Sandra Janke :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Sandra Janke

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Truelinked[Pasaulis(ne)]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Birz 17  SalomeEin Sklave deOper LeipzigD: U Schirmer; R: A Stiehl 
 Bal-Birz 17  Die Frau ohne SchattenEine Stimme von obenOper LeipzigD: U Schirmer; R: Balázs Kovalik 
 Bal-Birz 17  Die Frau ohne Schatten3. DienerinOper LeipzigD: U Schirmer; R: Balázs Kovalik 
 Bal 17  ParsifalAltsolo deOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 Bal 17  Parsifal3.Blumenmädchen II deOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 Kov-Liep 17  GotterdammerungFloßhilde deOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 Saus-Birz 17  Die WalkureSchwertleite deOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 Saus-Birz 17  Das RheingoldFloßhilde deOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 Gruod 16-Geg 17  La cenerentolaTisbe itOper LeipzigD: Bramall; R: Hume 
 Lapkr 16-Geg 17  Lucia di LammermoorAlisa itOper LeipzigD: Bramall; R: K Thalbach 
 Spal 16-Bal 17  Le nozze di FigaroCherubino itOper LeipzigD: Foremny; R: Mehmert 
 Spal 16-Saus 17  Aladino e la lampada magicaMutter AladinOper LeipzigD: Gedschold; R: Solfaghari 
 Spal 16  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: Gedschold; R: G Nowack 
 Spal 16-Birz 17  Madama ButterflySuzuki itOper LeipzigD: Bramall / Gedschold; R: A Stiehl 
 Spal 16-Vas 17  La traviataFlora itOper LeipzigD: Bramall; R: Homoki 
 Rugs 16-Geg 17  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: Gedschold; R: Nürnberger 
 Rugs 16-Birz 17  ArabellaKartenlegerinOper LeipzigD: U Schirmer; R: Schmidt-Garre 
 Bal-Liep 16  GotterdammerungFloßhildeOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 Kov-Birz 16  La cenerentolaTisbe itOper LeipzigD: Bramall; R: Hume 
 Saus-Birz 16  Die WalkureSchwertleiteOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 Saus-Birz 16  Das RheingoldFlosshildeOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 Gruod 15-Kov 16  FaustMarthe frOper LeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
 Gruod 15-Bal 16  La traviataFlora itOper LeipzigD: Gedschold; R: Homoki 
 Lapkr 15-Bal 16  Madama ButterflySuzuki itOper LeipzigD: Bramall; R: A Stiehl 
 Lapkr 15-Geg 16  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: Foremny; R: Nürnberger 
 Lapkr 15  Die WalkureSchwertleiteOper HalleD: Caballé Domenech; R: Hansgünther Heyme 
 Rugs 15  Charleys TanteDonna Lucia d'AlvadorezOper LeipzigD: U Schirmer; R: Franziska Severin 
 Bal-Geg 15  ParsifalBlumenmädchenOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 Gruod 14  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: Bramall / Foremny; R: B Eckenweber 
 Lapkr 14-Geg 15  The Rake's ProgressMother Goose enOper LeipzigD: Bramall / Carnall; R: Michieletto 
 Lapkr 14-Vas 15  Aladino e la lampada magicaMutter AladinOper LeipzigD: J Pell; R: Solfaghari 
 Spal 14  Ariadne auf NaxosDryadeBeijing Music FestivalD: Foremny; R: Karoline Gruber 
 Spal 14-Bal 15  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: U Schirmer / Carnall; R: Nürnberger 
 Spal 14-Saus 15  FaustMarthe frOper LeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
 Rugs-Gruod 14  Die FledermausPrinz OrlowskyOper LeipzigD: Engeli; R: Volker Vogel 
Bal-Geg 14  The Rake's ProgressMother Goose enOper LeipzigD: Bramall; R: Michieletto 
Kov-Birz 14  RequiemAltOper LeipzigD: Carnall;
Saus-Geg 14  Elektra1. MagdOper LeipzigD: U Schirmer; R: Peter Konwitschny 
Gruod 13-Geg 14  PinocchioDer Kater deOper LeipzigR: G Nowack 
Gruod 13-Saus 14  Die WalkureSchwertleiteOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
Gruod 13  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: U Schirmer; R: B Eckenweber 
Lapkr 13-Bal 14  Die FledermausPrinz OrlowskyOper LeipzigD: Seiffarth; R: Volker Vogel 
Lapkr 13-Geg 14  La traviataFlora itOper LeipzigD: Prior; R: Homoki 
Spal 13-Kov 14  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: Carnall; R: Nürnberger 
Rugs-Lapkr 13  Das RheingoldFlosshildeOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
Geg-Birz 13  Das RheingoldFlosshildeOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
Kov-Birz 13  PinocchioDer Kater deOper LeipzigD: Foremny; R: G Nowack 
Vas-Geg 13  ParsifalBlumenmädchenOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
Lapkr-Gruod 12  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: U Schirmer / Bramall; R: B Eckenweber 
Spal 12-Kov 13  Die Zauberflote3. DameOper LeipzigD: W Lacey / Foremny / Milko Milev; R: Nürnberger 
Spal 12-Birz 13  Die FledermausPrinz OrlowskyOper LeipzigD: W Lacey / J Jee; R: Volker Vogel 
Rugs-Gruod 12  Ariadne auf NaxosDryadeOper LeipzigD: Foremny / U Schirmer; R: Karoline Gruber