Alexandra Reinprecht, soprāns :: Kalendārs 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
Rādīt instrukcijas
 Mākslinieks: Līdzīgi kā

Alexandra Reinprecht

Kalendārs
Repertuārs
Fotogrāfijas
Biogrāfija
Kontakts
Kontakt info administrācijai
 Esther Schollum[Gen]

Personīga / citas mājas lapas
 http://www.alexandrareinprecht.com

 Informācija no operteātra  Ansambļa debija
 Informācija no aģenta / mākslinieka  Debija lomā
No  / Līdz Opera  Loma  Atrašanās vieta 
 jan-feb 15  Die FledermausRosalinde itTokyo(NNT)D: Eschwé; R: H Zednik 
 nov 14-jan 15  Die FledermausRosalinde deHelsinki(Opera)D: Eschwé / K Kopecky; R: Marco Arturo Marelli 
 jūl 14  Die ZirkusprinzessinNoRoleMünchen(ST)D: Brandstätter; R: Josef E Köpplinger 
 sep 13  GotterdammerungGutruneBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 sep 13  Das RheingoldFreiaBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 mar-apr 13  Parsifal2. BlumenmädchenWien(SO)D: Welser-Möst; R: Mielitz 
 dec 12-apr 13  La bohemeMusettaWien(SO)D: Welser-Möst / Nelsons; R: Zeffirelli 
 okt 12-mar 13  Die FledermausRosalindeEssenD: Soltesz / Perplies / T Rösner; R: Mehmert 
 okt 12-mar 13  Don GiovanniDonna ElviraWien(SO)D: Gaffigan / Langrée; R: Martinoty 
jūl-aug 12  Die FledermausRosalindeMoerbischD: M Mayrhofer / G Fruhmann; R: Lohner 
feb-mar 12  Der EvangelimannMarthaKlagenfurtD: Brandstätter; R: Josef E Köpplinger 
dec 11-jūn 12  Die FledermausRosalindeEssenD: Soltesz / Perplies; R: Mehmert 
okt-dec 11  Die ZauberflotePaminaWien(SO)D: Adam Fischer; R: Marco Arturo Marelli 
mai-jūn 11  Die lustige WitweHanna GlawariWien(Volk)D: Henrik Nánási; R: Marco Arturo Marelli 
apr 11  FaustMargueriteWien(SO)D: Altinoglu; R: Nicolas Joël / Stéphane Roche 
mar 11  ArabellaZdenkaWien(SO)D: U Schirmer; R: Bechtolf 
sep 10-feb 11  La bohemeMusettaWien(SO)D: Welser-Möst; R: Zeffirelli 
jūl-aug 10  Der ZarewitschSonjaMoerbischD: W Maurer / G Fruhmann; R: Peter Lund 
mar-mai 10  Die FledermausRosalindeBerlin(Komische)D: Patrick Lange; R: Homoki 
jan-apr 10  L'elisir d'amoreAdinaWien(SO)D: Eschwé / D Callegari; R: Otto Schenk 
dec 09-jan 10  Die FledermausRosalindeWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
nov 09-mar 10  Die WalkureOrtlindeWien(SO)D: Welser-Möst; R: Bechtolf 
okt 09-jan 10  Le nozze di FigaroSusannaWien(SO)D: U Schirmer / S Ozawa; R: J Ponnelle 
sep-nov 09  Die ZauberflotePaminaWien(SO)D: G Calvo / M Halász; R: Marco Arturo Marelli 
apr 09  Don GiovanniZerlinaBudapest(Fest)D: Adam Fischer;
mar-mai 09  Die FledermausRosalindeBerlin(Komische)D: Patrick Lange; R: Homoki 
jan-apr 09  ManonManonWien(SO)D: Gomez-Martinez / C Schnitzler; R: A Serban 
dec 08-jan 09  Die FledermausRosalindeWien(SO)D: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk 
dec 08-mar 09  Die FledermausRosalindeBerlin(Komische)D: Soltesz; R: Homoki 
nov 08-jūn 09  Die ZauberflotePaminaWien(SO)D: M Halász / J Hattori; R: Marco Arturo Marelli 
okt-nov 08  Le nozze di FigaroSusannaWien(SO)D: U Schirmer; R: J Ponnelle 
sep-okt 08  Romeo et JulietteJulietteWien(SO)D: C Schnitzler; R: J Flimm