Die Schuldigkeit des ersten GebotsEspíritu CristianoLa Coruna(Fest)D: A Bosman; R: L Squarzina 
Kov 04  Don PasqualeErnestoMadrid(Real)D: Carella; R: Grischa Asagaroff 
Saus-Vas 04  FalstaffFenton itToronto(COC)D: R Bradshaw; R: Colin Graham