Ulrike Schneider :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Ulrike Schneider

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Haydn Rawstron[var]
 Inge Tennigkeit
 Richard Brunner


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Spal 15-Geg 16  NormaAdalgisaStaatstheater KasselD: Unander / A Bihlmaier; R: Yona Kim 
 Birz-Liep 15  Eugene OneginOlga ruStaatstheater KasselD: Gazarian / Xin Tan; R: Küssner 
 Geg 15  AgrippinaAgrippinaInternationale Händel-Festspiele GöttingenR: Laurence Dale 
 Saus-Kov 15  La clemenza di TitoSesto itStaatstheater KasselD: Hannemann; R: Johannes 
 Gruod 14-Liep 15  Iphigenie en TaurideOberpriesterin der IphigénieStaatstheater KasselD: Halubek; R: Reinhild Hoffmann 
 Lapkr 14-Saus 15  Hansel und GretelHänselStaatstheater KasselD: Xin Tan; R: Gehlen 
 Geg-Birz 14  Die Frau ohne SchattenDie Amme deStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Michael Schulz 
 Kov-Birz 14  A Kekszakallu herceg varaJudit frStaatstheater KasselD: Hannemann; R: Stephan Müller 
 Spal-Lapkr 13  Samson et DalilaDalila frStaatstheater KasselD: Gamzou;
Bal-Birz 13  TannhauserVenusStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Fioroni 
Kov-Geg 13  L'olimpiadeAristeaStaatstheater KasselD: Halubek; R: Mentha 
Kov 13  Das RheingoldFrickaOper HalleD: A Henning; R: Hansgünther Heyme 
Gruod 12-Saus 13  Hansel und GretelHänselStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Gehlen 
Bal-Birz 12  La clemenza di TitoSesto itStaatstheater KasselD: Hannemann / Comin; R: Johannes Schütz 
Bal-Geg 12  ParsifalStimme aus der HöheStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Malkowsky 
Bal-Geg 12  Parsifal3. BlumenmädchenStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg; R: Malkowsky 
Vas-Bal 12  GriseldaRobertoStaatstheater KasselD: Halubek; R: Stephan Müller 
Gruod 11-Vas 12  Hansel und GretelHänselStaatstheater KasselD: Patrik Ringborg / Rimes; R: Gehlen 
Gruod 11-Birz 12  Lucrezia BorgiaMaffio Orsini itOper HalleD: A Henning; R: Zschoch 
Lapkr 11  Das RheingoldFrickaOper HalleD: K Steffens; R: Hansgünther Heyme 
Birz 11  JephthaStorgéInternationale Händel-Festspiele GöttingenD: Forck;
Birz 11  OttoneMatildaOper HalleD: M Creed; R: Franziska Severin 
Birz 11  OttoneMatildaHändel-Festspiele HalleD: M Creed; R: Franziska Severin 
Bal 11  Lucrezia BorgiaMaffio OrsiniOper HalleD: M Luig; R: Zschoch 
Vas-Bal 11  LuluGräfin GeschwitzOper HalleD: K Steffens / M Luig; R: J Hadziahmetovic 
Saus-Birz 11  Die lustigen Weiber von WindsorBürgerin deStadttheater BernD: Dinić / Rekers; R: Stollwitzer 
Lapkr 10  Das RheingoldFrickaOper HalleD: K Steffens; R: Hansgünther Heyme 
Rugs 10-Geg 11  SiegfriedErdaTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
Rugs 10-Geg 11  Das RheingoldErdaTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi